Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 09 Kwi 2016 22:44 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 53
Witam serdecznie. Zamierzamy wypożyczyć na Kubie auto i pojeździć po wyspie w związku z tym mam pytanie: czy może ktoś polecić jakąś sprawdzoną nawigację offline na telefon(iPhone), która ładnie poprowadzi po wyspie? :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 09 Kwi 2016 23:40 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 185
TOMTOM :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 10 Kwi 2016 08:14 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2924
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
Sygic

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2016 08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2924
Loty: 179
Kilometry: 458 354
Krajów: 44 / 20.6%
srebrny
Ja przy pieszych wędrówkach po Hawanie i Varadero korzystałem z MAPS.ME. Przy poruszaniu się autem też pewnie by się sprawdziła ;) Nawigacja spoko, miała nawet sporo cas w PoI-ach, do tego poczty, bankomaty, cadeci. Sprawdziła się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2016 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 168
Loty: 140
Kilometry: 393 338
Krajów: 35 / 16.4%
Potwierdzam MAPS.ME lepszej nie widziałem,każdy kraj osobno więc nie trzeba instalować
dużych pakietów nie tnie się ładnie powiększa działa bez zarzutu. W Iranie sprawdziła się super.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2016 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 623
Loty: 250
Kilometry: 689 410
Krajów: 68 / 31.8%
niebieski
Nie wiem jak na Kubie ale w innych miejscach rzeczywiście maps.me jest niezastąpiona. W niektórych krajach pokazuje nawet szlaki górskie!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 10 Kwi 2016 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1419
niebieski
Osmand - bazuje na Openstreetmaps, dużo POI, nawigacja piesza i samochodowa, głos we wszystkich językach itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2016 23:20 

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 30
ja używałem Cuba travel guide by Triposo i też dało radę. W miastach się sprawdził, w terenie jako nawigacja nie sprawdzone.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
Offline
#9 PostWysłany: 22 Kwi 2016 08:46 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 193
Loty: 62
Kilometry: 149 896
Krajów: 18 / 8.4%
Za granicą używam maps.me, a jeśli chodzi o Kubę to sprawdzone osobiście ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 22 Kwi 2016 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5206
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
zazwyczaj uzywam 2 nawigacji:
HERE Maps - najistotniejsza jest tutaj dla mnie mozliwosc omijania drog platnych
wada czesto sie wiesza i nie pozwala uruchomic byc moze to przypadlosc mojego telefonu
MAPS.ME - w wariancie tras pieszych nr 1 dla mnie w miescie, testowana glownie w Europie bez zarzutu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#11 PostWysłany: 22 Kwi 2016 09:03 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 269
Loty: 124
Kilometry: 228 707
Krajów: 30 / 14.0%
niebieski
Nas przez 3 tyg wojaży po Kubie autem maps.me nie zawiodla :)
Ps
Polecam tankowac w jak najmniejszych wioskach z dala od atrakcji turystycznych (wtedy czasem udaje się zatankować po cenach dla lokalnych a nie gasolina especjale :)
Ps2
Jeśli chodzi o policję to najlepiej udawać ze się nic nie rozumie (nam tak udało się ominąć mandatu 2x choć przekroczone było ponad 50 km...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 22 Kwi 2016 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3773
srebrny
here maps ma jedną zasadniczą dyskwalifikującą wadę. Brak punktów pośrednich, no chyba, że to zrobili po ostatnich aktualizacjach.
Trzeba być geniuszem żeby tak ważnej użyteczności nie dodać. Dlatego m.in. z niej nie korzystam.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#13 PostWysłany: 22 Kwi 2016 09:14 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 136
Loty: 294
Kilometry: 611 620
Krajów: 52 / 24.3%
Ja używam be on road - mapy ściągasz w zależności od potrzeb - nawiguje w porządku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 22 Kwi 2016 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Podpisuję się pod zachwytami nad maps.me.
Używałem na Kubie, żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 22 Kwi 2016 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 12594
HON fly4free
Generalnie wszystkie programy oparte na Openstreetmaps będą miały praktycznie takie same pokrycie dróg, POI itp. Jedyna różnica między nimi to interfejs i wyznaczanie tras, bo algorytmy mogą się różnic.
Na Androida, na OSM oparte są m.in. Osmand, Maps.Me, BeOnRoad, MapFactor, Navmii, City Maps2GO, Maverick, Locus, Navitel, Wisepilot i setki innych programów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 22 Kwi 2016 15:07 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 101
cypel napisał(a):
here maps ma jedną zasadniczą dyskwalifikującą wadę. Brak punktów pośrednich, no chyba, że to zrobili po ostatnich aktualizacjach.
Trzeba być geniuszem żeby tak ważnej użyteczności nie dodać. Dlatego m.in. z niej nie korzystam.


To nie problem , po prostu celem jest punkt pośredni a nie ostateczny .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#17 PostWysłany: 22 Kwi 2016 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3773
srebrny
taaa
XXI wiek a ja będę się zatrzymywał (auto) i rzeźbił dajmy na to co 10 albo 20 kilometrów nowy punkt docelowy bo jakiś magik z here uznał, że punkty pośrednie są niepotrzebne i istnieje jedna słuszna trasa wyznaczona przez inteligentną nawigację
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#18 PostWysłany: 17 Lip 2017 22:39 

Rejestracja: 17 Lip 2017
Posty: 6
Rowniez podpisuje sie pod maps.me
dzialay swietnie nawet jako nawigacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group