Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Flying Blue
flying-blue,1575,1821
Strona 29 z 31

Autor:  polansze [ 14 Lis 2024 09:23 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Spróbuj dodać rezerwację do aplikacji.... SAS i tam ręcznie dodaj numer FB do właściwych segmentów. Ta apka ma genialną funkcjonalność pozwalającą dodawać różne programy lojalnościowe do poszczególnych segmentów na jednej rezerwacji.
Oczywiście, jeżeli jesteś członkiem EB to przed dodaniem rezerwacji koniecznie się wyloguj.

Autor:  mucha [ 18 Gru 2024 18:18 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Nie wiem czy to jakiś scam czy komuś w FB coś się źle kliknęło ale takiego maila dostałem. Na koncie status niezmieniony. Mail w sumie wygląda legitnie a nie ma podejrzanych linków żeby uważać że to jakaś ściema. Na koncie mam ruch zerowy więc powodu takiego "prezentu" raczej nie ma.
Załącznik:
fb.jpg
fb.jpg [ 52.21 KiB | Obejrzany 2481 razy ]

Autor:  moss_LOT [ 18 Gru 2024 19:18 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

innym też się to dostało ;)

Autor:  Sylwuś [ 18 Gru 2024 21:14 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Ja też otrzymałem po zalogowaniu nadal explorer i w apce.

Autor:  mucha [ 19 Gru 2024 21:25 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

A już się człowiek witał z gąską!
Załącznik:
gaska.png
gaska.png [ 19.07 KiB | Obejrzany 2298 razy ]

Autor:  marek2011 [ 19 Gru 2024 22:00 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Przecież to było oczywiste, że jakiś błąd. Do zdobycia U trzeba wylatać 900 UXP w ciągu roku, wyłącznie AF i KL..., i nie ma innej drogi.

Autor:  chester0 [ 19 Gru 2024 22:32 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

@mucha zawsze można wysłać jakiegoś rzewnego maila a może Mikołaj zamiast statusu przyniesie choć trochę mil ;) , w paru programach lojalnościowych coś mi tam odpalili, na " otarcie łez" przy pomyłkach z ich strony.

Autor:  apadlo [ 26 Gru 2024 17:06 ]
Temat postu:  Lying Blue

moss_LOT napisał(a):
innym też się to dostało ;)


Świąteczna dewaluacja :)
Nagrody u partnerów drożeją o średnio 8%, najtańsze bardziej drastycznie. Zmiana wprowadzona 25.12 po cichu.

https://www.flyertalk.com/forum/air-fra ... 024-a.html

Autor:  Tulio [ 27 Gru 2024 14:27 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

https://www.flyertalk.com/forum/36763821-post36.html
"Sorry guys, false alarm. We were made aware of some mistake fares on partners (notably 1500/4000 miles for shorthaul Y/J on DL). Being Christmas Day, we didn't have the active resources in place to fix the root cause so we put in a temporary fix which applied a minimum price on partners. We will do our best to correct the airline partner pricing as soon as possible. Apologies for the inconvenience."

Autor:  Chupacabra [ 28 Gru 2024 10:48 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Pojawiła się opcja milowego abonamentu: https://www.flyingblue.com/en/mileshub/subscription
Cena mili to około 1,1 eurocenta przy najdroższej subskrypcji (17000 mil@188EUR) do 1,4 eurocenta przy najtańszej subskrypcji (2000 mil@22EUR).
Dla tych, którym mile mają przepaść przez brak aktywności, jet to realna ojca przedłużenia ważności mil.
Zrezygnować z abonamentu można w każdej chwili. Nie widzę nic o tym czy można sobie abonament włączać i wyłączać dowolnie. Jest tylko wzmianka, że nie da się abonamentu "wstrzymać":
Cytuj:
You can cancel your Flying Blue Miles Subscription Plan at any time. Please note that once purchased your plan cannot be paused, upgraded, or downgraded and Miles cannot be refunded. To cancel your Flying Blue Subscription Plan, simply log into the Subscription My Account page and select "cancel subscription".

T&C: https://storefront.points.com/flying-blue.iframe/en-US/termsAndConditions?product=subscription

Autor:  chester0 [ 02 Sty 2025 10:05 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Wrzucili nową odsłonę rewards, niestety tylko -25%
Z ciekawszych za 18750 mil OW w Y są FDF, HKG, BON, SIN,AUA,PEK, PVG
plus trochę USA za 15 k
w C za 52500 mil jest TNR, SXM,CAY i BOM.

Autor:  Chupacabra [ 02 Sty 2025 11:02 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Chyba wajchowy jeszcze głęboko śpi, bo nie widać żadnych dat w tych stawkach.

Autor:  Robaku [ 01 Lut 2025 12:26 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Szukałem tutaj ale nie ma - może ktoś przerobił, a moze dla innych to będzie nowośc
udało się komuś połączyć konto FB z Uberem? Widze, że na mojej rezerwacji pojawiła się taka opcja, która umożłiwia też zbieranie mil poprzez przejazdy ( ale chyba tylko we Francji ) uberem, ale jak klikam poprzez rezerwację, aby połączyć konto to się nie udaje,
ktoś, coś?

Autor:  farciarz [ 03 Lut 2025 14:41 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Nowa promka FlyingBlue, niestety wygląda jakby podnieśli ilość mil które trzeba spalić.

https://www.flyingblue.com/en/spend/flights/rewards

Autor:  marwok [ 10 Lut 2025 16:15 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

tak, wzrosly Long-haule, standardem bylo 15k mil do USA/Kanady, aktualnie 18.5k

Autor:  bim-bam [ 12 Lut 2025 09:48 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Rozważam zakup biletu nagrody na linie GOL i zastanawiam się czy po zakupie będzie możliwość zmiany dni lotu lub rotacji w ciągu tego samego dnia. Termin lotu jest odległy bo w sierpniu i nie wiem ile będzie trwała promocja milowa. Jak w praktyce wygląda zmiana terminu lotu biletu nagrody?

Autor:  Rockriderr [ 12 Lut 2025 10:09 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Co mówią warunki? Jeżeli nie będzie zmian rozkładowych, to raczej niewielkie szanse na darmową zmianę. Ja mam bilet-nagrodę w KLM i bez zmian rozkładowych nie do ruszenia online.

Autor:  bim-bam [ 12 Lut 2025 10:15 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

A na infolinii próbowałeś?

Autor:  Rockriderr [ 12 Lut 2025 10:52 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

Nie, mam jeszcze trochę do wylotu :)

Autor:  polansze [ 12 Lut 2025 17:05 ]
Temat postu:  Re: Flying Blue

bim-bam napisał(a):
Rozważam zakup biletu nagrody na linie GOL i zastanawiam się czy po zakupie będzie możliwość zmiany dni lotu lub rotacji w ciągu tego samego dnia. Termin lotu jest odległy bo w sierpniu i nie wiem ile będzie trwała promocja milowa. Jak w praktyce wygląda zmiana terminu lotu biletu nagrody?

Nie sądzę. Wprawdzie ostatni raz rezerwowałem bilet za mile FB 2 lata temu, ale wtedy jedyną opcją zmiany było de facto anulowanie całej rezerwacji i zrobienie nowej. Wtedy dotyczyło to linii z ST więc z GOL raczej na pewno nie będzie prościej.
A nawet jakby zmiana była możliwa, to pamiętaj że każde "dotknięcie" biletu przez call center będzie się wiązać z opłatą serwisową bodajże 70EUR (no chyba że rezerwację robisz z konta FB plat lub ulti). Jak dla mnie szkoda zachodu rezerwować coś w GOL z tak dużym wyprzedzeniem za mile FB, zwłaszcza że akurat w tym programie często można upolować na ostatnią chwilę bilety za niewielką liczbę mil.

Strona 29 z 31 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/