Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do wyrobienie e-visa

https://evisa.gov.az/en/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#221 PostWysłany: 15 Lut 2018 21:11 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 850
niebieski
Zazwyczaj przy wszelkich wizach pobyt musi się zmieścić w terminie i rozciągłości tych 30 dni o które wnioskowałeś - często w ciągu okresu sztywnych 90 dni od konkretnego "od" do konkretnego "do". Przykład - wjazd i pobyt do max 30 dni, w terminie 1.03.2018 do 1.06.2018.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
Eryk87 lubi ten post.
Eryk87 uważa post za pomocny.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#222 PostWysłany: 24 Lut 2018 11:09 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Wniosek złożony w sobotę , wiza na mailu już poniedziałek. Tryb zwykły 3 dniowy. ( luty 2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#223 PostWysłany: 10 Mar 2018 23:47 

Rejestracja: 04 Paź 2017
Posty: 20
Słuchajcie, mam pytanie dotyczące liczby 'wjazdów' do Azerbejdżanu wyrabiając tą e-wize za 23$ - czy w momencie gdy ją wyrobię istnieje możliwość wyjechania z azerbejdżanu do gruzji, a potem powrót po kilku dniach na tej samej wizie? Na stronie polskiej ambasady jest podana taka informacja:
'W styczniu 2017 roku Azerbejdżan wprowadził dla obywateli szeregu państw, w tym Polski usługę wizy elektronicznej. Wizy tego typu wydawane są przez państwową agencję ASAN za pośrednictwem portalu internetowego www.evisa.gov.az. Korzystając z portalu można wnioskować o wizy jednokrotnego wjazdu, z maksymalnym terminem ważności 30 dni w okresie 90 dni.'
Czy oznacza to, że przy wjeździe z gruzji do azerbejdżanu będę musiał wnioskować o wizę raz jeszcze? Dodam, że nie przekraczam owych 30 dni ważności wizy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#224 PostWysłany: 10 Mar 2018 23:49 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
E-wiza pozwala tylko na jednorazowy wjazd, drugi raz nie przekroczysz na niej granicy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#225 PostWysłany: 10 Mar 2018 23:51 

Rejestracja: 04 Paź 2017
Posty: 20
to co proponujecie w takiej sytuacji? Lot powrotny mam oczywiście z Baku, więc powinienem postarać się o jakąś wizę tranzytową normalną ścieżką czy po prostu będąc już w gruzji zawnioskować o nową e-wize?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#226 PostWysłany: 10 Mar 2018 23:59 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 850
niebieski
Tak jest, w Gruzji zawnioskować o nową, drugą eVisę.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
holonomic1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#227 PostWysłany: 27 Kwi 2018 11:37 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 493
Loty: 142
Kilometry: 220 645
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Gdyby komuś przydarzyła się pomyłka we wniosku wizowym to opiszę jak to poprawić.

Kolega pomylił miesiąc w dacie urodzenia (Jun/Jul czyli 06 zamiast 07). Kolega po otrzymaniu wizy nie sprawdził lub nie zauważył pomyłki. Nie było żadnego kontaktu ze strony MSZ, które wydaje wizę. Sprawa wyszła na lotnisku w Baku. Kolega został cofnięty przez urzędników granicznych i musiał wypełnić wniosek o korektę wizy (za pośrednictwem internetu, stanowisko zostało mu udostępnione i pomagał w tym oficer). Koszt 5.75 USD i po około 3 h czekania w strefie tranzytowej i ściągnięciu pliku z nową wizą na komórkę został wpuszczony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Offline
#228 PostWysłany: 14 Maj 2018 09:19 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
czy przeszła komuś płatność Mastercard? w wątku pojawiają się uwagi, że MC odrzuca, a Visą idzie. Niestety mi też MC nie chce przejść...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#229 PostWysłany: 14 Maj 2018 09:48 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 493
Loty: 142
Kilometry: 220 645
Krajów: 38 / 17.8%
niebieski
Płaciłem Mastercard Kantoru Aliora - bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maxima lubi ten post.
 
      
Offline
#230 PostWysłany: 14 Maj 2018 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 1050
Loty: 151
Kilometry: 254 156
Krajów: 46 / 21.5%
niebieski
Cytuj:
You can only make a payment with a credit or debit card (only MasterCard or Visa). On the other hand, please note that the card does not have to be under your name.


Płaciłem Mastercard i nie było problemów. W wątku pojawiła się w zasadzie tylko jedna uwaga na ten temat. Może w Twoim przypadku to było chwilowe, bo kilka dni temu jeden duży polski bank miał awarie płatności elektronicznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#231 PostWysłany: 17 Maj 2018 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1060
Loty: 279
Kilometry: 414 687
Krajów: 54 / 25.2%
niebieski
Wniosek złożony we wtorek wieczorem, dziś punkt 9:00 wiza na mailu, czyli niepełne 1,5 dnia :)

Co do płatności - przechodzi również revolut :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#232 PostWysłany: 17 Maj 2018 10:00 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
Dzięki. U mnie w końcu przeszło, jedna wiza po ok 26h, a druga też złożyłam we wtorek wieczorem, a dostałam dziś o 10, więc po ok 1,5 dnia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#233 PostWysłany: 18 Maj 2018 02:00 

Rejestracja: 04 Paź 2017
Posty: 20
Sluchajcie - czy moge w jednym wniosku e-wizowym wpisac druga osobe jesli nie jestesmy rodzina? Jest zasadniczo opcja 'add new person' ale na stronie jest tez napisane, ze tyczy sie to rodziny. Czy ktos z was probowal tak zrobic? Nie chodzi mi o te 3usd zaoszczedzone, tylko raczej o to zeby wnioski byly rozpatrywane razem, ale nie wiem czy jest sens ryzykowac wobec tych informacji ze strony e-wizowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#234 PostWysłany: 01 Cze 2018 18:05 

Rejestracja: 01 Cze 2018
Posty: 2
Mam problem, wysłałam wniosek o wydanie wizy i otrzymałam maila ze musze wpłacić 83 USD na konto prowadzone w Hiszpanii. Oczywiście nie wnioskowalam o "urgent" viza. Czy ktoś miał podobną sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#235 PostWysłany: 01 Cze 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1492
niebieski
@azt-promocja ale za wize placi sie przy wypelnianiu wniosku. Chca jakies doplaty czy o co chodzi?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#236 PostWysłany: 02 Cze 2018 09:18 

Rejestracja: 01 Cze 2018
Posty: 2
-- 02 Cze 2018 09:18 --

Wypełnilam wniosek i dostałam maila z informacją, że mam zapłacić 83 USD. Bardzo to dziwne, że konto jest w Hiszpanii. Wypełnilam wniosek drugi raz i nie dostałam żadnego maila. Coś chyba robię źle

-- 02 Cze 2018 09:18 --

Wypełnilam wniosek i dostałam maila z informacją, że mam zapłacić 83 USD. Bardzo to dziwne, że konto jest w Hiszpanii. Wypełnilam wniosek drugi raz i nie dostałam żadnego maila. Coś chyba robię źle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#237 PostWysłany: 02 Cze 2018 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 880
Loty: 177
Kilometry: 260 908
Krajów: 35 / 16.4%
srebrny
A wchodzisz na prawidłową stronę z końcówką gov.az?

Na niej powinnaś zapłacić kartą z góry za wniosek.

Jeśli jest to strona ***com.az, to jest to strona pośrednika...
Góra
 Profil Relacje PM off
azt-promocja lubi ten post.
 
      
Offline
#238 PostWysłany: 02 Paź 2018 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2017
Posty: 34
Loty: 113
Kilometry: 351 516
Krajów: 43 / 20.1%
Witam, uwaga na strony pośredników. Są bardzo podobne i samo składanie wniosku identyczne,jednak na końcu sprytnie ukryta kwota do zapłaty.
wczoraj o mało z rozpędu nie zapłaciłem za wizę 69usd :-))))

Obecnie wiza kosztuje 24usd z wszystkimi podatkami.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#239 PostWysłany: 06 Maj 2022 08:35 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 167
Pytanie do osób które ostatnio wyrabiały e-wizę , czy mieliście problemy z płatnością kartą ?

Ja próbowałem Revoulta ( karta tradycyjna mastercard i wirtualna Visa ) i dwie karty z Alior Banku debetową i kredytową, wszystkie Mastercard , wszystkie odrzucone :shock:

mam ciągle komunikat :

Sorry, the transaction was declined by your bank or intermediate agent.
Bank response code: Exceeds frequency limit
Bank reference number: 212676233....
Please contact your bank or choose another means of payment.

pytanie co teraz ? :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#240 PostWysłany: 06 Maj 2022 09:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Skontaktować się bankiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group