Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wypożyczenie auta
wypozyczenie-auta,813,183251
Strona 1 z 1

Autor:  cart [ 26 Sie 2025 21:06 ]
Temat postu:  Wypożyczenie auta

Wypożyczałem na 3 dni w Enterprise. Potrzebowałem duży samochód i wziąłem SUV Toyota Corolla Cross. Zapłaciłem 950 zł, ale 120$ z tego to tzw. full protection package (40$ dziennie). Za mniejsze samochody są niższe stawki full protection package i mniejsze samochody były nawet o połowę tańsze. Lokalne dodatkowe ubezpieczenie jest konieczne i z wkładem własnym w sumie było niewiele tańsze niż z pełnym, więc wziąłem full opcję pomimo posiadania zewnętrznego ubezpieczenia.
Wypożyczalna zaraz pod lotniskiem, ale podwozili busem. Z powrotem przeszedłem 3 minuty pieszo. Bardzo dokładnie robią zdjęcia samochodu przed wypożyczeniem i podpisuje się kupę papierów. Zwrot bezproblemowy.

Jeździ się spoko. Mając samochód zdecydowaliśmy się na bazę w Managua i dojazdy do Leon Viejo, Leon, wulkan Masaya i Granady.

Autor:  OSK [ 25 Mar 2026 20:32 ]
Temat postu:  Re: Wypożyczenie auta

Zdecydowanie polecam lokalną wypożyczalnię Lake Nicaragua Rent a Car.

Znakomity kontakt przez WhatsApp po angielsku. Cena obejmuje juz lokalne ubezpieczenie, w przeciwieństwie do innych gdzie czeka dopłata, a ubezp jest obowiązkowe i nikt nie honoruje tych z kart czy firm zewnętrznych. Auto wybrałem najtańsze,najmniejsze i takie dostałem. Jakieś mikro Suzuki. W zupełności wystarczyło bo drogi sa ok. Poobijane( zawsze lepsze niz igła bo ciężko udowodnić ewentualne szkody) ale nic mu nie dolegało, klima działała. Odbiór i zwrot na pobliskiej stacji benzynowej ale odbierają z lotniska i odwożą w cenie.

150USD depozytu. Całość zwrocona bez problemu przy zdaniu auta. Za 8 dni zapłaciłem 160USD, platnosc gotowką lub kartą +5%. Zgodzili sie nawet na zwrot o 17.00 bez dopłaty, gdzie doba kończyła mi się o 9.00 rano.Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/