Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#21 PostWysłany: 24 Lis 2015 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Ja dolacze jednak do opinii brukselskich wspolmieszkancow.
Jest bezpiecznie, no chyba ze kogos przeraza wojsko na ulicach ;)
Faktem jest, ze nie ma co robic, bo wszystko zamkniete, a pogoda taka ze tylko sie polozyc i spac. Wiec nie polecam, ale nie ze wzgledu na obawy o bezpieczenstwo ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#22 PostWysłany: 24 Lis 2015 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2015
Posty: 5
FranekXVI napisał(a):
(...) Faktem jest, ze nie ma co robic, bo wszystko zamkniete, a pogoda taka ze tylko sie polozyc i spac. Wiec nie polecam, ale nie ze wzgledu na obawy o bezpieczenstwo ;)


A "nie ma co robić" dotyczy tylko Brukseli, czy innych miast (Brugii) też?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#23 PostWysłany: 24 Lis 2015 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Najwyzszy alert terrorystyczny jest tylko w Brukseli. Sadze ze w innych miastach wszystko dziala jak zawsze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#24 PostWysłany: 25 Lis 2015 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2015
Posty: 5
Dziękuję wszystkim za pomoc. Nie spodziewam się w najbliższym czasie jakiś niespodzianek ze strony terrorystów, ale Belgię zwiedzimy innym razem, gdy sytuacja w Europie się unormuje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#25 PostWysłany: 25 Lis 2015 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1803
Loty: 271
Kilometry: 578 945
Krajów: 48 / 22.4%
srebrny
Hej, czy Brukselczycy mogą powiedzieć jak tam sytuacja? Dość ciężko czyta mi się newsy na Le Soir...

Mam 10h stopover w poniedziałek w BRU, biorę pod uwagę wycieczkę do Leuven jako alternatywę.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#26 PostWysłany: 03 Lut 2016 10:31 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
A jak tam obecnie sytuacja na lotnisku CRL? Na stronie MSZ utrzymany 3 stopień, co to oznacza w praktyce dla podróżujących / lotów przesiadkowych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#27 PostWysłany: 03 Lut 2016 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Na lotnisku w BRU poza chodzacymi kilkoma zolnierzami nic sie nie zmienilo. Zero dodatkowych kontroli, nic. W CRL pewnie podobnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#28 PostWysłany: 03 Lut 2016 10:52 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3969
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Krajów: 14 / 6.5%
Pod koniec stycznia: żadnych utrudnień, zarówno na BRU jak i CRL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#29 PostWysłany: 03 Lut 2016 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 360
Loty: 137
Kilometry: 274 190
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Wczoraj miałem wylot z Charleroi. Od wejścia na lotnsiko odprawa zajęła mi 3 min. To chyba całkiem dobry wynik :)
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#30 PostWysłany: 03 Lut 2016 16:58 
Site Admin

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 8140
Loty: 537
Kilometry: 994 573
Krajów: 82 / 38.3%
W ostatnim miesiacu kilka razy przez CRL lecialem, spokoj i cisza, chodzi 2-3 wielkich zolnierzy z jeszcze wiekszymi karabinami, co druga osobe sprawdzaja na spektrometrze(?) na materialy wybuchowe i tyle. Bez zastojow na kontroli bezpieczenstwa. A w samej Belgii ludzie na stopa biora rownie chetnie co wczesniej ;)

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#31 PostWysłany: 03 Lut 2016 16:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26094
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Co do spektometra, to prawie co 2 lotnisko je ma, i sprawdza pasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#32 PostWysłany: 07 Lut 2016 20:13 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 61
I jak sytuacja w Brukseli? i na CRL? wszystko ok?

I z mieszkańców, może ktoś wie jak kwestia bezpieczeństwa wieczorem w Antwerpii?

Przeczytałam kilka wątków o Brukseli i raczej zaciekawie po zmroku tam nie jest... i zastanawiam się nad noclegami w Antwerpii. Jak sytuacja tam wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#33 PostWysłany: 07 Lut 2016 22:55 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3969
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Krajów: 14 / 6.5%
@Annajagoda sytuacja dokładnie taka sama jak 3 dni temu...

Byłem w weekend i w Brukseli i w Antwerpii. I w dzień i w nocy. Wszystko jak zwykle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#34 PostWysłany: 22 Mar 2016 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1578
Loty: 700
Kilometry: 942 651
Krajów: 77 / 36.0%
niebieski
Wybuchy na lotnisku w Brukseli.
Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wy ... gn=firefox
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#35 PostWysłany: 22 Mar 2016 09:32 

2 eksplozje na lotnisku w Brukseli:

"Sky's Alex Rossi, at the scene, said: "I was in the duty free in Zaventem Airport and I heard two very, very loud explosions.
"I could feel the building move. There was also dust and smoke as well.
"I went towards where the explosion came from and there were people coming out looking very dazed and shocked."


http://news.sky.com/story/1664446/two-l ... ls-airport
Góra
 PM off  
      
Offline
#36 PostWysłany: 22 Mar 2016 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
Kurde, jakaś masakra z tymi zamachami ostatnio :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#37 PostWysłany: 22 Mar 2016 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
Ekspert, w TVP Info snuje podejrzenia o niekontrolowanej eksplozji mowiac, ze prawdopodobnie chodzilo o wniesienie ladunku wybuchowego na poklad samolotu.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#38 PostWysłany: 22 Mar 2016 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 742
Loty: 118
Kilometry: 191 983
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Szok. Niedługo nie będzie dnia bez zamachu terrorystycznego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#39 PostWysłany: 22 Mar 2016 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 633
Loty: 120
Kilometry: 257 736
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Belgijskie media podają, że 11 osób zginęło, a 25 zostało rannych...
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#40 PostWysłany: 22 Mar 2016 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
w sensie globalnym to takiego chyba już nie ma :(
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group