Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#161 PostWysłany: 24 Kwi 2026 16:33 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 1116
srebrny
@obibok

Cytuj:
Ech, ten RJ to był krótki powiew normalności.

Cytuj:
Wszystko z rekompensat za opóźnione i odwołane pociągi.


Ewidentny powiew normalności...
Góra
 Profil Relacje PM off
Nvjc lubi ten post.
 
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#162 PostWysłany: 24 Kwi 2026 19:18 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 61
Jechał ktoś ostatnio RJ na trasie Warszawa- Poznań? Mam bilety na jednodniowke 2 maja i zastanawiam sie czy w Poznaniu nie zostanę... Jeżdżą punktualnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#163 PostWysłany: 25 Kwi 2026 14:33 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 467
Loty: 128
Kilometry: 310 463
Krajów: 36 / 16.8%
niebieski
michcioj napisał(a):
obibok napisał(a):
Ech, ten RJ to był krótki powiew normalności.

stare sklady, spoznione pociagi, odwolane poszczegolne wagony bo tak, brudna podloga, nie dzialajace drzwi, nie dzialajace gniazdka.

i wiele innych takich jak slabe warunki pracy, nieoplacone skladki, "pan prezes" o przerosnietym ego.

osobiscie inaczej pojmuje normalnosc.


Jechałem rok temu autobusem RegioJeta z Wiednia do Katowic. Autobus nocny, chcieliśmy pospać po długim locie, więc dopłaciłem do klasy "Relax", wybrałem sobie odpowiednie miejsca. Bez żadnej informacji podjechał autobus bez klasy Relax, za którą dopłaciłem. Tak niewygodny, że nie wiem czy kiedyś gorszym jechałem, nawet rozłożyć fotela się nie dało. Napisałem reklamację, czego zazwyczaj nie chce mi się robić, że mają mi zwrócić chociaż dopłatę. Za kilka dni minie rok jak czekam na odpowiedź.

No i teraz od kilku miesięcy czytam zachwyty jaki RegioJet jest super, jak powinniśmy się uczyć, bo dali ciastko w dumpingowej cenie. No nie wiem, nie wiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#164 PostWysłany: 27 Kwi 2026 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1148
Loty: 48
Kilometry: 47 050
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
Sanapid stwierdził poważne uchybienia w składowaniu żywności która była dostarczana do Regiojet
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosc ... 52582.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#165 PostWysłany: 05 Maj 2026 08:21 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 91
Jechałem 3 tygodnie temu autobusem z Krakowa na lotnisko w Wiedniu, bardzo czysto miło i przyjemnie. Podróż minęła szybko i bez żadnych zastrzeżeń, ja mogę zdecydowanie polecić tym bardziej że za dwie osoby zapłaciłem 180 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#166 PostWysłany: 05 Maj 2026 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
RegioJet automatycznie zwraca środki, które plątały się w apce po zamknięciu konta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#167 PostWysłany: 05 Maj 2026 12:10 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1336
Loty: 724
Kilometry: 938 929
Krajów: 59 / 27.6%
niebieski
Sytuacja byłych pracowników RegioJet :(
https://www.onet.pl/informacje/onetkrak ... 6,79cfc278
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#168 PostWysłany: 06 Maj 2026 07:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 582
niebieski
Lepiej nie ufać prywaciarzom.
Dziwi mnie też, dlaczego ludzie godzą się na presję, sztuczną konkurencję oraz chamstwo za psi grosz w firmach typu FR gardząc przy tym bardziej przewidywalnymi strukturami…
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#169 PostWysłany: 12 Cze 2026 10:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26057
Loty: 695
Kilometry: 923 016
Krajów: 86 / 40.2%
RegioJet wraca do Polski. Firma składa wnioski o 35 tras

Czeski przewoźnik RegioJet złożył wnioski o przyznanie tras między innymi do Poznania, Krakowa, Szczecina czy Wrocławia - przekazał portal Rynek Kolejowy. Dotyczą one nowego rozkładu jazdy, który ma zostać wprowadzony w grudniu tego roku.

RegioJet złożył wnioski rozkładowe do PKP PLK o przydzielenie tras w nowym rocznym rozkładzie jazdy w okresie 2026-2027. Dotyczą one tras krajowych, na które czeski przewoźnik otrzymał tzw. otwarty dostęp - może uruchomić na nich komercyjne połączenia, nie pobierając dopłat z budżetu państwa. O sprawie jako pierwsza napisała Interia.

Image

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/regioje ... -st9090850
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#170 PostWysłany: 12 Cze 2026 10:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5659
srebrny
to sa jakies jaja, mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie, regiojet nie rozliczyl sie do tej pory z bylymi pracownikami, a teraz chce odrazu wracac ?
Jancur to ma tupet
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#171 PostWysłany: 15 Cze 2026 17:45 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5659
srebrny
Jaczur chcial wrocic, ale po tygodniu zrezygnowal

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodro ... 6,07640b54
Góra
 Profil Relacje PM off
Yaneck lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#172 PostWysłany: 15 Cze 2026 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 2441
platynowy
Czekamy w napięciu na kolejną zmianę decyzji...
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group