Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#121 PostWysłany: 10 Lip 2016 15:11 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
Czarno to widzę. Kiedy ostatni raz sprawdzałeś takie połączenie?
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#122 PostWysłany: 10 Lip 2016 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1380
Loty: 33
Kilometry: 39 451
Krajów: 7 / 3.3%
srebrny
Moi drodzy, doradźcie. Szukam miejsc na pociąg Lwów - Odessa lub Lwów - Chersoń lub cokolwiek ze Lwowa nad morze na 17/18 lipca. System nie pokazuje mi żadnych połączeń na 2 tygodnie naprzód. Czy to możliwe, że wszystkie miejsca są już wykupione? Na miejscu nie ma szans dostać biletów na chwilę przed odjazdem pociągu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#123 PostWysłany: 10 Lip 2016 15:29 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Bardzo możliwe, jeszcze przed zajęciem Krymu w wakacje bilety do Odessy schodziły jak ciepłe bułeczki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#124 PostWysłany: 10 Lip 2016 15:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jest możliwe ze jest wysprzedane. Zostaje opcja od konika w dworcu, albo bus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#125 PostWysłany: 10 Lip 2016 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1027
niebieski
W bocznej ulicy od Prospektu Swobody (tak gdzies w polowie) we Lwowie sa kasy z przedsprzedaza. Dajesz 20 zl wiecej i masz co chcesz. :D
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#126 PostWysłany: 10 Lip 2016 17:12 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
Kański napisał(a):
Moi drodzy, doradźcie. Szukam miejsc na pociąg Lwów - Odessa lub Lwów - Chersoń lub cokolwiek ze Lwowa nad morze na 17/18 lipca. System nie pokazuje mi żadnych połączeń na 2 tygodnie naprzód. Czy to możliwe, że wszystkie miejsca są już wykupione? Na miejscu nie ma szans dostać biletów na chwilę przed odjazdem pociągu?


Jak chcesz kupić bilet koniecznie przed wyjazdem z Polski to próbuj z przesiadką najlepiej w "ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА".
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#127 PostWysłany: 12 Lip 2016 20:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
lecę GDN-IFO, planowe lądowanie o 2 w nocy. Najwcześniejszy pociąg:
03:23am
06:55am

później pociąg senowniejszy jest
03:53pm
06:34pm

czy ja ślepy jestem, nie umiem szukać, czy co, ale nie ma nic np. o 10-14? Oo

ewentualnie czy da radę wytrzymać 1,5h w nocy na dworcu w Stanisławowie? Otwarte? Bezpiecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#128 PostWysłany: 12 Lip 2016 20:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Sala otwarta i bezpieczna (tak było w 11)

A dokąd chcesz jechać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#129 PostWysłany: 12 Lip 2016 21:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Stanisławów - Lwów 7.08

i jeszcze pytanie, co to jest w rezerwacji 2 Tea i 1 Tea jako checkboxy?

I 11 to 2011 czy listopad? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#130 PostWysłany: 12 Lip 2016 21:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
2011

2 Tea i 1 Tea

ile herbat chcesz do łózka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#131 PostWysłany: 12 Lip 2016 22:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Ciekawe... A wybieram kiedy one mają się pojawić, czy po prostu na dzień dobry dostaje 3 herbaty? Po czekaniu na dworcu może to nie być głupi pomysł

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#132 PostWysłany: 12 Lip 2016 23:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Ja wybrałem opcję 2, dostałem чай przed snem i po. Musiałem poprosić konduktora. Cena chyba w pociągu to 3 UAH
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#133 PostWysłany: 12 Lip 2016 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
To chyba ta sama cena co na stronie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#134 PostWysłany: 13 Lip 2016 08:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Super, dzięki za info :)

a tak jeszcze spytam, czy ktoś będzie budzić, że moja stacja? (zamierzam kupić miejsca w Coupe / coach with compartments)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#135 PostWysłany: 13 Lip 2016 08:36 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 33
Kilometry: 61 640
Krajów: 10 / 4.7%
niebieski
Będą budzić. Spokojnie :)
Czasem budzą jakieś 20 min przed postojem, czasem 1,5h. Ale budzą ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#136 PostWysłany: 13 Lip 2016 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Cena to 5 uah za herbatę, 6 za kawę, przynajmniej tyle placiłem na początku lipca. Być może jako od turysty, nie mówiącego, w jednym ze wschodnich języków, skasowano ode mnie więcej niż od innych ale co by nie mówić cena jest śmieszna. Dodatkowo serwują w szklankach a nie w kubkach :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#137 PostWysłany: 13 Lip 2016 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
Tam sporo zależy od standardu pociągu. Herbata to 3-5 hrywien co i tak nie zrujnuje naszego portfela. :D
Budzą zawsze.
@michzak nie zdziw się jak przy wejściu konduktor zabierze Ci bilet. Zapamiętaj swoje miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#138 PostWysłany: 13 Lip 2016 09:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Ale oddają? Lubię zbierać bilety :( :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#139 PostWysłany: 13 Lip 2016 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Loty: 69
Kilometry: 71 075
Krajów: 22 / 10.3%
Zbanowany
Tak, oddają potem :D
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Ukraina-pociągi
#140 PostWysłany: 13 Lip 2016 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
@JarekGdynia a może też inni...

Jedno pytanko - kupiłem bilety z Winnicy do Odessy i z Odessy do Winnicy.

O ile w pierwszą stronę dostałem Boarding Pass (z kodem QR) o tyle w drugą stronę mam tylko "order form to print the paid travel/shipping documents" z informacją, że muszę w "automated railway booking office" wydrukować dokumeny.

Czy w Odessie na dworcu są takie automaty czy idzie się z tym do kasy ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 644 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group