Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Nykoping i okolice
#1 PostWysłany: 11 Lut 2014 11:19 

Rejestracja: 10 Gru 2012
Posty: 22
Loty: 28
Kilometry: 58 293
Krajów: 12 / 5.6%
Cześć,

na stronie Fly4free często pojawiają się tanie bilety do Szwecji. F4F proponuje nam odwiedzenie Nykoping, jednak na forum nic nie ma o tej małej miejscowości. Czy ktoś kto był tam, mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Czy faktycznie warto się tam wybrać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#2 PostWysłany: 11 Lut 2014 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 419
Loty: 652
Kilometry: 746 940
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
Trochę było na forum w relacjach z podróży i przy okazji informacji o dojeździe do/z lotniska np:
dla-pasjonatow-latania-2-dni-4-kraje-5-lotow,189,21570
sztokhom-skavsta,175,5512
Też na forum jest kilka linków do relacji na blogach:
http://liketofly.wordpress.com/2013/02/ ... wycieczka/
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#3 PostWysłany: 11 Lut 2014 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 253
Loty: 159
Kilometry: 213 043
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Wystarczy wpisać w google i można się rozkoszować opisami:)

http://www.wiktor.ch/jeden-dzien-w-nykoping-szwecja/
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 64059.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#4 PostWysłany: 11 Lut 2014 12:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1521
Loty: 402
Kilometry: 577 747
Krajów: 59 / 27.6%
Warto. Na kilka godzin warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#5 PostWysłany: 11 Lut 2014 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lis 2013
Posty: 136
Loty: 166
Kilometry: 357 801
Krajów: 35 / 16.4%
warto? moim zdaniem nic ciekawego, nie polecam
_________________
http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#6 PostWysłany: 11 Lut 2014 12:09 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 20
Loty: 115
Kilometry: 188 855
Krajów: 23 / 10.8%
Bardzo polecam na kilka godzin. W środę byliśmy ze znajomymi na jednodniówce w NYO i byliśmy pod wrażeniem. Ładna architektura, czysto, można przejść się do portu, pełno różnorodnych knajp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#7 PostWysłany: 11 Lut 2014 12:14 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 132
Loty: 29
Kilometry: 41 921
Krajów: 13 / 6.1%
Pewnie, ze warto tam na pare godzin sie wybrac, bylam rok temu, podczas powrotu ze Sztokholmu, na lotnisko piechotka dobra droga jest, polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#8 PostWysłany: 11 Lut 2014 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Polecam przecztać
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Po-pracy-zajrze-do-Norwegii-Instrukcja-obslugi-lotow-1-dniowych-3051419.html
Cen po 1zł już niestety nie ma.....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#9 PostWysłany: 11 Lut 2014 13:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1521
Loty: 402
Kilometry: 577 747
Krajów: 59 / 27.6%
Wizz nie sprzedawał biletów po 1 zł :P Na dodatek trzeba było mieć kartę za 30 euro, albo kupować komuś bilet... Nie napisano o tym w artykule.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#10 PostWysłany: 11 Lut 2014 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
Krajów: 22 / 10.3%
niebieski
Nam się w Nykoping podobało :-)

http://ponurego.blogspot.com/2013/10/nykoping.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#11 PostWysłany: 01 Mar 2014 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 219
Loty: 140
Kilometry: 285 551
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Cześć :)
Planuję krótki wypad do Nykoping na jeden dzień, konkretnie 28 lub 29 marca. Szukałam jakiś relacji z podobnego okresu, ale nic nie znalazłam. Możecie mi podpowiedzieć, czy jest sens jechać w tym okresie? Jesienią i zimą miasteczko wygląda wspaniale na wszystkich relacjach, ale nie wiem, jakiej pogody mogę się spodziewać na przełomie kwietnia i marca. No i czy nadal będzie tam tak urokliwie :)
Dzięki za pomoc!
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#12 PostWysłany: 01 Mar 2014 13:35 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 496
niebieski
Do Szwecji chciałem się wybrać od dłuższego czasu, jednak odstraszały mnie ceny...wszystkiego ;) Tak się jednak złożyło, że wracałem przez Skavsta i nie mogłem przegapić okazji. Spędziłem w Nykoping kilkanaście godzin na początku września. Spałem w Railway Hostel - samoobsługowy, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, fajna sprawa. W dodatku miałem cały pokój dla siebie. Cena 90zł jak na Szwecję również przyzwoita.
Co do pogody, to rano było dość chłodno i mgliście, ale szybko się rozpogodziło i zaczęło ładnie grzać słońce. Miasteczko zadbane, czyste, w sam raz na obejście na piechotę w kilka godzin i wykonanie kilku zdjęć. Chociaż udało mi się w nim zgubić na kilka minut wysiadając po 23 z autobusu na pętli, szukając wspomnianego hostelu :)
Podsumowując, jest to stosunkowo tani sposób na (pobieżne) poznanie drogiego kraju, jakim jest Szwecja.

Załączniki:
nykoping.jpg
nykoping.jpg [ 82.38 KiB | Obejrzany 11213 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#13 PostWysłany: 01 Mar 2014 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 336
Loty: 277
Kilometry: 682 222
Krajów: 58 / 27.1%
niebieski
Witam,
będę nocował też w tym Hostelu, możesz napisać ile kosztował bilet i czy kupowałeś na lotnisku czy u kierowcy, czy można płacić kartą kredytową czy tylko gotówka? Autobus nr 515?
Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#14 PostWysłany: 01 Mar 2014 14:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1521
Loty: 402
Kilometry: 577 747
Krajów: 59 / 27.6%
Na pewno płaciłem kartą kredytową. Konkretnie Visa z delfinkiem z MBanku. Bilet 23 albo 27 SEK. Już nie pamiętam, ale jest na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#15 PostWysłany: 01 Mar 2014 15:23 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 496
niebieski
naimad napisał(a):
Witam,
będę nocował też w tym Hostelu, możesz napisać ile kosztował bilet i czy kupowałeś na lotnisku czy u kierowcy, czy można płacić kartą kredytową czy tylko gotówka? Autobus nr 515?
Pozdrawiam.

Tak jak Roku napisał. W przeliczeniu kilkanaście zł w jedną stronę. Płaciłem w autobusie za pomocą MC Debit. Kierowca nie przyjmuje gotówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#16 PostWysłany: 01 Mar 2014 15:41 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5671
srebrny
a czy w okolicach nykoping jest moze plaza ?
byl ktos ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#17 PostWysłany: 01 Mar 2014 17:55 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 224
Loty: 248
Kilometry: 456 322
Krajów: 52 / 24.3%
niebieski
Cytuj:
a czy w okolicach nykoping jest moze plaza ?
byl ktos ?


http://www.nykopingsguiden.se/en/Visit- ... /Swimming/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odp: Nykoping
#18 PostWysłany: 28 Lip 2014 18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2013
Posty: 91
Loty: 98
Kilometry: 192 085
Krajów: 27 / 12.6%
Cześć :-)
Będę przesiadał się na NYO. przylatuje ok. 00.00 i o 8.00 mam wylot do Warszawy. Czy jest sens i możliwość dostania się do Nykoping o tej porze?
Ew. czy jest coś blisko lotniska co warto byłoby zobaczyć?

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odp: Nykoping
#19 PostWysłany: 28 Lip 2014 19:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26090
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Tak, łosie

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Nykoping
#20 PostWysłany: 31 Lip 2014 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 219
Loty: 140
Kilometry: 285 551
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Zeus, trzeba mieć na nie szczęście :D Albo nieszczęście- nie wiem, jak taki łoś mógłby zareagować na widok człowieka :p

Do Nykoping o tej porze trzeba byłoby iść piechotą, zresztą w nocy nie ma tam co robić, po prostu małe śpiące skandynawskie miasteczko. Najlepiej więc poszukać sobie wolnego stolika, zestawić krzesła i przespać się, cała filozofia :) Nie ma tam darmowego internetu, więc jeśli koniecznie potrzebujesz wrażeń, to polecam zaopatrzyć się we własne filmy/ muzykę/ cokolwiek.
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group