Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#121 PostWysłany: 13 Lut 2026 06:46 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2664
srebrny
Krótka relacja z przejazdu na trasie Warszawa Centralna-Kraków Główny. Godzina 5:48, taryfa standard, cena 44 zł. Przyjazd/odjazd na Centralny punktualnie, w Krakowie 5 min opóźnienia. Wagon czysty, ludzi mało. Bezpłatna woda była, bezpłatnej kawy nie było. Z menu większość pozycji niedostępna do zakupu. Gniazdka były i działały. Wi-Fi teoretycznie było, ale prędkość taka, że sensownie nie dało się korzystać.
Załącznik:
rj.jpg
rj.jpg [ 138.96 KiB | Obejrzany 1386 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
KamcioPL lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#122 PostWysłany: 16 Lut 2026 13:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Jest już rozkład na marzec - kwiecień - maj - czerwiec na polskie krajówki
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#123 PostWysłany: 25 Lut 2026 19:26 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2664
srebrny
Tym razem krótka relacja z przejazdu w taryfie low cost. Trasa i godzina ta sama, Warszawa Centralna-Kraków Główny, godz. 5:48. Cena biletu: 38 zł. Przyjazd do Krakowa punktualny, nawet delikatnie przed czasem. Wagon czysty, ale na tapicerce widać już ząb czasu.
Załącznik:
rj1.jpg
rj1.jpg [ 140.41 KiB | Obejrzany 1193 razy ]

Tym razem wybór w menu już większy niż poprzednio. Dostępne były trzy ciasta (zamówiłem placek śliwkowy za 4 zł, czas realizacji poniżej 10 min), dwie sałatki, większość przekąsek i nawet ciepłe posiłki (dwie zupy, kurczak teriyaki, gołąbki i burrito). Z gorących napojów tylko espresso, z zimnych - nic.
Załącznik:
rj2.jpg
rj2.jpg [ 96.67 KiB | Obejrzany 1193 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#124 PostWysłany: 25 Lut 2026 20:55 

Rejestracja: 19 Lis 2024
Posty: 387
niebieski
W Czechach z tym jedzeniem też jest tak słabo? Na jednym filmie widziałem to oni z potraw podają odgrzewane jedzenie w folii....Nie mówię o poziomie CD , ale to słabe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#125 PostWysłany: 20 Mar 2026 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1148
Loty: 48
Kilometry: 47 050
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
Po cichutku przewoźnik wycofał się z kursu autobusowego z Warszawy do Pragi ewidentnie coś poszło nie tak wydaje się że optymalizacja siatki przewoźnika ( likwidacja nierentownych połaczeń )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#126 PostWysłany: 06 Kwi 2026 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1264
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
Jechałem na trasie Warszawa–Poznań–Warszawa w dwóch klasach, więc mam bezpośrednie porównanie i kilka spostrzeżeń.
Na tej relacji pociąg zatrzymuje się na wszystkich stacjach w Warszawie, a następny postój ma dopiero w Poznaniu. Niezależnie od tego, z której warszawskiej stacji się wsiada, cena biletu pozostaje taka sama (w InterCity bywa inaczej – ceny różnią się w zależności od stacji).
Komunikaty w pociągu są dość długie, co wynika z tego, że przewoźnik informuje o innym standardzie usług niż Intercity.
Bilety nie są tradycyjnie sprawdzane – steward przechodzi przez wagon i weryfikuje zajęte miejsca z danymi w systemie. Prosi jedynie o okazanie dokumentu uprawniającego do ulgi, a w przypadku zmiany miejsca – o podanie numeru z biletu.

Warszawa–Poznań, klasa standard (49 zł, wagon nr 2):
- wygodne, piankowe, odchylane siedzenia; niestety w całym wagonie nie działały ekrany w oparciach,
- awaria drzwi wewnętrznych – mimo ich zamknięcia przy łączeniu wagonów było głośno na końcach wagonu,
- kawa w cenie biletu (do wyboru m.in. lungo, bez americano), zamawiana przez aplikację lub u stewarda,
- przekąski: ciasta (śliwkowe i szarlotka) po 2 zł, sałatka Cezar 14 zł, hummus z czarną komosą ryżową 10,50 zł (dla porównania podobny produkt w Żabce kosztuje 11,99 zł),
- toalety czyste, duży zapas papieru toaletowego i chusteczek.

Poznań–Warszawa, klasa low cost (27 zł, wagon nr 1):
- siedzenia odchylane, ale mało komfortowe – sprawiają wrażenie bardzo twardych i to nie jest pianka, tylko jakaś deska na spreżynach,
- kawa dodatkowo płatna (americano 5 zł), ciasta po 4 zł (dwukrotnie droższe niż w klasie standard), ceny sałatek bez zmian,
- toalety również czyste i dobrze zaopatrzone.

W obu klasach przestrzeń na nogi jest wystarczająca nawet dla bardzo wysokich osób.


Moim zdaniem w opiniach warto podkreślać potrzebę uruchomienia saloniku dla pasażerów z darmową kawą, tak jak m.in. w Pradze, Brnie czy Wiedniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#127 PostWysłany: 07 Kwi 2026 13:24 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 1185
srebrny
bigosm napisał(a):
W Czechach z tym jedzeniem też jest tak słabo? Na jednym filmie widziałem to oni z potraw podają odgrzewane jedzenie w folii....Nie mówię o poziomie CD , ale to słabe...
To nie jest poziom Warsu gdzie podaje się posiłki na porcelanie. Ich bufet przypomina ten w Ryanair itp. tj. bazują na daniach gotowych, które przygrzewa się w opakowaniu i tak przynosi do klienta. Kawę też dają w kubkach jednorazowych. Jedynie ciastka przynoszą na talerzykach.

mezo23 napisał(a):
Po cichutku przewoźnik wycofał się z kursu autobusowego z Warszawy do Pragi ewidentnie coś poszło nie tak wydaje się że optymalizacja siatki przewoźnika ( likwidacja nierentownych połaczeń )
Ilekroć sprawdzałem ten kurs to był pusty choć mieli dobry czas przejazdu i ceny zawsze dużo lepsze niż Flixbus. Myślę, że problemem jest tutaj niewiedza potencjalnych pasażerów o istnieniu takich kursów. RegioJet musi pilnie zainwestować w kampanię reklamową żeby ich szyld był rozpoznawalny dla przeciętnego Kowalskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off
pietia lubi ten post.
Yaneck uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#128 PostWysłany: 09 Kwi 2026 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1148
Loty: 48
Kilometry: 47 050
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
Z dniem 3.05.26 kończymy krajowe połączenia na trasach krajowych w Polsce .Ciekawi mnie co na to UTK skoro otwarty dostęp mają do grudnia
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#129 PostWysłany: 09 Kwi 2026 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Bardzo zła wiadomośc dla pasażera, zaraz Intercity wróci z cenami tam gdzie było przed wejściem Regiojeta :(
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Online
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#130 PostWysłany: 09 Kwi 2026 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 5942
Loty: 767
Kilometry: 1 121 244
Krajów: 83 / 38.8%
HON fly4free
Raczej nie wróci tylko pójdzie na północ od nich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#131 PostWysłany: 09 Kwi 2026 10:26 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5667
srebrny
nie dali rady slabiaki, ale co sie dziwic, te wejscie bylo mocno nieprzygotowane

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodro ... 6,07640b54
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#132 PostWysłany: 09 Kwi 2026 10:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Widać (i czuć) podobną porażkę marketingową jak z Lux Epxressem :(
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#133 PostWysłany: 09 Kwi 2026 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Owszem byli słabo przygotowani i nie są bez winy ale nie dali rady bo polski kolejowy beton na każdym kroku rzucał im kłody pod nogi i to on ich ubił, ze szkodą dla nas wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#134 PostWysłany: 09 Kwi 2026 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 469
srebrny
RegioJet napisał(a):
Dzień dobry, z przyczyn operacyjnych Państwa połączenie XXX RJ XXX zostało odwołane. Cena biletu zostanie zwrócona na konto bankowe, z którego opłacono bilet. Prosimy o skorzystanie z innego połączenia. W ramach przeprosin prosimy przyjąć od nas rekompensatę w wysokości 100 PLN, o którą można się ubiegać na naszej stronie internetowej https://regiojet.pl/wniosek-o-wyplate-o ... lany-bilet. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość. RegioJet
Coś takiego przychodzi mailem i SMSem. Cóż, szkoda.
_________________
Image
Dzień w Sinsheim i Speyer (2026)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#135 PostWysłany: 09 Kwi 2026 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1677
Loty: 70
Kilometry: 138 694
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
Dwa razy jechałem na trasie Warszawa Wschodnia - Gdynia Główna. Obydwa razy brałem klasę biznes (wtedy były promocje) Raz był wagon z zewnątrz bardzo brudny... a w środku jeszcze gorzej!!! Wagon rzęził, jęczał i wydawał odgłosy agonalne. Gorzej niż za PRLu. Drugi przejazd był lepszy, było znacznie czyściej i możliwie bezszmerowo :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#136 PostWysłany: 09 Kwi 2026 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 2074
Loty: 362
Kilometry: 483 133
Krajów: 62 / 29.0%
niebieski
Czy faktura od RegioJet wpada do KSeF czy nie?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#137 PostWysłany: 09 Kwi 2026 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1677
Loty: 70
Kilometry: 138 694
Krajów: 24 / 11.2%
niebieski
mezo23 napisał(a):
Z dniem 3.05.26 kończymy krajowe połączenia na trasach krajowych w Polsce .Ciekawi mnie co na to UTK skoro otwarty dostęp mają do grudnia

BARDZO smutna wiadomość, jak każda porażka konkurencyjna
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#138 PostWysłany: 09 Kwi 2026 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 585
niebieski
I tak i nie - CD przez mniejsze wpływy są niedoinformowane, a ceny na rynku czeskim dość mocno się wyrównały.
Regiojet w PL zaoferował produkt dużo poniżej standardu PKP.
Myślę, że obecna sytuacja jest w jakimś stopniu zbalansowana - przecież masowy opór pasażerów trzyma ceny PKP w dawno nie aktualizowanych cenach, a pieniądz pozostaje w obiegu zamkniętym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#139 PostWysłany: 09 Kwi 2026 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2460
złoty
Maciek737 napisał(a):
Regiojet w PL zaoferował produkt dużo poniżej standardu PKP.

Rozwiniesz?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#140 PostWysłany: 09 Kwi 2026 23:40 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 781
Loty: 186
Kilometry: 411 877
Krajów: 39 / 18.2%
srebrny
Martinuss napisał(a):
Czy faktura od RegioJet wpada do KSeF czy nie?


Przecie Ksef jest dla polskich podmiotow.
Wystarczy sie zalogowac (do systemu - https://ksef.podatki.gov.pl/ ) i sprawdzic, ale jesli siedzyby RegioJet nie ma w Polsce - nie maja obowiazku wystawiac faktury w Ksef

Podmioty zagraniczne: Podmioty nieposiadające stałego miejsca prowadzenia działalności w Polsce nie muszą korzystać z KSeF.
Faktury B2C: Faktury na rzecz konsumentów (osób fizycznych nieprowadzących działalności) nie muszą być wystawiane w KSeF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 172 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group