Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do wyrobienie e-visa

https://evisa.gov.az/en/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#241 PostWysłany: 06 Maj 2022 09:09 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 167
Na 99% to nie jest wina banków ani Aliora ani Revoulta . Nie miałem nawet żadnej informacji i próbie autoryzacji karty .

Płatność kartami norweskimi też bez powodzenia , identyczny błąd

Czy ktoś miał kiedyś podobny błąd ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#242 PostWysłany: 09 Maj 2022 08:43 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 167
Tak jak przypuszczałem , wygląda na to że problem z płatnością za wizę do Azerbejdżanu to ogólnoświatowy problem :?

https://www.tripadvisor.co.nz/ShowTopic ... aijan.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#243 PostWysłany: 09 Maj 2022 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2905
Loty: 582
Kilometry: 1 028 969
Krajów: 86 / 40.2%
platynowy
Aktualne ceny za wizę:
- Standardowa (wydawana do 3 dni) - 25 USD
Załącznik:
visa_az.png
visa_az.png [ 20.41 KiB | Obejrzany 2675 razy ]

- Przyśpieszona (pilna) (wydawana do 3 godzin) - 60 USD
Załącznik:
visa_urg.png
visa_urg.png [ 20.68 KiB | Obejrzany 2675 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#244 PostWysłany: 20 Maj 2022 22:40 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Krajów: 49 / 22.9%
niebieski
zielo53 napisał(a):
Pytanie do osób które ostatnio wyrabiały e-wizę , czy mieliście problemy z płatnością kartą ?

Ja próbowałem Revoulta ( karta tradycyjna mastercard i wirtualna Visa ) i dwie karty z Alior Banku debetową i kredytową, wszystkie Mastercard , wszystkie odrzucone :shock:

mam ciągle komunikat :

Sorry, the transaction was declined by your bank or intermediate agent.
Bank response code: Exceeds frequency limit
Bank reference number: 212676233....
Please contact your bank or choose another means of payment.

pytanie co teraz ? :cry:


Na 100% wszystkie płatności kartami poza lokalnymi były anulowane. Formatki banków zagranicznych zostały odciete od płatnosci.
Nie wiem z jakiego powodu.
Tez tak niedawno miałem. Przy kupnie biletu na lot w kosmos.
3 dni pracy z bankiem nic nie dało.
Mam nadzieje, ze juz po twoim problemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#245 PostWysłany: 20 Maj 2022 23:56 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10315
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Czyli co, nie da się teraz zapłacić za wizę?
No to muszą wprowadzić darmowe albo znieść całkowicie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#246 PostWysłany: 21 Maj 2022 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1465
Loty: 472
Kilometry: 499 899
Krajów: 55 / 25.7%
niebieski
No właśnie, jak sobie z tym poradziliście? Co w takiej sytuacji, kontakt z ambasadą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#247 PostWysłany: 24 Maj 2022 18:53 

Rejestracja: 16 Gru 2014
Posty: 30
Loty: 194
Kilometry: 241 537
Krajów: 44 / 20.6%
Mi dzisiaj płatność przeszła bez problemu (Visa), więc wygląda na to, że już rozwiązane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#248 PostWysłany: 27 Maj 2022 13:37 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 37
Loty: 251
Kilometry: 681 719
Krajów: 54 / 25.2%
Mam kłopoty ze zrobieniem skanu paszportu. Czy ktoś wie (próbował) zrobić zdjęcie komórką? No, i czy otrzymał wizę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#249 PostWysłany: 27 Maj 2022 17:38 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 836
Loty: 391
Kilometry: 612 796
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
W srode wypelnienie aplikacji wizowej i platnosc online. Platnosc karta mastercard od alior kantor. Platnosc poszla calkowicie bezproblemowo. Dzis juz wizy na mailu. Robione dla dwoch osob. Wszystko poszlo bardzo sprawnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#250 PostWysłany: 27 Maj 2022 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1067
Loty: 724
Kilometry: 818 755
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Moja wiza byla gotowa po mniej niz 24h, pomimo że wybrałem standardowy tryb. Platność kartą kredytową tez poszła szybko (BGL BNP Paribas)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#251 PostWysłany: 31 Maj 2022 17:36 

Rejestracja: 16 Gru 2014
Posty: 30
Loty: 194
Kilometry: 241 537
Krajów: 44 / 20.6%
anka5515 napisał(a):
Mam kłopoty ze zrobieniem skanu paszportu. Czy ktoś wie (próbował) zrobić zdjęcie komórką? No, i czy otrzymał wizę.


Robiłem zdjęcie telefonem, wykadrowałem zgodnie z zaleceniami na stronie i poszło normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#252 PostWysłany: 10 Cze 2022 15:06 

Rejestracja: 10 Cze 2022
Posty: 18
Czy obecnie trzeba mieć wizę aby wlecieć do Azerbejdżanu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#253 PostWysłany: 10 Cze 2022 15:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Zależy jaki paszport posiadasz

https://mfa.gov.az/en/category/visa/visa-free-countries
Góra
 Profil Relacje PM off
Maldini76 lubi ten post.
 
      
Offline
#254 PostWysłany: 10 Cze 2022 15:22 

Rejestracja: 10 Cze 2022
Posty: 18
tzn bo nie ogarniam angielskiego więc proszę Cię wytłumacz mi


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 10 Cze 2022 18:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#255 PostWysłany: 10 Cze 2022 15:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
https://www.gov.pl/web/dyplomacja/azerbejdzan

https://lata.my/e-visa-azerbejdzan/

Dla posiadaczy polskich paszportów. wymagana jest wiza. Info gdzie ją wyrobić, jest na wikiposcie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maldini76 lubi ten post.
 
      
Offline
#256 PostWysłany: 21 Cze 2022 19:51 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 145
Loty: 356
Kilometry: 808 221
Krajów: 80 / 37.4%
Czy ktoś ma lub miał problem z pobraniem wizy ze strony?

Dostałem maila, że wiza jest gotowa, z linkiem do strony, z której mogę ją pobrać. Po przejściu na tę stronę i kliknięciu download wyskakuje błąd 504 gateway timeout. Próbowałem na różnych urządzeniach i przeglądarkach, ale bez skutku. Zastanawiam się czy ten błąd występuje tylko u mnie, czy to jakiś błąd po stronie serwera (chyba na to ten błąd wskazuje).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#257 PostWysłany: 22 Cze 2022 13:26 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 1056
niebieski
Mam to samo, wcześniej pobrałem wizę więc coś u nich, albo po drodze.
Góra
 Profil Relacje PM off
tomlesz lubi ten post.
 
      
Offline
#258 PostWysłany: 22 Cze 2022 13:55 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2740
złoty
U mnie wiza się normalnie ściąga. Mail -> link do strony -> download -> ściąga się pdf z wizą.
Wizę otrzymałem w zeszłym tygodniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
tomlesz lubi ten post.
 
      
Offline
#259 PostWysłany: 22 Cze 2022 13:57 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 145
Loty: 356
Kilometry: 808 221
Krajów: 80 / 37.4%
wczoraj późnym wieczorem udało się pobrać
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
 
      
Offline
#260 PostWysłany: 19 Lip 2022 07:12 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1832
niebieski
Wypełniam wniosek ale nie dostaję maila potwierdzającego - po kliknięciu resend bez efektu, jedynie przedmiotowy guzik zniknął... Macie pomysł co z tym robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group