| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wynajem auta Amman wynajem-auta-amman,1206,131922 | Strona 1 z 10 |
| Autor: | Petra [ 09 Sie 2018 21:07 ] |
| Temat postu: | Wynajem auta Amman |
Witam, ma ktoś jakies doświadczenia z wynajmem auta w stolicy? Może ktoś coś poleci? | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 09 Sie 2018 21:35 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Nie wynajmowałem jeszcze auta, natomiast robiłem porównania i mój wybór padł na Sixt za 7 dni w listopadzie Ok 120JOD .wynajem na lotnisku | |
| Autor: | seba [ 09 Sie 2018 21:53 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Wynajmowalem w czerwcu tego roku. SixT z lotniska, najnizsza cena przez strone ryanaira. Jakich konkretnie informacj potrzbuejsz? | |
| Autor: | baku baku [ 10 Sie 2018 07:25 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Wynajmowałem przez stronę Ryanair Mazdę 3 z Europcar i odbierałem auto w Kempinski Amman Hotel, Abd Al Hameed Shoman St 24, Amman, Jordania. Wszystko bez problemowo. Auto obite z każdej możliwej strony ale całkowicie sprawne | |
| Autor: | Lord Sidious [ 10 Sie 2018 07:28 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
my wynajmowaliśmy w Budget, ale to było parę ładnych lat temu. Wtedy akurat wypadli cenowo dość fajnie i jeszcze lepsza rzecz, można było odebrać samochód na lotnisku i oddać bez problemu w centrum. Wówczas bez opłaty, po prostu dało się tak z nimi dogadać. Teraz to może inaczej wyglądać, bo pewnie ruch turystyczny się zwiększył. | |
| Autor: | Petra [ 10 Sie 2018 09:49 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Lecimy w 6 os wiec potrzebne wieksze auto, zazwyczaj biore samochod z mniejszych lokalnych wypozyczalni(bez karty i depozytu) jest tam cos takiego? | |
| Autor: | tasma [ 15 Sie 2018 16:08 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Ja próbowałem wypożyczyć auto w Ammanie w piątek (wtedy przylatuje z KRK) i w Avisie gdzie mam status nie ma takiej możliwości. Wygląda że w tym dniu nie pracują. Economy Car Rental znalazł mi możliwość wypożyczenia samochodu w OMAISH. Ktoś zna tą wypożyczalnie? Co to za wynalazek? | |
| Autor: | Petra [ 17 Sie 2018 14:52 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Czy ktos sie orientuje czy cena 60 JOD/dzień w lokalnej wypozyczalni za Mistoubishi Pajero 7 osobowe z ubiezpieczeniem to dobra cena? czy targowac sie/szukac gdzie indziej? | |
| Autor: | Krzysztof76 [ 17 Sie 2018 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
@tasma Sprawdź na amerykańskiej stronie Avis https://www.avis.com | |
| Autor: | Petra [ 19 Sie 2018 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
pytalem czy to dobra cena a nie gdzie szukac | |
| Autor: | Bastian16 [ 23 Wrz 2018 23:48 ] |
| Temat postu: | Wypożyczalnia aut - Amman Airport AMM |
Witajcie Mam pytanie apropo wypożyczalni samochodów na lotnisko w Ammanie. Przeglądałem już tu większość tematów i zastanawiam się czy nie ma alternatywnej wypożyczalni dla Monte Carlo. Prawdę powiedziawszy cena, jaką zaoferowała mi ta wypożyczalnia mnie zamurowała - gdy wysłałem im zapytanie o najtańsze auto na tydzień, krzyknęli za pełne ubezpieczenie z GPSem w aucie 1400zł(!). Dodam raz jeszcze, że był to najtańszy samochód Jeśli macie do polecenia jakąś inną wypożyczalnię, która nie oskubie mojego portfela, dajcie znać. Pozdrawiam! | |
| Autor: | loki88 [ 13 Paź 2018 20:53 ] |
| Temat postu: | Re: Wypożyczalnia aut - Amman Airport AMM |
A miał ktoś do czynienia z wypożyczalnią Arena na lotnisku? Przez kayak i holiday autos niecałe 600 zł za Logana w automacie na tydzień. Liczą sobie za ubezpieczenie 15 dolarów na dobę, zastanawiam się nad ubezpieczeniem z Axa, 26 zł za dobę. Polecacie? | |
| Autor: | konrad91 [ 17 Paź 2018 21:26 ] |
| Temat postu: | Re: Wypożyczalnia aut - Amman Airport AMM |
ja ostatecznie zdecydowalem sie na sixt, w razie czego jakby cos bylo nie tak to maja polska infolonie wiec mozna wszystko wyjasnic. Poza tym wyszlo praktycznie najtaniej, 295 zł piątek - poniedziałek | |
| Autor: | Maciej87 [ 25 Paź 2018 16:02 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Czy ktoś mógłby powiedzieć jak doświadczenia z wynajmem auta w Sixt na lotnisku w Ammanie? | |
| Autor: | audiotop [ 26 Paź 2018 09:54 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Również jestem zainteresowany wyposażeniem auta na lotnisku.Lecę 19-23.11. Mogę się podpiąć pod kogoś w 2 osoby lub wziąść dwójkę do wypożyczonego auta. Wylot z Krakowa. | |
| Autor: | Maciej87 [ 26 Paź 2018 10:15 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
My również z Krakowa ale 23.11 - 03.12. Szkoda, bo byśmy się zgadali. | |
| Autor: | En_ka [ 28 Paź 2018 18:37 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
Maciej87 napisał(a): My również z Krakowa ale 23.11 - 03.12. Szkoda, bo byśmy się zgadali. My lecimy 26.11 - 3.12. Jeśli chcielibyście podzielić koszty wynajmu auta to może uda nam się jakoś zgrać? | |
| Autor: | consigliero [ 29 Paź 2018 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Amman |
My lecimy 9.11 powrót 23.11 obecnie plan jest aby wziąć auto na potrzeby Wadi Rum a pod koniec może na północy na granicy Izraelsko Jordańskiej | |
| Autor: | consigliero [ 29 Paź 2018 18:21 ] |
| Temat postu: | Re: Wypożyczalnia aut - Amman Airport AMM |
Może nie jestem wytrawnym poszukiwaczem okazji na wynajem samochodu, albo nie mam po prostu zdolności. Najtańsza opcja jaką znalazłem na wynajęcie samochodu od piątku do poniedziałku to 380 PLN do wtorku 504, z opcją do poniedziałku ale porzucenie samochodu w Akabie 380 plus 50 USD. Sprawdzałem te wszystkie kayaki, bezpośrednio u dostawcy, jeżeli było to zawsze drożej. Czy brakuje mi jakiejś umiejętności czy rozglądam się zbyt późno? | |
| Autor: | freeezy [ 30 Paź 2018 22:58 ] |
| Temat postu: | Re: Wypożyczalnia aut - Amman Airport AMM |
Witam, wynajmowane samochody są w dieslu czy benzynie? bo nie udało mi się nigdzie uzyskać takiej informacji. z góry dzięki. pozdrawiam | |
| Strona 1 z 10 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |