Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#621 PostWysłany: 11 Maj 2021 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 2459
złoty
Nie mam doświadczenia ze Szwajcarią, ale Lot bywa bardziej restrykcyjny od docelowego kraju. Miałem sytuację, że nie zaakceptowano mi polskiego testu (w sensie po polsku) - nawet jeśłi poza Polską pies z kulawą nogą się tymi testami nie interesuje (sprawdzone kilkukrotnie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#622 PostWysłany: 14 Cze 2021 13:18 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
Loty: 2
Kilometry: 2 559
Krajów: 2 / 0.9%
niebieski
Mam rezerwację LOT bez wyboru miejsc. Chcę odprawić się na lotnisku w dniu wylotu. Czy podczas odprawy na lotnisku mogę wybrać bezpłatnie
miejsca czy miejsca będą przydzielone losowo? Chcemy siedzieć obok siebie. Jakie są najlepsze miejsca standardowe w E195? Czy jest tam pechowe miejsce bez okna? Pierwszy raz odprawiam się w LOT stąd moje pytania. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#623 PostWysłany: 14 Cze 2021 13:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26066
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Nie lepiej odprawić się 24h przed lotem, przez neta i na lotnisku odebrać BP?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#624 PostWysłany: 14 Cze 2021 13:36 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 624
Kilometry: 1 371 410
Krajów: 75 / 35.1%
Popieram @zeus odpraw sie online a na lotnisku zweryfikuja docs i dadza boarding passy z wybranym przez Ciebie miejscem
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#625 PostWysłany: 14 Cze 2021 13:40 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
Loty: 2
Kilometry: 2 559
Krajów: 2 / 0.9%
niebieski
OK.Tak zrobię,dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#626 PostWysłany: 25 Cze 2021 19:45 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 17
Mam pytanie. Przewoźnik Lot. Bagaż rejestrowany. Miejsca wykupione i wybrane. Czy w tej sytuacji mam jeszcze robić odprawę onnline czy od razu kierować się do check-in ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#627 PostWysłany: 25 Cze 2021 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Jak chcesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#628 PostWysłany: 25 Cze 2021 20:22 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 17
kemot napisał(a):
Jak chcesz.

Ale odprawa onnline cokolwiek mi da w tym przypadku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#629 PostWysłany: 25 Cze 2021 21:36 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 624
Kilometry: 1 371 410
Krajów: 75 / 35.1%
Nie
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#630 PostWysłany: 25 Cze 2021 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5606
złoty
Robiłem dzisiaj i byłem odprawiony online, trwało to minutę, ci z bp którzy nie mieli odprawy stali przy checkinie 10 minut, więc chyba warto
Góra
 Profil Relacje PM off
daniel_torun uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#631 PostWysłany: 27 Cze 2021 10:57 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1376
Loty: 505
Kilometry: 940 010
Krajów: 71 / 33.2%
srebrny
Czy w locie opłaca się odprawiać online jak najwcześniej czy może korzystniej jak najpóźniej? Lot krajowy w najtańszej taryfie, więc jak rozumiem nie trzeba po nic iść do checkinu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#632 PostWysłany: 27 Cze 2021 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 6426
HON fly4free
Im wcześniej tym większy wybór miejsc, poza tym bez znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
adam1987 lubi ten post.
adam1987 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#633 PostWysłany: 27 Cze 2021 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5606
złoty
Zależy jaki lot krajowy, jeśli system wystawi kartę pokładową to nie trzeba iść do checkinu, jeśli mimo odprawy będzie info, że kp jest niedostępna to trzeba będzie, chodzi o ew tranzyt na lotnisku np w waw i dalszego lotu za granicę bez pokazywania obowiązkowych dokumentów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#634 PostWysłany: 04 Lip 2021 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1492
niebieski
Hej!
dawno nie leciałem samolotem, jeszcze dawniej LOTem. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi.
Zrobiłem odprawę na lot KTW-TIA i mam wydrukowane BP, ale zastanawia mnie fakt, że nigdzie podczas odprawy nie wpisałem danych paszportu/dowodu - czy to jest normalne czy coś pominąłem ?
Skoro mam wydrukowane BP, lecę tylko z podręcznym do Albanii gdzie nie ma żadnych wymogów to śmiało mogę uderzać od razu pod gate czy muszę iść na check-in "bo tak" ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#635 PostWysłany: 04 Lip 2021 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5606
złoty
Jeśli dało się wydrukować kp to nie będzie trzeba iść na checkin, dziwne że nie było pola na wpisanie dokumentów, u mnie było miejsce, chyba że już wcześniej dokumenty zostały zapamiętane,
natomiast w drodze powrotnej nie będzie możliwości odprawy, tylko na lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off
littleboy1989 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#636 PostWysłany: 04 Lip 2021 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1492
niebieski
kostek966 napisał(a):
dziwne że nie było pola na wpisanie dokumentów, u mnie było miejsce

Czyli chyba coś poszło nie tak...
Podejrzewam, że w takim razie miejsce było na wpisanie, ale ja ich nie wpisałem. Tylko zastanawia mnie fakt, że jeśli było pole na wpisanie danych to jak mogło zostać puste.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#637 PostWysłany: 04 Lip 2021 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5606
złoty
ogólnie jest tak, że jak się koniecznego do wypełnienia pola nie wpisze, to system dalej nie puści, więc powinno być ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#638 PostWysłany: 04 Lip 2021 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1492
niebieski
no właśnie tego bym oczekiwał.
Anulowałem odprawę i zacząłem od nowa i znowu nie było pola na wpisanie danych. Napisałem do nich na czacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#639 PostWysłany: 04 Lip 2021 15:02 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 746
srebrny
Czy BP ma kod QR?
Jeśli ma, to śmiało możesz iść od razu na security.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#640 PostWysłany: 04 Lip 2021 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1492
niebieski
@novart tak, ma
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group