Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 698 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#341 PostWysłany: 03 Maj 2016 22:32 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 993
niebieski
Malta jest na tyle mała że w ciągu nocy da się przejść z jednego końca na drugi koniec wyspy.
Przyroda przyjazna, ciepło. Taksówki tanie.
Więc o co chodzi?
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#342 PostWysłany: 03 Maj 2016 23:04 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
Loty: 2
Kilometry: 2 559
Krajów: 2 / 0.9%
niebieski
yarciak napisał(a):
Z opinii na Tripadvisorze wynika, że Wiliams Garage jest podwykonawcą dla a2b, hoppa, jak i travelrepublic.

Zamówiłem przez travelrepublic transfer z lotniska do Bugibba, cena 2,96 funt.
Obsłuży Wiliam's Garage. Ciekawy jestem ile czasu będę jechał do hotelu w Bugibba, korzystał ktoś z takiego transferu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#343 PostWysłany: 04 Maj 2016 12:15 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 428
niebieski
Jechałem dwa tygodnie temu poniżej godziny /rez. przez hoppa/ Na lotnisku nikt nie czekał.W kierunku małego parkingu po lewej stronie od wyjścia jest budka chyba nr 6 tego Wiliams Garage i tam mieli koperty z rezerwacjami.Wysiadałem jako pierwszy w Bugibba,a jeśli będa kogoś wysadzać wcześniej to transfer dłuższy.
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#344 PostWysłany: 05 Maj 2016 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
Krajów: 12 / 5.6%
niebieski
A ja ostatnio rezerwowałam przez Travelrepublic transfer shuttle bus dla siebie i dla koleżanki. Zapłaciłam €4 od osoby - dostałyśmy prywatny transfer fajnym autkiem, pachnącym, tylko my dwie :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
 
      
Offline
#345 PostWysłany: 16 Maj 2016 13:15 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 152
czy na lotnisku na Malcie można bez problemu przejść z kartą pokładową tylko w wersji elektronicznej pokazywanej na telefonie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#346 PostWysłany: 16 Maj 2016 13:50 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 214
Loty: 213
Kilometry: 454 035
Krajów: 22 / 10.3%
niebieski
można :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#347 PostWysłany: 22 Maj 2016 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 198
Loty: 6
Kilometry: 7 056
Krajów: 5 / 2.3%
niebieski
Potwierdzam, widziałem,jak ludzie tak przechodzili.
_________________
Paweł Choiński
Blog - https://www.moja-malta.pl i przewodnik - https://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#348 PostWysłany: 28 Maj 2016 21:55 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 153
Jest gdzieś info na stronie travelpublic o warunkach przejazdu tak jak przy rezerwacji na hoppa? czyli czas przejazdu, ilość przystanków. Na travelpublic nic takiego nie widzę, rezerwuję transfer bez żadnych konkretów?
edit: ok, już widzę, tu jest info jakby ktoś szukał w przyszłości... https://www.travelrepublic.ie/faq/FAQAn ... px?Id=1586
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#349 PostWysłany: 22 Cze 2016 22:19 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 1
Cześć,

Jestem przed odprawa online w Rynair i zaczynajac procedurę sprawdzilem ich ofertę na transfer z/na lotnisko. Za osobę wychodzi 39,02zl na zasadzie "Malta - lotnisko - Any hotel in Malta (return)". Czyli mniej niż 80 zł za 2 os. tam i z powrotem do/z Bugibba. Kiedy sprawdzilem koszt transferu poprzez menu na głównej stronie Rynair, to ten koszt był ok. 98 zł. Przewóz realizuje 'Malta transfer'. Cena wydaje mi sie atrakcyjna. Czy to może tak być, że zakup transferu podczas odprawy jest tańszy, niż przez menu na stronie głównej?
Na pewno jest to lepsza oferta, niż promo poprzez stronę maltaigozo. Jednocześnie jest o 20 zł droższa od oferty z shuttledirect (ok. 12 euro).
Nie wiem, czy mam rację twierdząc, że rezerwując transfer bedac w Polsce przed wyjazdem mogę być bardziej pewny jakości usługi z Malta transfer, niz podwykonawcy shuttledirect? Tym bardziej, że powrotny wyjazd będzie przed 5 rano z hotelu. ;)

Pozdrowienia,
Jarek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#350 PostWysłany: 22 Cze 2016 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 581
niebieski
@traveller - można, sama miałam kartę na tablecie i raczej pasażerowie na mnie dziwnie patrzyli, a nie obsługa ;)
@Silad - Korzystałam bezpośrednio z Malta transfer i mogę polecić. Samolot był opóźniony o 2h, ale panowie czekali na wszystkich, zgodnie z zapisami w regulaminie. Z wyjazdem na lotnisko też nie było najmniejszego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#351 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 62
Czy ktos mogly mi powiedziec ktora linia publicznych autobusow dojechac z lotniska do NSTS Campus Residence and Hostel to jest ulica 60 University Street , MSD 1653 Msida
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#352 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:28 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3237
srebrny
X1, X2 do przystanku Qroqq.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#353 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Autobusy X1 i X2, wysiadasz na przystanku Qroqq, koło Uniwerku i skate parku, potem jakieś 300-400 metrów pieszo.

https://www.google.com.mt/maps/place/NS ... d14.488172

Edit - @obibok mnie uprzedził, ale przegrać z nim w kwestii komunikacji miejskiej to jak wygrać :D
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip


Ostatnio edytowany przez bonieq2 24 Cze 2016 09:12, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mechiko uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#354 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:29 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Krajów: 26 / 12.2%
niebieski
Msida to miasteczko obok Valletta - autobus X1
Proponuję jednak na przyjazd zabrać się transferem za 6 euro
pod same drzwi hostelu.Zresztą w nim na luksusy nie licz ,kolega w nim mieszkał 8-)
http://www.maltaigozo.pl/maltatransfer/#comment-21783

Przy okazji trochę poczytać tę stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#355 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Z przystanku jest blisko - zaznaczone na mapie u mnie w linku, a autobus 2 euro. 4 euro zostaje w kieszeni, a jakby nie patrzeć to 2 piwa w barze. Dla mnie sprawa jest oczywista :D
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
Offline
#356 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:37 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Krajów: 26 / 12.2%
niebieski
Bonieq2 dla ciebie sprawa jest oczywista,ale jak ktoś nie wie jak sprawdzić drogę
to oczywista oczywistość może nie być oczywista :lol:
Szczególnie kiedy jesteś pierwszy raz i musisz szukać adresu po nocy
bo Wizzair przylatuje wieczorem.
My kożystaliśmy z tego transferu w drodze powrotnej ,
bo komunikacja jest od godz 7 a 7,30 był wylot Ryanair.
Fakt, że za 4 euro można przepłynąć z Valletta do Sliema i spowrotem.
Z piwami bym dewagowała ale po co się o głupstwa sprzeczać
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez gdanszczanka76 23 Cze 2016 15:45, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#357 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Dlatego wrzuciłem mapkę :) A oczywistym jest wybór dwóch piw :)

-- 23 Cze 2016 15:49 --

@gdanszczanka76
W sumie nigdzie nie jest napisane, że @bicyk1 przylatuje wieczorem Wizzem :) Rozumiem, że tak było w twoim przypadku.
Przyznam jednak, że w przypadku lotów poźno-wieczornych i wczesno-porannych lepiej niestety odżałować te 2 piwa i wybrać transfer.

Piwo to poważna sprawa, żadne tam głupstwa ;) A co dopiero dwa...

Również pozdrawiam serdecznie :)
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
gdanszczanka76 lubi ten post.
 
      
Offline
#358 PostWysłany: 23 Cze 2016 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 62
Przylatuje w dzien wiec dlatego chce jechac komunikacja publiczna bo po co przeplacac budzet ograniczony o czym swiadnczy wybor noclegu. A co sodziacie o Ajruport 2 - Imperu linia X2 ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#359 PostWysłany: 23 Cze 2016 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Nie idź tą drogą! ;)

Na Malcie wiele autobusow, w tym X2 jedzie w jedną stronę jedną trasą, a wraca nieco inną. Przystanek Imperu X2 zalicza wracając w strone lotniska z St. Julians, objeżdżając całą Slieme, na co stracisz mnóstwo czasu. Wysiądź na Qorqq.

-- 23 Cze 2016 16:18 --

https://www.publictransport.com.mt/en/route/X2

-- 23 Cze 2016 16:20 --

A poza tym z Qorqq idzie się z górki, a z Imperu pod górkę ;)
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
bicyk1 uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#360 PostWysłany: 23 Cze 2016 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 62
wiec zrobie wlasnie tak jak mowisz dzieki za pomoc i takie retoryczne pytanie a w tych atobusach miejskich wyswietla sie komunikat jaki bd nastepny przystanek ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 698 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group