Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 17 Mar 2020 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 1008
Loty: 377
Kilometry: 634 505
Krajów: 71 / 33.2%
niebieski
Witam
zostałem z lekka udupiony na Martynice FDF przez wirusa.
Wiem, że większość ludzi wraca do kraju wszelkimi możliwymi sposobami, ale dla mnie to może być okazja życia na fajną podróż.
Do Polski nie mam po co wracać, bo kwarantanna, moja branża leży (turystyka itp.)
Gdzie z Martyniki można polecieć egzotycznie zakładam, że mam dwa może 3 tygodnie
Na Martynice pobyt, auto itp. opłacone do 21marca
pomóżcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: covid okazja
#2 PostWysłany: 17 Mar 2020 03:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dominika.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 17 Mar 2020 09:42 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 134
Gujana Francuska. Na Martynice mieszkałem u gościa który lata tam co miesiąc na przedłużone weekendy i bardzo zachwalał zwłaszcza przyrodę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 17 Mar 2020 10:17 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 850
niebieski
A nam akurat strasznie odradzał i przestrzegał przed tym kierunkiem;) Pracuje tam na budowach jako kierownik, kiedy na Martynice jest sezon deszczowy i mówił, że wilgotność wraz z temperaturą plus masa niebezpiecznych zwierząt, w tym drobnych, kolorowych żabek lub jakichkolwiek dowolnych komarów, których nawet głupie ugryzienie tworzy śmiertelną mieszankę.

Śmigaj pętlą - Dominika, Saint Lucia, Gwadelupa - w listopadzie braliśmy promy po 49 EUR na każdej z tych tras. Samoloty niestety często sporo droższe.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 17 Mar 2020 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 1008
Loty: 377
Kilometry: 634 505
Krajów: 71 / 33.2%
niebieski
dzięki. Zobaczymy czy nie ograniczą nawet takiego poruszania się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 17 Mar 2020 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 439
Loty: 149
Kilometry: 367 160
Krajów: 35 / 16.4%
niebieski
Ograniczyli wczoraj. Tzn od jutra na Martynikę , a od niedzieli do Francji.
Jesteśmy w identycznej sytuacji. Powrót mamy 26 marca i nie mamy raczej wyjścia tylko pozostac na martynice.
Podobnie lokalne loty.
Promy nie pływają od kilku dni.

https://la1ere.francetvinfo.fr/martiniq ... 12910.html

Załączniki:
Komentarz do pliku: Opcje są tylko takie
FB690DD2-0D06-4E47-A790-D03BCFA23E35.jpeg
FB690DD2-0D06-4E47-A790-D03BCFA23E35.jpeg [ 364.25 KiB | Obejrzany 1680 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
turczy uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#7 PostWysłany: 18 Mar 2020 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 1008
Loty: 377
Kilometry: 634 505
Krajów: 71 / 33.2%
niebieski
No wygląda to na gruby kanał.
Teoretycznie zabronili poruszania się bez powodu na wyspie. Praktycznie na razie wygląda to tak że gliniarze zablokowali wszystkie dojazdy do plaż i grzecznie zawracają. Nigdzie indziej ich nie ma jakby piasek roznosił zarazki.
Mam bilet powrotny na 21 i poważnie zastanawiam się czy nie skorzystać bo jak mam być uziemiony do odwołania to trochę bez sensu.
Może gdzieś z Paryża jakiś lot na koniec świata?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group