Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:08 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 5
poszukuje informacji jak uzyskać zniżkę na bilety do poniższych parków rozrywki i NASA?

1. Disney Epcot Center
2. Disney Magic Kingdom
3. NASA Space Center

czy ktoś ma w tym zakresie jakąś wiedze lub doświadczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 19
Loty: 189
Kilometry: 347 423
Krajów: 33 / 15.4%
Sprawdź tutaj
Easyclicktravel.com
Trochę taniej jest NASA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 21 Lut 2017 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Do Kennedy Space Center znajdziesz ulotki w większości hoteli, typowo na 2-4USD, więc niezbyt dużo, ale zawsze coś. Kilka lat temu trafiłem również na kupon na darmowy parking (10USD).
Za to jest trick, dość pokrętny, żeby uzyskać zniżkę w ichniejszych sklepach z pamiątkami. Jeśli przy którejś atrakcji zrobisz i odbierzesz od nich zdjęcie, to w automacie przy punkcje odbioru zdjęc można wpisać emaila i otrzymasz to zdjęcie elektronicznie. Wrzucasz to zdjęcie na FB, pokazujesz pani przy kasie w sklepie z gadżetami i dostajesz pare % zniżki. Ważne żeby mieć ichniejszy internet, albo wykupiony jakiś pakiet, bo używając normalny roaming, to upload zdjęć może wyjść drożej niż zniżka w sklepie ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 25 Mar 2017 23:57 

Rejestracja: 22 Gru 2014
Posty: 104
Loty: 64
Kilometry: 210 376
Krajów: 7 / 3.3%
Sprawdź na tej stronie
https://www.undercovertourist.com/

zawsze tu kupowałem , ceny są już z podatkiem nie tak jak u innych + tax.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 19 Cze 2017 11:00 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 795
niebieski
Czy był ktoś w Seaworld Orlando i Busch Gardens w Tampie i może je porównać i któryś polecić? Ewentualnie inny - ale jedziemy z nastolatkami, więc atrakcje muszą być dla nastolatków o dorosłych, więc z tego co przeglądałem to te dwa mają ich najwięcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 04 Mar 2018 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 405
niebieski
Wyjątkowo polecam Kennedy Space Center, najlepiej na trzy dni. Jest co oglądać i czym się zachwycać. To chyba najlepiej zorganizowane muzeum popularno-naukowe w jakim w życiu byłem!
http://dookolakuli.pl/2018/03/04/kenned ... apollo-13/

Biorąc pod uwagę liczbę i jakość atrakcji uważam, że wbrew pozorom nie jest wcale drogo.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 04 Mar 2018 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
3 dni na KSC to chyba lekkie przegięcie. Miejsce fascynujące, ale w jeden pełen dzień można wszystko obejrzeć. Warto na początku poczytać plan np autobusów do Saturn V i na wyrzutnie, żeby sie nie zdziwić, bo dość wcześnie przestają jeździć. A jeśli sie czegoś nie zdąrzy zobaczyć, to będzie dobra motywacja zeby wrócić i poprawić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 31 Mar 2018 09:07 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6257
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Krajów: 42 / 19.6%
Dostałem na @

Cytuj:
From now until the end of the year, the visitor complex invites the next generation of space explorers to Join the Journey with complimentary admission for students between the ages of 10 and 11 or 5th graders in 2018. Download and print the coupon before visiting.


LINK do kuponu >>

Załącznik:
kupon.png
kupon.png [ 61.41 KiB | Obejrzany 4718 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 31 Mar 2018 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
No to się teraz wydało ile masz lat.... ;-) Czekam teraz na temat: 'jakiego dokumentu użyć, żeby wpuścili za darmo do KSC" ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
Offline
#10 PostWysłany: 16 Kwi 2018 12:08 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6257
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Krajów: 42 / 19.6%
Wróciłem z FL i byłem w NASA @BrunoJ płaciłem normalną stawkę :D Ogólnie atrakcja na duży + Super sprawa, bardzo nam się podobało (byłem z żoną). Polecam wszystkim.
Wskazówka: jadą busem na tour, warto siąść po lewej stronie (jak się wchodzi do busa, kierowca jest na prawo). Wtedy mamy lepszy widok na budynek NASA, drogą i można cyknąć fotki przez szybę. Wiem, że z szybą to bez szału, ale jak siedzisz po stronie za kierowcą, to masz kijową widoczność.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
Offline
#11 PostWysłany: 16 Kwi 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 3028
Loty: 901
Kilometry: 809 273
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Mnie się raz udało, że akurat odjechał przede mną autobus i wchodziłem jako pierwszy, wiec usiadłem w pierwszym rzędzie, niczym przewodnik wycieczki :)
Taka uwaga techniczna - strony w pojazdach podaje się zazwyczaj (zawsze?) w kierunku jazdy. Czyli kierowca siedzi po lewej, a dobre miejsca są po prawej. Proste cwiczenie - wpisz w aukcje że chcesz kupic prawą przednią lampę. Może nie miałoby to specjalnie znaczenia, gdyby nie fakt że w całkiem sporej ilości krajów kierowcy siedzą po drugiej stronie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 17 Kwi 2018 11:30 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6257
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Krajów: 42 / 19.6%
-- 17 Kwi 2018 10:35 --

Dzięki @BrunoJ za naprostowanie sprawy :D
Czyli proszę siadać z prawej strony w autobusie ;)

-- 17 Kwi 2018 11:30 --

Wrzucam okazję na wejście do 2 parków za 79 USD

link >>

Załącznik:
parki.png
parki.png [ 81.3 KiB | Obejrzany 4503 razy ]


Cytuj:
Families of all ages can connect with new experiences and each other while enjoying two visits at any combination of our great Florida theme parks.

Valid for a total of two (2) visits at any of the following parks: SeaWorld® Orlando, Aquatica® Orlando, Busch Gardens® Tampa Bay and Adventure Island® Tampa Bay.
Second visit must be redeemed within 14 days of first visit, and must be used by the same person.
Florida 2 Park Ticket Expires 5/25/19

This ticket is non-transferable, non-refundable, not for resale, void if altered, will not be replaced if lost or stolen and may be confiscated without restitution for misuse.
This offer is not to be combined with any other special offers or discounts and does not include separate ticket events such as Howl-O-Scream.
Parking not included.
Valid only during regular operating hours. Events and park hours subject to change without notice.
Allow 3-5 business days to receive your tickets via email.
For further details, please refer to the "Redemption" and "Terms & Conditions" tabs.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
Offline
#13 PostWysłany: 22 Kwi 2018 16:59 

Rejestracja: 08 Kwi 2018
Posty: 10
Planuje wizytę w KSC w lipcu i chcę zobaczyć trochę więcej.
W opcji sa dodatkowe wycieczki do centrum kontroli lotów, explore tour i early space tour.
Ktoś był? Co wybrać?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 22 Kwi 2018 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 405
niebieski
Rozumiem Twoją rozterkę. Tez się długo zsstanawiałem. Jestbto słabo opisane na ich stronie. W centrum kontroli lotów nie byłem. Ale na blogu (linki powyżej) masz opis 2 moich wycieczek. Sprawdź też Youtube. Tam są filmiki z wycieczek.
PS. Czegokolwiek nie wybierzesz, będziesz zadowolony. Tam jest świetnie!
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 27 Cze 2018 15:20 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 24
Loty: 126
Kilometry: 213 731
Krajów: 20 / 9.4%
na oficjalnej stronie Seaquarium w Miami można do 30 września kupić bilet łączony do 4 atrakcji za $63.56:
• Miami Seaquarium
• Lion Country Safari
• Museum of Discovery & Science
• Zoo Miami

https://www.miamiseaquarium.com/summersavingspass
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 30 Cze 2018 09:40 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 145
Kilometry: 367 618
Krajów: 25 / 11.7%
Byliśmy w nasa na początku czerwca mieliśmy wykupiona dodatkowa wycieczkę 2h, różni się ona tym że masz przewodnika w autobusie I zatrzymujecie przy większych atrakcjach I wysiadacie porobić zdjęcia, zdecydowanie na plus jest to że np nasz autobus był prawie pusty, gdy darmowe są wypchane po brzegi. Więc wybór stron nie miał znaczenia, co chwilę je zmienialismy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#17 PostWysłany: 07 Sty 2022 04:12 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2426
Loty: 285
Kilometry: 460 659
Krajów: 50 / 23.4%
złoty
Warto sprawdzać bilety do Kennedy Space Center u pośredników, ja kupiłem normalne w cenie dziecięcych tu: https://www.attractiontickets.com/en/or ... ace-center
Działały bez problemu, kod kreskowy z maila otwierał bramki.

Co do samego centrum, to jednak trochę się rozczarowałem - dla osób bardziej technicznych poza oglądaniem samych statków jest słabo, bo wszystko jest opowiedziane bardzo powierzchnownie, konkretnych informacji np. o działaniu rakiet czy silników tam prawie nie ma, tablice mają bardzo mało tekstu, większość informacji jest raczej w formie ciekawostek, jest za dużo filmów na każdym kroku, a od patosu można się zrzygać - wszędzie (wszędzie!) podniosła muzyka, filmy strasznie podniosłe, pełne ckliwych historii i chwalące jakie USA jest super. Do mnie to zupełnie nie trafiło, miałem dosyć tej atmosfery w stylu zakończenia filmu katastroficznego, gdy wszyscy płacą ze wzruszenia.
Oczywiście nie twierdzę, że nie jest tam ciekawie - nie nudziłem się, do obejścia jest sporo miejsc, a zobaczenie rakiet czy promu kosmicznego w pełnej skali robi wrażenie, ale cała ta otoczka jest bardzo męcząca.

Polecam też sprawdzać czy nie ma startu rakiety danego dnia, bo te informacje nie zawsze są publikowane z dużym wyprzedzeniem - nam udało się trafić dzisiaj na wynoszenie Starlinków, ale sprawdzając jeszcze 2 tygodnie temu na stronie centrum informacji o tym nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off
krysteq lubi ten post.
krysteq uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#18 PostWysłany: 26 Wrz 2025 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1557
Loty: 133
Kilometry: 252 707
Krajów: 35 / 16.4%
srebrny
Kennedy Space Center
Adults at Kids' Prices PROMO
61,00$ @ attractiontickets
- BOOK By 28 September 2025
- Flexible Open-Dated Ticket - use your ticket at any time between 2 June and 14 December 2025
https://www.attractiontickets.com/us/orlando-attraction-tickets/kennedy-space-center-tickets/kennedy-space-center-admission-adults-kids

Ceny w KSC: 77/72/62$ adult / senior(55+) / child(3-11)
_________________
Moje relacje: Korea 2024Lobos 2024
Góra
 Profil Relacje PM off
Piki279 lubi ten post.
 
      
Offline
#19 PostWysłany: 28 Paź 2025 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1045
srebrny
Czy ktoś już był w nowy Parku spod szyldu Universal a mianowicie Epic Universe? Stoję przed dylematem co wybrać? Skłaniam się do wyboru jednego parku Universal a drugiego dnia jednego Parku w Disneyu. Ale jak zacząłem czytać o opcjach i możliwościach to zgłupiałem.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#20 PostWysłany: 28 Paź 2025 17:43 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 87
Loty: 127
Kilometry: 216 898
Krajów: 19 / 8.9%
Ponieważ będę tam w styczniu, to pooglądałem ostatnio trochę filmików i o dziwo nadal lepiej wygląda Islands Of Adventure, niż Epic. Większy, więcej atrakcji, bardziej różnorodny. Kupię bilet na oba i zobaczę, czy moje odczucie jest słuszne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group