Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Kazachstan za 122 euro
#1 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 300
niebieski
Loty do Kazachstanu z zachodniej Ukrainy (Ivano-Frankivsk) za 122 euro

Terminy: październik 2015 - lipiec 2016 (m.in. terminy na Dzień Niepodległości Kazachstanu, Boże Narodzenie, Nowy Rok)



Image


Roku:
Jednokrotna wiza turystyczna do 30 dni - 35 EUR
Dwukrotna wiza turystyczna do 30 dni - 50 EUR


Ostatnio edytowany przez mashacra 03 Wrz 2015 20:23, edytowano w sumie 2 razy
info o wizach
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
#2 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:34 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Krajów: 2 / 0.9%
Kilka przykładowych terminów: http://www.fly4free.com/deal/europe/ama ... early-may/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:49 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 54
Na Ukrainę jest wjazd bezwizowy dla nas do 90 dni, nie? Pytam, bo akurat tam się jeszcze nie zapuszczałem a tak wynika ze stron MSZ, chociaż bardziej ufam praktykom...
_________________
Nowy blog: http://podrozujese.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:50 

@KoBi88, tak.

PS. To jest rewelacyjna oferta.
Góra
 PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:54 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 29
chyba już koniec tak dobrej oferty :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
Cenka przyzwoita i niedaleko PL, choc wzrok wznosimy ku jesiennej Astanie..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:55 

@tom971, to było pierwsze co sprawdziłem :)
Góra
 PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Offline
#8 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:16 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 54
Mam hotel kupiony z błędu taryfowego, ale trochę nie chce mi się telepać do Ivano-frankowska autobusem z Warszawy, a dolecieć tam nie ma jak. Chyba się starzeję.. :P
_________________
Nowy blog: http://podrozujese.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:22 

Możesz dolecieć z Warszawy przez Kijów :)
Góra
 PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:25 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 1116
srebrny
Można zawsze zrobić dolot do Kijowa (250zł) i tam wsiąść w pociąg do Ivano-Frankowska.
Tylko nie jestem pewien czy da się przyjechać rano na miejsce, na pewno z Lwowa da się dojechać w okolicach 4 rano.
No i powrót wtedy robimy oczywiście z Kijowa, pomijając ostatni odcinek lotu do IFO.

Widziałem tę ofertę, ale właśnie dojazd do Ivano jest dosyć dużym problemem. Loty z Berlina do Kazachstanu są za mniej niż 200 euro (możliwy lot do Almy i powrót z Astany lub odwrotnie).
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
Offline
#11 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:27 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 54
Anonymous napisał(a):
Możesz dolecieć z Warszawy przez Kijów :)


Widziałem tą opcję, ale za dużo kręcenia się :mrgreen:
Nie leciałbym, ale szkoda mi tego hotelu. Nie często trafia się 8 dni ze śniadaniami dla 2 os. za 14 zł ...
_________________
Nowy blog: http://podrozujese.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:29 

@KoBi88 ale gdzie masz ten hotel na 8 dni? W Ałmaty? Tam jest sporo do zobaczenia poza miastem.
PS. Ja podróż do Kazachstanu zaczynam dziś :)
Góra
 PM off  
      
Offline
#13 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10316
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Ja też czekam na Astanę, a jeśli Ałma Aty, to raczej jako punkt startowy w kierunku Kirgistanu.

Do maja mam już terminy pozajmowane, więc najwcześniej na wrzesień.

Lato w tym rejonie jest raczej ciężkie do podróżowania - to takie ostrzeżenie dla tych, co chcieliby na wakacje.

Oferta jest w dalszym ciągu dostępna na różnych OTA - być może skończyły się bilety na jakieś konkretne daty.

Do Iwano-Frankowska jest jeden lot dziennie z/do Kijowa. Wieczorem z KBP, a rano powrót. Można więc polecieć, kimnąć się i z rana wyruszyć na większą wyprawę. W drodze powrotnej jest całodzienna przesiadka w Kijowie, więc można zgarnąć manele i wrócić stamtąd do kraju.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Sudoku, 03 Wrz 2015 10:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:36 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 54
Tak, hotel w Ałmatach.

Jest dużo terminów, nawet po 444 PLN idzie znaleźć, co jest super ceną.
_________________
Nowy blog: http://podrozujese.blogspot.com


Ostatnio edytowany przez KoBi88 03 Wrz 2015 10:37, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:36 

O wiele łatwiej się stamtąd wraca niż tam leci. Przykładowo, ja lecę ze Lwowa. Wygląda to tak: dziś nocnym pociągiem do Przemyśla, jutro bus do Lwowa, pojutrze rano lot do Kijowa, wieczorem do Ałmaty. W niedzielę rano ląduje w Kazachstanie.
Powrót: rano wylot do Kijowa, transfer na to podwórkowe lotnisko i Wizzair do Katowic. Potem PB do Warszawy. Startuję rano, a przed północą przekręcam klucz w zamku do mieszkania. Bajka.
Góra
 PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4975
srebrny
@Don_Bartoss
czekamy na wyczerpującą relację ;)
atrakcje, ceny, koszty podróży, ludzie... .

@ogt
Fajne znalezisko
Szkoda, ze Stanisławów-Iwanofrankiwsk nie jest bliżej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#17 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4656
Loty: 1
Kilometry: 282
Krajów: 1 / 0.5%
HON fly4free
@Don_Bartoss wlasnie bedzie relacja ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#18 PostWysłany: 03 Wrz 2015 10:50 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4611
srebrny
Sudoku napisał(a):
Ja też czekam na Astanę, a jeśli Ałma Aty, to raczej jako punkt startowy w kierunku Kirgistanu.

Do maja mam już terminy pozajmowane, więc najwcześniej na wrzesień.

Lato w tym rejonie jest raczej ciężkie do podróżowania - to takie ostrzeżenie dla tych, co chcieliby na wakacje.

Oferta jest w dalszym ciągu dostępna na różnych OTA - być może skończyły się bilety na jakieś konkretne daty.

Do Iwano-Frankowska jest jeden lot dziennie z/do Kijowa. Wieczorem z KBP, a rano powrót. Można więc polecieć, kimnąć się i z rana wyruszyć na większą wyprawę. W drodze powrotnej jest całodzienna przesiadka w Kijowie, więc można zgarnąć manele i wrócić stamtąd do kraju.

Wlasnie traktuje ten lot jako punkt wypadowy do Kirgistanu.
Czemu piszesz, ze lato jest ciezkie do podrozowania?
Sprawdzalem pogode w czerwcu i pokazuje opady w normie, a temperatura przecietna bardzo przyjemna dla Almatow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#19 PostWysłany: 03 Wrz 2015 11:00 

@wtak, @tom971 - mam w planie napisanie relacji. Koszty wynotuję, chociaż tutaj trochę zależy od tego jak się człowiek dogada z tym płatnym autostopem, który czasem może być bezpłatny :)
Góra
 PM off  
      
Offline
#20 PostWysłany: 03 Wrz 2015 12:16 

Rejestracja: 01 Lut 2012
Posty: 54
ogt napisał(a):
Roku:
Jednokrotna wiza turystyczna do 30 dni - 35 EUR
Dwukrotna wiza turystyczna do 30 dni - 50 EUR


To w końcu jest dla nas bezwizowy ruch do 90 dni pobytu czy nie ma? Bo widzę że dopisane info do pierwszego posta.
_________________
Nowy blog: http://podrozujese.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Matiii26, naporex, ptabyk oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group