Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 12 Lip 2017 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 5207
Loty: 398
Kilometry: 680 713
Krajów: 48 / 22.4%
platynowy
Ląduje o godz. 8,35 na lotnisku Kijów-Żuliany.
AIRBNB jestem umowiony na godz. 14.00 niestety /ostatnia stacja niebieskiej lini metra/
Spacerowanie po miescie z bagazami podrecznymi cala rodzinka /czytaj tata nosi ile da rade/ niezbyt mi sie usmiecha.
Wiem, ze jest przechowalnia na głownym dworcu kolejowym, ale moze wiecie czy jest cos blizej Majdanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊 Gran Canaria first minute za 1986 PLN ☀️ Loty i hotel z basenem 🌊
Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎 Warto 🔥Zamień chłodne dni na słoneczny relaks na Cyprze ☀️🤩 Loty i noclegi za jedyne 447 PLN 😎
Offline
#2 PostWysłany: 22 Wrz 2017 20:18 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 790
niebieski
Coby nie zakładać tematu - jak przedstawia się sprawa przechowalni na lotnisku Boryspol?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2017 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 370
Kilometry: 533 368
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
Przechowalnia jest w Terminalu D, po przylocie kieruj się w lewo (są oznaczenia), są tam toalety i przechowalnia. Cennik znajdziesz tutaj: https://kbp.aero/pass/lugstor/. Ja zostawiałem na jakieś 9h i zgodnie z cennikiem zapłaciłem 75UAH.
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
Offline
#4 PostWysłany: 05 Cze 2018 13:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Przechowywanie bagażu

Kijów Lotnisko Boryspil

Liczą na godziny. 9 UAH za 1h, 75 UAH 12h, 120 UAH 24h

Dworzec kolejowy
W szafkach samoobsługowych 30 UAH za 24h
U "pana - pracownika" 35 UAH za 24h

A jak ktoś jest mega cebulą, może zostawić w szafkach w licznych marketach do zamknięcia sklepu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 29 Lip 2018 09:56 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
Krajów: 13 / 6.1%
niebieski
Zeus, orientujesz się czy można płacić kartą za przechowanie bagażu na KBP czy tylko cash?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 29 Lip 2018 21:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Cash

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 05 Wrz 2018 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 224
niebieski
[quote="Zeus"]Cash
28 lipca 2018 roku za przechowanie bagaży płaciłem KK
:roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#8 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
@ireqch ja odpowiedziałem za czerwiec :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#9 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 10318
Loty: 1119
Kilometry: 1 113 616
Krajów: 97 / 45.3%
platynowy
Czyli forma płatności zależy od miesiąca. :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#10 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Może dodali później, ręce do ognia nie dam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#11 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 224
niebieski
Na pewno możliwość płatności KK jest . I dobrze . Nie trzeba płacić hrywnami. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#12 PostWysłany: 05 Wrz 2018 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 5612
złoty
a czy jest przechowalnia w strefie tranzytowej w Boryspolu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#13 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:16 

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 28
Loty: 26
Kilometry: 69 560
Krajów: 13 / 6.1%
mzukowski napisał(a):
Przechowalnia jest w Terminalu D, po przylocie kieruj się w lewo (są oznaczenia), są tam toalety i przechowalnia. Cennik znajdziesz tutaj: https://kbp.aero/pass/lugstor/. Ja zostawiałem na jakieś 9h i zgodnie z cennikiem zapłaciłem 75UAH.


A ja mam pytanie z innej beczki. Czy uważacie, że mogę tam bezpiecznie zostawić sprzęt o dużej wartości? bardzo dużej.... Bo nie uśmiecha mi się nosić tego ze sobą po Kijowie, a z drugiej strony, trochę sie boję zostawić kilkadziesiąt tyś w szafce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#14 PostWysłany: 16 Wrz 2018 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
a pomysl jak zostawic kurtki czapki buty w styczniu na 14 dni???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#15 PostWysłany: 16 Wrz 2018 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 370
Kilometry: 533 368
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
nedyok napisał(a):
mzukowski napisał(a):
Przechowalnia jest w Terminalu D, po przylocie kieruj się w lewo (są oznaczenia), są tam toalety i przechowalnia. Cennik znajdziesz tutaj: https://kbp.aero/pass/lugstor/. Ja zostawiałem na jakieś 9h i zgodnie z cennikiem zapłaciłem 75UAH.


A ja mam pytanie z innej beczki. Czy uważacie, że mogę tam bezpiecznie zostawić sprzęt o dużej wartości? bardzo dużej.... Bo nie uśmiecha mi się nosić tego ze sobą po Kijowie, a z drugiej strony, trochę sie boję zostawić kilkadziesiąt tyś w szafce.


To nie jest dobry pomysł. To jest przechowalnia w stylu „Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi”. Nie ma tam żadnych zamykanych szafek tylko pomieszczenie, w którym te bagaże leżą, pilnowane przez pana szatniarza.
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#16 PostWysłany: 02 Paź 2018 15:49 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 356
Loty: 89
Kilometry: 162 612
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Ponawiam pytanie, czy jest jakaś przechowalnia bagażu w okolicach Majdanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#17 PostWysłany: 03 Paź 2018 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 660
Loty: 370
Kilometry: 533 368
Krajów: 56 / 26.2%
niebieski
Na -1 jest Billa, a tam samoobsługowe szafki. Powinno wystarczyć:)
_________________
Iberomat.com - stories from Spain & Portugal. Slow travel, local food, wine, culture & hidden places of the Iberian Peninsula.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#18 PostWysłany: 04 Paź 2018 17:36 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 356
Loty: 89
Kilometry: 162 612
Krajów: 25 / 11.7%
niebieski
Jako alternatywa na pewno dobre miejsce, ale rejestrowany pewnie mi tam nie wejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#19 PostWysłany: 11 Gru 2018 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2448
Loty: 191
Kilometry: 627 645
Krajów: 32 / 15.0%
niebieski
ponawiam pytanie. jak zostawic 4 kurtki na KBP na 14 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#20 PostWysłany: 11 Gru 2018 20:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26093
Loty: 690
Kilometry: 902 191
Krajów: 85 / 39.7%
Chyba jedynie przechowalniana tam. Ale taniej wyjdzie kupić nowe kurtki po powrocie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group