| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Zmiana linii i programu. zmiana-linii-i-programu,222,123382 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | phantomek [ 23 Sty 2018 20:02 ] |
| Temat postu: | Zmiana linii i programu. |
Witam, taka sprawa, takie pytanko, czy to w ogóle mozliwe, czy ktos probowal takie cos zrobil. Ostatnie kilka lat sluzbowo latalismy ze wspolnikiem glownie Emirates, mamy golda i silvera. Stety niestety, musimy przerzucic sie na Qatar, ponieważ kilka razy w roku musimy leciec do Dohy, a Emiraty juz tam wstepu nie maja i padł pomysl, zeby konto sluzbowe i konta nasze, przerzucic do Qataru, tak zeby moze przeniesli nam statusy, czy ktos to przerabial? jest taka mozliwosc ? jakos maila z prosbą itd ładnie by sie napisalo | |
| Autor: | Anonymous [ 23 Sty 2018 20:18 ] |
| Temat postu: | Re: Zmiana linii i programu. |
Tak, ktoś z Goldem Emiratów i Senatorem SA po prostu napisał do Qataru, że rozważy zmianę linii lotniczych, ale chciałby dokonać status match. Bezproblemowo dostał Golda. | |
| Autor: | tchort1 [ 24 Sty 2018 17:50 ] |
| Temat postu: | Re: Zmiana linii i programu. |
Witam phantomek Wydaje mi się, że nie bedzie to wcale takie proste. Możesz napisać to Quatar ale szanse są nikłe. Też miałem Gold w Emirates i mnie odrzucili. W celu uzupełnienia informacji odsyłam Cię tu: http://statusmatcher.com/company/qatar-airways?page-from=1&page-to=1#report-list-to Możesz jednak smiało próbować w Turkish Airlines jeśli Ci to jakoś pomoże. Pozdrawiam | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |