| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Ibiza - wynajem samochodu ibiza-wynajem-samochodu,1435,34809 | Strona 1 z 4 |
| Autor: | uzi89 [ 20 Wrz 2013 16:04 ] |
| Temat postu: | Ibiza - wynajem samochodu |
mógłby polecieć mi ktoś wypożyczalnie samochodów na Ibizie? Termin połowa października. Zastanawiam sie czy od razu rezerwowac online i wziąć na lotnisku , czy po przyjeździe szukać po lokalnych wypożyczalniach, żeby było tanio. A może ma ktoś doświadczenie przy wynajmowaniu samochodu w hotelu bo wyczytałem że w moim hotelu można wynająć ale napisalem im e-maila o cenę ale bez odzewu. W hotelach najczęsciej mają niższe ceny dla gości za wynajem czy raczej jeszcze zdzierają na klientach? Dla osob planujących Ibizę, wysyłam linka na noclegi i kod zniżkowy na 15% w tych hotelach. http://www.grupoplayasol.com/en/home DT15REP116 lub na stronie Facebooka mają też inny 15% kod. np. Hotel *** San Remo All Inclusive 320euro/2os. + butelka wina do pokoju. Może tą informacje wrzucic w osobnym temacie? | |
| Autor: | uzi89 [ 21 Wrz 2013 09:43 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
up | |
| Autor: | jasiub [ 21 Wrz 2013 10:45 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Na Ibizie nie byłem , ale zazwyczaj najtaniej jest przez pośrednika on-line , ja lubie autoeuropa i rhinocarhire (po kilka razy z każdym z nich bez problemów). W hotelu jest na pewno drożej. Lokalne wypożyczalnie mogę być trochę tańsze, ale większe ryzyko próby skasowania jakiejś dodatkowej kasy za zadrapania itp. , no i po prostu mogą nie mieć samochodów z dnia na dzień + dochodzi czas na poszukiwania , który można spędzić przyjemniej. J. | |
| Autor: | BuBu86 [ 21 Wrz 2013 12:48 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
@uzi89, zdecydowanie polecam multi wyszukiwarkę DoYouSpain . Sam korzystałem | |
| Autor: | uzi89 [ 21 Wrz 2013 21:36 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Full/empty tzn ze przed odebraniem samochodu place wypozyczalni za pelny bak a oddaje pusty? Pytam sie bo to moj pierwszy raz w wynajmowaniu samochodu online. A czy w tym doyouspain kaucje trzeba zostawic czy blokuja pieniadze na karcie? I czy jak mam zwykla karte wypukla visa debit ale bez aktywowanego debetu to zaakceptuja ta karte? Raz wypozyczalem samochod na Gran Canarii ale z lokalnej wypozyczalni i placilem gotowka. | |
| Autor: | sawiet [ 22 Wrz 2013 11:28 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Wiosna wypozyczalem auto z Centauro za posrednictwem Holiday Autos. Zero problemow. | |
| Autor: | uzi89 [ 22 Wrz 2013 14:23 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
a ma ktoś dowiadczenie z karta visa debit bez aktywowanego debetu? | |
| Autor: | uzi89 [ 24 Wrz 2013 22:44 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
pomoże ktoś z wypożyczalnią bez kredytówki na Ibizie? | |
| Autor: | rw30 [ 27 Wrz 2013 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
w lokalnych spokojnie zapłacisz debetówką | |
| Autor: | uzi89 [ 27 Wrz 2013 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
A na lotnisku sa lokalne wypozyczalnie czy szukac musze dopiero w Eivisa lub San Antoni? | |
| Autor: | Django [ 06 Maj 2014 13:44 ] |
| Temat postu: | Wypożyczalnia samochodów IBIZA |
Witam, wybieram się niebawem na Ibizę i jak sądzę lepiej jest tam wypożyczyć auto niż jeździć komunikacją publiczną. Czy ktoś mógłby polecić jakąś sprawdzoną lokalną wypożyczalnię w której płaci się gotówką? (nie mam karty kredytowej) | |
| Autor: | Szejklo [ 06 Maj 2014 16:18 ] |
| Temat postu: | Re: Wypożyczalnia samochodów IBIZA |
Dołączam się do pytania, przekopałem miliard stron i nawet jak już proponują ekstra ubezpieczenie nie blokujące pieniędzy na karcie to i tak trzeba ją mieć... Będę wdzięczny za każdą informacje | |
| Autor: | Anonymous [ 13 Maj 2014 13:38 ] |
| Temat postu: | Re: Wypożyczalnia samochodów IBIZA |
W tej można bez kk http://www.autosbravo.es/?language=en Tylko wtedy trochę drożej niż on line. Pełne ubezpieczenie. Bez kaucji. Mają siedzibę 150 metrów od terminala. Bezproblemowy zwrot również w nocy . Kluczyki idą do skrzynki. Korzystałem osobiście. Porządna firma | |
| Autor: | LaVarsovienne [ 01 Paź 2015 19:36 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
@jacakatowice nie było żadnego udziału własnego? | |
| Autor: | Anonymous [ 01 Paź 2015 20:02 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Nie było. Szukałem przez https://www.doyouspain.com/ i tą wypożyczalniec mi wyszukało jako najtańszą. Co było prawdą.\ Ps. Na parkingu przed lotniskiem , jest taki specjalny punkt, gdzie podstawiają auta te mniejsze firmy , które nie maja siedziby w terminalu. Mój się wprawdzie spóżnił pół godziny Ale to zima była. Latem jest zapewne mniej kolorowo. | |
| Autor: | LaVarsovienne [ 01 Paź 2015 20:44 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Doyouspain pokazuje mi najtaniej za 2,5E/doba w OK Rent a Car. Nie ufam takim cenom | |
| Autor: | Anonymous [ 01 Paź 2015 23:53 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Ja płaciłem też coś ok 10 Euro/ doba, 2,5 faktycznie podejrzanie mało. Zapewne jest jakiś haczyk , który podbije cenę. | |
| Autor: | dijek [ 27 Cze 2016 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Witam, Ktoś może ostatnio wypożyczał autko na Ibizie i ma jakieś nowe info? Ceny na sierpień wyskakują mi od 60 EURO za dzień !! | |
| Autor: | Bruner [ 27 Cze 2016 09:45 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Pożyczałem w pazdzierniku i cena ok. 20 euro za dzień. W szczycie sezonu sprawdzałem ceny noclegów i kosztowały najmniej za dzień tyle co płaciłem w pazdzierniku za tydzień! W sezonie to to bardzo modne i drogie miejsce. Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | dijek [ 09 Lip 2016 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: Ibiza - wynajem samochodu |
Może ktoś ostatnio wypożyczał? | |
| Strona 1 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |