Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Miles&More Jetfriends dla twojego dziecka +500 mil na start

Jakby ktoś musiał załatwiać bilet (nagrodę) w niedzielę przez infolinię to podaję numer +902123548899 (infolinia Turkish, mówią po angielsku)

- "rezerwacja biletu nagrody"
obecnie na apce i stronie internetowej wywala mi błąd.
coś mam zmienić w ustawieniach?
- usuń polskie znaki w ustawieniach profilu


Informacja od @billabong
Odcinki statusowe w M&M są naliczane tylko za loty: LOTem, Lufą, Eurowings, Air Dolomiti, Austrian Air, Brussels Air, Croatia Air, Luxair lub Swiss. Lecąc tymi liniami, wejdziemy do Poloneza/Mazurka na FTL w WAW.
Do statusu za odcinki nie wlicza się m.in. TAP

Sprawdzanie daty wazności mil - od @skrzat
W przeglądarce trzeba się zalogować na konto M&M
W tej samej zakładce otworzyć stronę: https://api.miles-and-more.com/v1/accou ... Periods=12
gdzie na końcu adresu wpisuje się ilość następnych kwartałów, które chcemy podejrzeć (w powyższym przypadku 12 kwartałów, czyli 3 lata.
Pokaże się plik JSON, w którym jest m.in. ilość posiadanych mil (remainingAmount), ilość mil, które wydaliśmy (cumulativeSpendAmount), ilość mil które wygasły (cumulativeExpiredAmount) oraz podział na kwartały z liczbą mil, które wygasną po zakończeniu każdego kwartału.
Oczywiście przy statusie ilość wygasająca będzie = 0 z informacją dlaczego nie wygasną, np. status: SEN


Nie masz mil? Nie naliczono Ci odcinka? Wyślij zapytanie z kartą pokładową na ffp[at]lot.pl

Infolinie:
PL +48 22 459 62 00
DE +49 69 209 777 777
+49 69 86799555
US +1 800 581 6400

Biletu za mile nie upgrade'ujesz za e-voucher


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9580 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 479  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#8821 PostWysłany: 07 Lut 2025 11:53 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 7504
Loty: 625
Kilometry: 1 373 918
Krajów: 75 / 35.1%
No oczywiście. Linia udostępnia o ile w ogóle kilka miejsc za mile/vouchery i to jest tylko i wyłącznie ich decyzja biznesowa. Mimo tego,że w sprzedaży masz wszystko co chcesz
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 07 Lut 2025 12:28, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️ Ostatnie dni wakacji na Cyprze ☀️🇨🇾 Loty i 3 noce w Pafos za 979 PLN 🏖️
Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️ Spędź wakacje nad Morzem Adriatyckim 🏖️ Zbiór lotów do Chorwacji od 164 PLN ☀️
Offline
#8822 PostWysłany: 07 Lut 2025 12:49 

Rejestracja: 05 Sty 2025
Posty: 43
Zbanowany
gadałem po 15 min. z tym legendardnym panem maciejem, i jakoś dało się


poprawka... żeby nie było


Ostatnio edytowany przez Marleywaw, 07 Lut 2025 13:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Offline
#8823 PostWysłany: 07 Lut 2025 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
EDIT: Pozdrawiamy serdecznie Pana Macieja!


Ostatnio edytowany przez Garmond, 07 Lut 2025 16:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
#8824 PostWysłany: 07 Lut 2025 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 8098
platynowy
Pytanie, czy to ten sam Maciej? Gdyby to był Ewaryst, Mścibor lub chociaż Zygfryd, to można byłoby założyć, że to ta sama osoba, a z Maciejem może być różnie.
Z resztą, z pustego nawet Maciej nie naleje :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8825 PostWysłany: 08 Lut 2025 14:00 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 1204
Loty: 373
Kilometry: 756 324
Krajów: 79 / 36.9%
srebrny
Wiem, że dawniej (około 10 lat temu) był problem z sytuacją dziecka które mając status jetfriends (nieprzepadające mile) zyskiwało status FTL (lub wyżej), a potem ten status traciło i wracało już nie do jetfriends, a normalnego statusu niebieskiego z przepadającymi milami po 3 latach.
Jetfriends dla nowych użytkowników już nie ma, ale według informacji które znalazłem będzie działać do pełnoletności dla dzieci które zaczynały od Jetfriends. I niby jest to jasne, ale... patrz wyżej.
Na razie zwlekam z oficjalnym pytaniem do MM, bo potencjalna niekorzystna odpowiedź przekreśli mi możliwość potencjalnych reklamacji ;)

Moim dzieciorom w tym roku brakuje jednej bliskiej podróży do FTL i zastanawiam się czy warto. Obawiam się właśnie tej pułapki która była wcześniej, że gdy stracą FTL to ich mile staną się przepadające. Informacji
Czy ktoś z Was to przerabiał? Nie znalazłem w sieci informacji z okresu po likwidacji jetfriends.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8826 PostWysłany: 08 Lut 2025 14:16 

Rejestracja: 01 Sty 2019
Posty: 174
niebieski
Ja mogę dać znać 01.03.2026 bo wtedy zobaczę co się pojawi u moich dzieci bo były Jetfriends zostały FTLami a statusu nie przedłużą bo zostaly Goldami w innym *A ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
rob_sad lubi ten post.
rob_sad uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#8827 PostWysłany: 08 Lut 2025 14:38 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 1204
Loty: 373
Kilometry: 756 324
Krajów: 79 / 36.9%
srebrny
Z nieba mi spadłeś ;) Będę Cię ścigał ;)
A tak z ciekawości na jaki program się przesiedliście? W zeszłym roku w MM miałem nieco ponad 1000punktów statusowych i pojawiła się u mnie pokusa by kiedyś rzucić się na golda. W MM teraz jest łatwiej jak liczą się także loty innymi liniami *A, ale być może u innych jest łatwiej, choć wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8828 PostWysłany: 08 Lut 2025 19:33 

Rejestracja: 01 Sty 2019
Posty: 174
niebieski
M&S
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8829 PostWysłany: 12 Lut 2025 12:51 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 461
niebieski
Z. waszego doświadczenia, z jakim wyprzedzeniem warto wnioskować o upgrade na loty poza Europę za evoucher w liniach z grupy LH? Wiele razy trafiałem na listę oczekujących i później lipa i zostawałem bez upa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8830 PostWysłany: 12 Lut 2025 12:53 

Rejestracja: 05 Sty 2025
Posty: 43
Zbanowany
ale jak zostawałeś na lodzie bez up-a to weryfikowałeś np. w procedurze zakupu biletu, że nie było miejsc na premium lub biznes np. dzien przed wylotem ? zastaanwiam się, czy z listy oczekujących wchodzisz tylko wtedy, gdy mają wolne miejsca w danej klasie np. dzien przed odlotem, czy to jest biznesowa decyzja linii niezalezna od zajętości miejsc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8831 PostWysłany: 12 Lut 2025 13:27 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 461
niebieski
w kilku sytuacjach otrzymywałem info przy gate, że klasa jest zapełniona, choć na kilka godziny przed wylotem miejsce było kupowalne, więc tak się zastanawiam, bo jeśli np. kilku paxów jest na liście oczekujących i powiedzmy, że też za mile/voucher to co decyduje o przyznaniu upa, czy to z jakim wyprzedzeniem była złożona prośba o upa, czy np. klasa rezerwacyjna, czy inne czynniki.

W LOT kiedyś miałem tak, że będąc na liście oczekujących, w dzień wylotu ponownie zadzwoniłem na infolinie M&M, oni skontaktowali się z LOTem i oddzwonili do mnie, że dostanę upa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8832 PostWysłany: 13 Lut 2025 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Coś mi nie pasuje - podpowiedzcie mi: klasa U, lot TK I w kalkulatorze na wheretocredit nie wyświetla się M&M.
To normalne?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8833 PostWysłany: 13 Lut 2025 20:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26072
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
I tak by były 0 mil
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Offline
#8834 PostWysłany: 13 Lut 2025 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 3677
HON fly4free
Znaczy ziobro mil?
Strasznie śmieciowa taryfa.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Offline
#8835 PostWysłany: 13 Lut 2025 20:35 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10218
HON fly4free
@Garmond: dwie czy trzy najniższe klasy rezerwacyjne z koszyka Y nie są milodajne poza programem TK.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Offline
#8836 PostWysłany: 17 Lut 2025 01:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 1008
Loty: 377
Kilometry: 634 505
Krajów: 71 / 33.2%
niebieski
moss_LOT napisał(a):
Z. waszego doświadczenia, z jakim wyprzedzeniem warto wnioskować o upgrade na loty poza Europę za evoucher w liniach z grupy LH? Wiele razy trafiałem na listę oczekujących i później lipa i zostawałem bez upa.

jak najwcześniej. Jeśli jest kolejka to się w niej ustawiasz. Przy ograniczonej ilości miejsc ma to znaczenie. Z FTL zawsze jesteś na końcu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8837 PostWysłany: 17 Lut 2025 02:23 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
moss_LOT napisał(a):
Z. waszego doświadczenia, z jakim wyprzedzeniem warto wnioskować o upgrade na loty poza Europę za evoucher w liniach z grupy LH?

Wnioskowałam nie raz w różnych okresach, nawet z bardzo dużym wyprzedzeniem, lecz udało się tylko dwa razy z Y+ do C i z C do F. Raz up przyszedł kilka dni, a drugim razem 24 godziny przed odlotem, ale te lukratywne miejsca przy oknie były już zajęte. Normalne, najpierw chcą zapchać płatnymi biletami, dlatego kolejki.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8838 PostWysłany: 17 Lut 2025 02:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 1008
Loty: 377
Kilometry: 634 505
Krajów: 71 / 33.2%
niebieski
Ja raz upgrade dostałem w momencie wejścia na pokład. Zamówiłem up dla dwóch osób ale jak sprawdziłem dwa dni wcześniej było już tylko jedno miejsce do kupienia na ten lot.
Podczas odprawy we Wrocławiu widzieli że wisi na liście oczekujących, ale powiedzieli, że marne szanse ale jednak się udało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8839 PostWysłany: 17 Lut 2025 03:09 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 581
Zbanowany
niebieski
Pewnie mieli jakiś inny powód, bo up-a można dostać bez eVouchera.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8840 PostWysłany: 18 Lut 2025 12:42 

Rejestracja: 08 Sie 2023
Posty: 28
Czesc wszystkim. Szukam opcji zeby kupic bilety UA LAS-CUN za mile M&M albo A3 na czerwiec. Czy jesli widze takie loty na stronie UA to bede mogl je zarezerwowc przez infolinie M&M albo A3? Ja stronach takie polaczenie jest niedostepne.


Ostatnio edytowany przez tidus00, 18 Lut 2025 12:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9580 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 479  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Pecel87, to_ja oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group