Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#261 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:52 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
epikie napisał(a):
Jednak z powodu zmiany rozkładu w czerwcu nie udało mi się to - powinno być to możliwe pod koniec tygodnia lub zaraz po weekendzie majowym. Zobaczymy


Czekamy dalej aż potwierdzą ten rozkład... Ja mam informację, że mogą odblokować dopiero po 20 maja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#262 PostWysłany: 04 Maj 2017 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
tomeeek07 napisał(a):
Ile dni wcześniej w kasie PKP można kupić bilet na ten ukraiński pociąg z Przemyśla do Lwowa? 60, czy 45 dni?


Jak ja kupowałem na Ukrainie (Lwów-Przemyśl) panie w kasie mówiła że 30 dni przed.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#263 PostWysłany: 06 Maj 2017 10:08 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Jak to jest teraz z tym "order form" gdy się kupiło bilet? w której kasie we Lwowie mogę go wymienić na bilet? Są może jakieś automaty biletowe w których również można typ zrobić? W kasie daje tylko wydrukowany "order form" i mi to od razu wymieniają na bilet, czy muszę coś wypełnić, pokazać paszport czy coś? Jak to się odbywa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#264 PostWysłany: 06 Maj 2017 22:02 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 397
niebieski
Najpierw upewnij się, czy twój e-ticket nie jest już dokumentem, uprawniającym do podróży. Jeśli tak, toi nic nie musisz wymieniać, jeśli nie - wymienisz go na właściwy bilet w każdej kasie, i to teoretycznie poza kolejnością. Jedynie w Kijowie widziałem specjalne kasy do takiej wymiany. Automatów, znanych z Rosji czy choćby Białorusi, niestety nie ma, co uważam za minus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#265 PostWysłany: 08 Maj 2017 00:04 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 24
We Lwowie order from wymienisz w każdej kasie, czy poza kolejką nie wiem, kolejek nie było więc nie robiłem szumu(kilka dni temu), bo nie było po co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#266 PostWysłany: 11 Maj 2017 15:56 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 459
niebieski
JarekGdynia napisał(a):
Może się opamiętają i dołożą jeszcze ten pociąg 026 Л co jedzie z Lwowa 20:40. Bo narazie ma rozkład do 1.04



- już wrócił pociąg 026Л Lwów - Odessa

Załączniki:
Przechwytywanie1.PNG
Przechwytywanie1.PNG [ 62.88 KiB | Obejrzany 1741 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#267 PostWysłany: 16 Maj 2017 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
@‌tomeeek07‌ można już w polskich kasach kupować bilety na pociąg relacji Kijów-Przemyśl na podróż po czerwcowej korekcie rozkładu jazdy. Ja dzisiaj (16.05) kupiłem bilet na 19.06.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#268 PostWysłany: 18 Maj 2017 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
Pociąg Kowel – Jagodin- Chełm ruszy 12 czerwca. Czas podrózy 2h, cena biletu 15 zł.
http://logistyka.wnp.pl/12-czerwca-rusz ... 1_0_0.html
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#269 PostWysłany: 19 Maj 2017 19:51 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 459
niebieski
Od połowy czerwca bilety na pociąg Przemyśl - Lwów - Kijów będzie można kupować przez internet ogłosił Wojciech Balczun

Квитки до Перемишля можна буде купувати онлайн уже в червні, - Войцех Балчун

Квитки на швидкісний поїзд №705/33013 Київ – Львів – Перемишль уже з середини червня можна буде купити онлайн.
Про це сьогодні під час прес-конференції в Одесі, присвяченій стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 5 років,
повідомив голова правління товариства Войцех Балчун. uz.gov.ua
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#270 PostWysłany: 23 Maj 2017 14:20 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 459
niebieski
Balczun: Od 1 sierpnia pierwszy pociąg Lwów – Kraków

Na zwołanej 23 maja we Lwowie konferencji prasowej, Wojciech Balczun, prezes Kolei Ukraińskich, poinformował, że spółka uruchomi już 1 sierpnia pierwszy pociąg na trasie ze Lwowa do Krakowa.
Prezes Kolei Ukraińskich, Wojciech Balczun, poinformował na konferencji we Lwowie o planach rozwoju kierowanej przez siebie spółki. Jednym z punktów spotkania było także omówienie nowego połączenia z Ukrainy do Polski. http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 81825.html
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#271 PostWysłany: 25 Maj 2017 17:07 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
epikie napisał(a):
@‌tomeeek07‌ można już w polskich kasach kupować bilety na pociąg relacji Kijów-Przemyśl na podróż po czerwcowej korekcie rozkładu jazdy. Ja dzisiaj (16.05) kupiłem bilet na 19.06.


Ja też już kupiłem. Również na 19.06 :D Jednak w odwrotnej relacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#272 PostWysłany: 28 Maj 2017 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
Od czerwcowej korekty rozkładu jazdy pociąg Kijów-Przemyśl będzie także skomunikowany z TLK "Pomarańczarka", który w sezonie letnim dociera aż do Trójmiasta i Helu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#273 PostWysłany: 28 Maj 2017 18:47 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Przyjazd "Pomarańczarki" 14:12 - odjazd MP 14:24 Nie chciałbym być na miejscu tych osób, które z walizkami muszą biec na peron 4 w Przemyślu.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 28 Maj 2017 18:48, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#274 PostWysłany: 29 Maj 2017 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 135
Loty: 197
Kilometry: 258 593
Krajów: 34 / 15.9%
Pomijając fakt, że jedzie objazdem przez Radzyń Podlaski a od Lublina zdany jest na lokomotywy spalinowe. Nie będzie tygodnia żeby nie było paniki przez opóźnienie, ale zobaczymy w czerwcu, jak to będzie wyglądać. ;)

01ERES napisał(a):
Pociąg Kowel – Jagodin- Chełm ruszy 12 czerwca. Czas podrózy 2h, cena biletu 15 zł.
http://logistyka.wnp.pl/12-czerwca-rusz ... 1_0_0.html


Zatrzyma się w Dorohusku?
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#275 PostWysłany: 29 Maj 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Mam pytanko - czy pociąg 105K relacji Kijów-Odessa (21:15-06:19) ma tylko wagony lux i kupe ?
Bez plackarty ?
- Na ten moment

i drugie pytanko - czy ktoś dysponuje aktualną mapą kolei ukraińskich ?
Bo w necie jest wiele ale chciałbym mieć jakąś taką oficjalną/aktualną.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Cze 2017 14:16, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#276 PostWysłany: 29 Maj 2017 14:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
@‌Tomo14‌ a na kiedy szukasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#277 PostWysłany: 29 Maj 2017 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Mojej daty jeszcze nie ma (20 lipca, ew. 21-szy) ale przejrzałem wszystkie od dziś do za 45 dni (13.07) i nigdzie nie było plackarty.
Albo wyprzedaje się od razu po wrzuceniu do systemu albo nie ma jej w składzie pociągu.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#278 PostWysłany: 30 Maj 2017 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
@‌Tomo14‌
Ten 105 К to w ogóle ceny ma z kosmosu, a waganów z plackartą brak.
Jak coś o 16:20 masz pociąg 148 К, w plackarcie bilety od 111 hrywien, z tym że długo jedzie. W Odessie jakoś po 5tej rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Ukraina-pociągi
#279 PostWysłany: 30 Maj 2017 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
@JarekGdynia

No właśnie chyba wezmę ten wcześniejszy a za różnicę kupię sobie zaopatrzenie na te 13 godzin podróży i integrację z plackartowymi pasażerami

Wczesna godzina przyjazdu mi pasuje, bo chcę tego dnia jechać do Naddniestrza, zwiedzić tyle co się da w te 10 godzin bez zezwolenia i wieczorem być w Kiszyniowie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#280 PostWysłany: 31 Maj 2017 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Jeszcze jedno pytanie - skąd rożne ceny pociągów jadących tą samą trasą ?
Myślałem, że taryfa jest jedna i "zwykły" pociąg (czyli nie nowoczesne Intercity) ma w tych samych klasach (lux, kupe, plackarta) te same ceny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group