Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#161 PostWysłany: 12 Cze 2015 10:31 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
Tak, dokładnie o tym. Kiedyś wycieczki jeździły tamtędy i był także postój na podziwianie tego, co pozostało z Czerwonego Lasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
#162 PostWysłany: 15 Cze 2015 16:04 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 33
Kilometry: 61 640
Krajów: 10 / 4.7%
niebieski
Owszem jeździły, ale do oglądania tam za wiele nie było tak po prawdzie. Zwłaszcza teraz gdy przyroda w rozkwicie.
My jak byliśmy to zwyczajnie rósł las i gdyby nam przewodnik nie powiedział, że to tzw."czerwony las" to nawet byśmy o tym nie wiedzieli.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Zeus, 15 Cze 2015 16:10, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#163 PostWysłany: 30 Cze 2015 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 258
Loty: 23
Kilometry: 27 962
Krajów: 8 / 3.7%
niebieski
Zapraszam do relacji zdjęciowej z Zony:) Podczas tegorocznej majówki.

Image

:arrow: http://zbyszkophoto.pl/2015/06/majowka-akt-3-zona/
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#164 PostWysłany: 04 Lip 2015 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 777
Loty: 64
Kilometry: 89 673
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Hej! Będę w Kijowie z kolegą w połowie sierpnia i wpadliśmy na pomysł "a może by tak Czarnobyl?" i poważnie się nad tym zastanawiamy :D I mamy pytanie... Jak to zorganizować NAJTANIEJ już z samego Kijowa? Da się taniej niże te 100$ na osobę?

Dzięki wielkie i Pozdrawiam! :D
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#165 PostWysłany: 04 Lip 2015 16:41 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
Popatrz na Tour Kiev. Czasem mają ofertę po ok. 90$.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#166 PostWysłany: 19 Wrz 2015 16:51 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
tydzień temu z SoloEast Travel (tourkiev.com): 7 osób + przewodnik (a właściwie przewodniczka z b. dobrym angielskim); wyjazd z Majdanu o 8:30, powrót przed 18:00.
Dwa razy sprawdzano paszporty, przy wyjeździe dwa razy sprawdzenie ewentualnego napromieniowania.
Z ciekawszych punktów: Oko Moskwy (można było wchodzić na platformy), przedszkole w Kopaczi, przystanek przy elektrowniach (w tym też przy samym bloku nr 4, tym który wybuchł), karmienie sumów z mostu kolejowego; Prypeć: szpital, kawiarnia, restauracja, dom kultury, sklep (megasam czy jak to nazwać), wesołe miasteczko, szkoła, basen, wejście na dach najwyższego wieżowca i panorama Czarnobyla (16, a w zasadzie 17 piętro); dodatkowe przystanki jak np przy wjeździe do Czarnobyla czy straży pożarnej. Na koniec obiad w hoteliku /barku w Czarnobylu (całkiem smaczny i obfity).
Jedyny minus: pod koniec już lekkie zniecierpliwienie i poganianie przez panią przewodnik, poza tym czasowo całkiem nie najgorzej. Najdłużej i najspokojniej można było pochodzić przy Oku Moskwy (Duga-2), w przedszkolu, szpitalu oraz wesołym miasteczku.
Warto było :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#167 PostWysłany: 19 Wrz 2015 17:13 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
Młoda pani przewodniczka imieniem Elen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#168 PostWysłany: 19 Wrz 2015 17:18 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
nie zapamiętałam jak się przedstawiała (a później już nie dopytywałam), wydaje mi się że Hanna, a może Helena /Elena (wcześniej pracowała na uniwersytecie, od 4 lat jest przewodnikiem po Czarnobylu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#169 PostWysłany: 19 Wrz 2015 18:54 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2923
Loty: 154
Kilometry: 151 837
Krajów: 25 / 11.7%
srebrny
To chyba ta sama. Bardzo fajna kobieta, pozwoliła kumplowi wejść na kilka kondygnacji Oka Moskwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#170 PostWysłany: 19 Wrz 2015 19:01 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
weszłam na drugą, dwóch innych na trzecią :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#171 PostWysłany: 16 Paź 2015 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1216
Loty: 307
Kilometry: 488 854
Krajów: 70 / 32.7%
niebieski
O Oku Moskwy jest film "Russian Woodpecker" pokazywany w ramach trwającego właśnie Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#172 PostWysłany: 07 Gru 2015 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 258
Loty: 23
Kilometry: 27 962
Krajów: 8 / 3.7%
niebieski
zoli napisał(a):
O Oku Moskwy jest film "Russian Woodpecker" pokazywany w ramach trwającego właśnie Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Ostatnio też TVN turbo zrobiło reportaż z Zony, aczkolwiek dla mnie trochę za mocno wyreżyserowany..
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#173 PostWysłany: 09 Gru 2015 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1216
Loty: 307
Kilometry: 488 854
Krajów: 70 / 32.7%
niebieski
Film "Rosyjski dzięcioł" czyli "Russian woodpecker" można teraz obejrzeć za darmo w serwisie kinoplex.pl:
http://kinoplex.gazeta.pl/kinoplex/28,149421,19196113,149421,Rosyjski+dzieciol.html
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Doczu lubi ten post.
 
      
Offline
#174 PostWysłany: 24 Mar 2016 21:25 

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 7
Witam,
chciałbym nieco odświeżyć wątek. Wspólnie z żoną planuję wycieczkę do Kijowa wraz z odwiedzeniem miasta Prypeć na długi weekend majowy. Z Katowic w terminie majowym, można do Kijowa dolecieć już od 100 zł. Mam pytanie: jakie polecacie wycieczki z Kijowa do Czarnobyla ? czy rzeczywiście cena wynosi aż 100 dolarów ? wydaję mi się, to sporo pieniędzy, tymbardziej że przeglądając oferty z polskich biur, oferują oni cena zbliżoną, a przecież dochodzi jeszcze dojazd na Ukrainę i parę innych drobiazgów.

Proszę o informacje.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas lubi ten post.
 
      
Offline
#175 PostWysłany: 26 Mar 2016 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 258
Loty: 23
Kilometry: 27 962
Krajów: 8 / 3.7%
niebieski
Gomol88 napisał(a):
Witam,
chciałbym nieco odświeżyć wątek. Wspólnie z żoną planuję wycieczkę do Kijowa wraz z odwiedzeniem miasta Prypeć na długi weekend majowy. Z Katowic w terminie majowym, można do Kijowa dolecieć już od 100 zł. Mam pytanie: jakie polecacie wycieczki z Kijowa do Czarnobyla ? czy rzeczywiście cena wynosi aż 100 dolarów ? wydaję mi się, to sporo pieniędzy, tymbardziej że przeglądając oferty z polskich biur, oferują oni cena zbliżoną, a przecież dochodzi jeszcze dojazd na Ukrainę i parę innych drobiazgów.

Proszę o informacje.

Pozdrawiam

Po prostu zarezerwuj wycieczkę na miejscu, jak będziesz już w Kijowie. Więcej info:
https://www.chernobyl-tour.com/english/

:)
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#176 PostWysłany: 26 Mar 2016 14:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2740
Loty: 281
Kilometry: 353 225
Krajów: 46 / 21.5%
Sam przed swoim wyjazdem do Kijowa orientowałem się wycieczkami do Czarnobyla i najtaniej co wtedy znalazłem to te za 100$ na osobę. Jednodniowy wypad dla dwóch osób to około 800 zł, jak na tanią Ukrainę to w moim odczuciu było to dużo za dużo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#177 PostWysłany: 26 Mar 2016 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3613
srebrny
bardzo, bardzo ale to bardzo słabo się orientowałeś
koszt to 2k wariatów czyli 250-300 zeta
_________________
Image

kliknij pomógł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#178 PostWysłany: 29 Mar 2016 16:53 

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 7
becek moglbys podac namiary?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#179 PostWysłany: 21 Kwi 2016 11:17 

Rejestracja: 21 Kwi 2016
Posty: 1
Cześć,
byłem już w Czarnobylu na grupowej wycieczce jednodniowej, ale chcę pojechać na dwudniową wycieczkę indywidualną.
Szukam chętnych na taką wycieczkę, żeby było trochę taniej. Maks. 5 osób.
W planie:
Duga, wejście do 3. reaktora i jeszcze kilka miejsc, które są niedostępne dla wycieczek grupowych.
Termin: lipiec lub sierpień.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#180 PostWysłany: 21 Kwi 2016 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 2048
Loty: 871
Kilometry: 1 442 449
Krajów: 134 / 62.6%
srebrny
W zależności od terminu byłbym zainteresowany :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group