Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 12 Wrz 2020 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1677
Loty: 70
Kilometry: 138 694
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Wiadomo, wiosna, krokusy, fiolet, Tatry.
Natomiast nadchodzi powoli jesień. Wiadomo, im więcej buków i klonów tym piękniejsza gra ciepło-jesiennych odcieni żółtego i czerwonego.
Gdy na krokusy warto jechać na Kalatówki, tak na kolorową jesień gdzie polecacie pojechać?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek lubi ten post.
 
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
#2 PostWysłany: 12 Wrz 2020 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 630
Loty: 128
Kilometry: 184 046
Krajów: 19 / 8.9%
niebieski
Generalnie nie znoszę jesieni i rzadko podróżuję w tym okresie po Polsce, ale raz mi się zdarzyło i polecam Karkonosze ;) bez konkretnej miejscówki: po prostu góry, lasy i spacery ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#3 PostWysłany: 12 Wrz 2020 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Bieszczady są piękne jesienią.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#4 PostWysłany: 13 Wrz 2020 09:54 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 5733
złoty
Zapewne nieco sponsorowane artykuły, zdjęcia podkolorowane 8-) ale... jak nie będzie mocno padać to na 200% WARTO

https://www.google.com/amp/s/podroze.on ... vy50t3.amp

https://www.google.com/amp/s/podroze.on ... j7mhbd.amp
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#5 PostWysłany: 13 Wrz 2020 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1673
Loty: 765
Kilometry: 1 296 868
Krajów: 98 / 45.8%
srebrny
Bieszczady, jak pisze @Tomo14
A trochę bliżej, równie pięknie a nawet piękniej - Beskid Sądecki pomiędzy Szczawnicą, Piwniczną i Krynicą. Sporo liściastych, bukowych lasów np. na szlaku ze Szczawnicy na Przehybę. Dla leniwych wjazd kolejką na Jaworzynę Krynicką- super widoki, zejście do Żegiestowa albo Wierchomli albo (dla najbardziej leniwych) tylko do Krynicy.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#6 PostWysłany: 15 Wrz 2020 21:44 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 587
niebieski
@eskie Ty chyba nie myslisz jeszcze o jesieni zycia? ?
Przylaczam sie do milosnikow jesieni w Bieszczadach, ale jednoczesnie uczulam Cie po starej znajomosci ;) przed poruszaniem tematow zwiazanych z kolorami, bo stad, to juz blisko do teczy... -... a ta mozna nacieszyc sie do woli w Irlandii.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
Offline
#7 PostWysłany: 20 Kwi 2025 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1265
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
@eskie Wąwozy lessowe miedzy Puławami, a Kazimierzem Dolnym. Późną jesienią przyjemnie się chodzi po kolorowych dywanach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
Offline
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2025 11:26 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 846
Loty: 46
Kilometry: 73 674
Krajów: 11 / 5.1%
niebieski
Czerwone Wierchy w Tatrach


Kwitnąca na fioletowo wierzbówka przed Halą Gąsienicową, przed Betlejemką - choć to nie w okresie jesieni, ale symbol nadchodzącej jesieni....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 04 Sty 2026 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1677
Loty: 70
Kilometry: 138 694
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Cześć. Tej jesieni wybrałem się do Zwierzyńca na Górę Bukową. Buki mają to do siebie, że jak jeden jest czerwony, chwilę dalej może być zielony, a pomiędzy nimi żółty. 2 m dalej może być buk, który na sobie ma wszystkie cztery kolory. Serdecznie polecam
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group