Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#601 PostWysłany: 07 Sie 2020 22:39 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1587
srebrny
zatem będzie dostępna odprawa 24h przed wylotem Z Polski.
Proponuję zrobić to samemu, bo wtedy masz większy wybór miejsc. A nadając bagaż, dostaniesz pewnie papierowe bilety
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#602 PostWysłany: 22 Sie 2020 15:06 

Rejestracja: 13 Sie 2020
Posty: 6
Jak sprawa wygląda z biletami LOT.
Czy jeżeli nie polecę razem z drugą osobą ponosi się jakieś koszta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#603 PostWysłany: 22 Sie 2020 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Borysiak koszta beda, bo bilet tej osoby, ktora nie wykorzystala, przewazne przepada.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#604 PostWysłany: 22 Sie 2020 17:42 

Rejestracja: 13 Sie 2020
Posty: 6
To tak ale czy jakieś dodatkowe, wiem że zapłacę 200 zł za bilet tylko czy jak nie wykorzystam to jest jakaś kara (jakieś dodatkowe koszta).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#605 PostWysłany: 22 Sie 2020 17:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Nie będzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#606 PostWysłany: 22 Sie 2020 17:52 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Za karę będziesz musiał pracować przy budowie CPK, ale nie w zarządzie.

Na serio, nie ma żadnej kary. Lepiej zadzwonić/pójść do biura i przełożyć datę, żeby wykorzystać później.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#607 PostWysłany: 22 Sie 2020 22:34 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1819
niebieski
Albo zawiesić i do końca października podać nowy termin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#608 PostWysłany: 23 Sie 2020 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Załącznik:
odprawa_PLL.jpg
odprawa_PLL.jpg [ 83.07 KiB | Obejrzany 5173 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#609 PostWysłany: 01 Wrz 2020 15:45 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 555
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Krajów: 20 / 9.4%
niebieski
Orientuje się ktoś czy na lotnisku Chopina w kasie PLL LOT można kupić bilet za mile M&M ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#610 PostWysłany: 01 Wrz 2020 17:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7511
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
Nie
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#611 PostWysłany: 11 Gru 2020 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Mam (nie)typowe pytanie debiutanta przed wieloodcinkową podróżą: jak wygląda procedura odprawy przy zakupie biletu za mile M&M (pierwszy lot LOT, dwa kolejne Ethiopian)?
Odprawiam się na wszystkie loty od razu (w aplikacji/na stronie M&M/przewoźników)?
Czy też w Wwie przy odprawie bagażowej dostanę bilety na kolejne odcinki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#612 PostWysłany: 11 Gru 2020 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 503
Od razu się odprawiasz na 3 rejsy, jeżeli nie będzie się dało online w LOT na odcinki z ET to wejdziesz na stronę ET. W check-in stacjonarnie normalnie wydrukują karty pokładowe na wszystkie trzy rejsy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#613 PostWysłany: 11 Gru 2020 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 475
Loty: 196
Kilometry: 323 953
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Ja lecialam w styczniu za mile na ZNZ. Nie dalo sie odprawić wtedy online, wszyskie karty dostalam przy check in w WAW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#614 PostWysłany: 12 Mar 2021 07:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 3230
złoty
Modyfikacja odpraw w LOT od 11.03.2021

https://www.lot.com/pl/pl/przez-internet

Załączniki:
checkinJPG.JPG
checkinJPG.JPG [ 52.96 KiB | Obejrzany 3244 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#615 PostWysłany: 01 Maj 2021 18:33 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 970
niebieski
Czy da się bagaż podręczny przysługujący w taryfie Saver nadać do luku, czy trzeba targać na pokład? Chodzi o płyny, aby nie bujać się w 100ml buteleczki, tylko mieć większe opakowanie i nadać do luku. Czy też trzeba kupić taryfę Economy Standard gdzie jest bagaż rejestrowany 23kg i w takim płyny upchnąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#616 PostWysłany: 01 Maj 2021 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Nie, nie uda Ci się nadać bezpłatnie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JJ2010 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#617 PostWysłany: 01 Maj 2021 19:45 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 970
niebieski
Czyli albo wyższa taryfa albo płatne nadanie...w zależności co tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#618 PostWysłany: 01 Maj 2021 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2433
Loty: 204
Kilometry: 251 203
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Tak, jeszcze jest możliwość za free jeśli masz status FTL lub jakiś gold w *A.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#619 PostWysłany: 01 Maj 2021 20:25 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 970
niebieski
Niestety statusu nie mam. Chyba taniej byłoby kupić droższą taryfę albo pomęczyć się z upakowaniem w podręczny i zachować restrykcje związane z wnoszeniem na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#620 PostWysłany: 11 Maj 2021 08:47 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2426
Loty: 285
Kilometry: 460 659
Krajów: 50 / 23.4%
złoty
Ma ktoś doświadczenia czy przy odprawie zaświadczenie o wyniku testu może być po polsku czy musi być w języku akceptowanym przez kraj docelowy?
Lot do Szwajcarii - tutaj sytuacja jest dosyć pokręcona, bo Szwajcaria nie uznaje zagranicznych antygenowych za wiarygodne (w przypadku kontroli po przylocie trzeba ponowić test na miejscu), ale zgodnie z przepisami można na takim przylecieć, więc de facto tylko obsługa lotniska w Polsce przy odprawie będzie oglądać ten test.
Pytałem LOTu, to mnie odesłali do ambasady...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 874 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group