Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do rejestracji: https://www.e-rewards.co.uk/Enroll.do?l ... 851585206C


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#821 PostWysłany: 23 Lut 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1722
Loty: 119
Kilometry: 173 776
Krajów: 29 / 13.6%
srebrny
czy ktoś w tym tygodniu otrzymał jakieś przelewy z erewards na konto accor?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#822 PostWysłany: 23 Lut 2017 11:10 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 7758
HON fly4free
nie, ale być może dlatego, że żadnych się nie spodziewałem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#823 PostWysłany: 23 Lut 2017 13:31 

Rejestracja: 31 Sty 2017
Posty: 40
Loty: 64
Kilometry: 179 721
Krajów: 17 / 7.9%
nie, ale się spodziewałem :geek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#824 PostWysłany: 24 Lut 2017 08:09 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
O, jednak doszły. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#825 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 376
Loty: 232
Kilometry: 561 059
Krajów: 37 / 17.3%
niebieski
Mam pytanie do osób przelewających punkt do Hilton Honors. Czy przelewacie na swoje główne konto?
Dzisiaj chciałem zlecić swój pierwszy przelew, ale widzę że trzeba podać numer Hilton Honors i hasło a adres nie za bardzo się zgadza :) Zgodnie z założeniami w e-rewards mam adres amerykański a Hiltonie prawdziwy, polski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#826 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:59 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1382
Loty: 312
Kilometry: 554 974
Krajów: 54 / 25.2%
srebrny
Niema problemu przelewaj smialo.Raczej mało kto ma adres ten sam co w e-rewards
Góra
 Profil Relacje PM off
aarongeru uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#827 PostWysłany: 26 Lut 2017 18:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10314
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
A adres e-mail musi być ten sam (akurat przelałem do Iberii i uświadomiłem sobie, że mam różne na obu kontach)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#828 PostWysłany: 26 Lut 2017 18:31 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2292
Loty: 44
Kilometry: 65 890
Krajów: 15 / 7.0%
niebieski
Nie musi :)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#829 PostWysłany: 28 Lut 2017 15:10 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2981
srebrny
Zła wiadomość dla przelewających do IHG.
Dzisiaj ilość punktów mi się zwiększyła, ale tym razem nie są to też punkty Elite Qualifying Points.
Podejrzewam, że niestety nie jest to jednorazowy błąd :(
Ja przelewam z wersji angielskiej, może z amerykańskiej będzie inaczej ...

Edyta: może jednak mają błąd w IHG, bo według T@C nic się nie zmieniło.
http://www.flyertalk.com/forum/intercon ... ite-2.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#830 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:49 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Czy ktos z Was posiada aktualny sprawny link do accora??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#831 PostWysłany: 01 Mar 2017 09:13 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 316
niebieski
Tulio napisał(a):
Zła wiadomość dla przelewających do IHG.
Dzisiaj ilość punktów mi się zwiększyła, ale tym razem nie są to też punkty Elite Qualifying Points.
Podejrzewam, że niestety nie jest to jednorazowy błąd :(
Ja przelewam z wersji angielskiej, może z amerykańskiej będzie inaczej ...

Edyta: może jednak mają błąd w IHG, bo według T@C nic się nie zmieniło.
http://www.flyertalk.com/forum/intercon ... ite-2.html


Niestety, dziś potwierdzili mi w końcu mailem, że po cichutku zmienili zasady: "Please be informed that beginning 22 February 2017, e Rewards will be considered as non qualifying."

Koniec tego dobrego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#832 PostWysłany: 01 Mar 2017 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1216
Loty: 307
Kilometry: 488 854
Krajów: 70 / 32.7%
niebieski
no to kicha.
Czy jest jeszcze jakiś inny hotelowy program, w którym e-rewards daje qualifying points?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#833 PostWysłany: 03 Mar 2017 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
jesion83 napisał(a):
Czy ktos z Was posiada aktualny sprawny link do accora??


Aktualnie nie ma takiego. Przynajmniej ja nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#834 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 475
Loty: 196
Kilometry: 323 953
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Mam pytanie, skąd wziąć 16 cyfrowy Avios Membership Number, aby zbierać z rewards aviosy? Mam konto BA i Iberii, ale tamte numery mają mniej cyfr. Próbuję zalogować się na avios.com i tam też odsyłają mnie to BA itp....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#835 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Tutaj - http://www.avios.com/gb/en_gb/

Trzeba na avios.com wybrać UK i masz możliwość założenia konta :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#836 PostWysłany: 07 Mar 2017 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 475
Loty: 196
Kilometry: 323 953
Krajów: 40 / 18.7%
niebieski
Sprawdzałam tę możliwość, narzucało mi adres UK i stwierdziłam, że coś nie gra. Dzięki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#837 PostWysłany: 07 Mar 2017 19:37 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
hubson napisał(a):
Tutaj - http://www.avios.com/gb/en_gb/

Trzeba na avios.com wybrać UK i masz możliwość założenia konta :)


Adres podaję fikcyjny w UK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#838 PostWysłany: 07 Mar 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3234
Loty: 565
Kilometry: 887 070
Krajów: 57 / 26.6%
niebieski
Jaki tylko chcesz.

Zmieniając temat:
- czy ktoś robił zewnętrzne badanie Boeinga ?
- czy dostaliście punkty za również zewnętrzne badanie o medytacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#839 PostWysłany: 07 Mar 2017 21:00 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1382
Loty: 312
Kilometry: 554 974
Krajów: 54 / 25.2%
srebrny
Za medytacje nie dostalem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: E-rewards
#840 PostWysłany: 07 Mar 2017 21:02 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 351
niebieski
Jak ustawiam kraj na GB to nie mogę zmienić kraju. A co do medytacji, to nic nie dostałem punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1983 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group