Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Zmiana linii i programu.
zmiana-linii-i-programu,222,123382
Strona 1 z 1

Autor:  phantomek [ 23 Sty 2018 20:02 ]
Temat postu:  Zmiana linii i programu.

Witam,

taka sprawa, takie pytanko, czy to w ogóle mozliwe, czy ktos probowal takie cos zrobil.

Ostatnie kilka lat sluzbowo latalismy ze wspolnikiem glownie Emirates, mamy golda i silvera.

Stety niestety, musimy przerzucic sie na Qatar, ponieważ kilka razy w roku musimy leciec do Dohy, a Emiraty juz tam wstepu nie maja :)

i padł pomysl, zeby konto sluzbowe i konta nasze, przerzucic do Qataru,
tak zeby moze przeniesli nam statusy,
czy ktos to przerabial? jest taka mozliwosc ?
jakos maila z prosbą itd ładnie by sie napisalo :)

Autor:  Anonymous [ 23 Sty 2018 20:18 ]
Temat postu:  Re: Zmiana linii i programu.

Tak, ktoś z Goldem Emiratów i Senatorem SA po prostu napisał do Qataru, że rozważy zmianę linii lotniczych, ale chciałby dokonać status match. Bezproblemowo dostał Golda.

Autor:  tchort1 [ 24 Sty 2018 17:50 ]
Temat postu:  Re: Zmiana linii i programu.

Witam phantomek
Wydaje mi się, że nie bedzie to wcale takie proste. Możesz napisać to Quatar ale szanse są nikłe.
Też miałem Gold w Emirates i mnie odrzucili.
W celu uzupełnienia informacji odsyłam Cię tu:
http://statusmatcher.com/company/qatar-airways?page-from=1&page-to=1#report-list-to
Możesz jednak smiało próbować w Turkish Airlines jeśli Ci to jakoś pomoże.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/