| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Statusy a koronawirus statusy-a-koronawirus,222,149715 | Strona 1 z 2 |
| Autor: | kacper451 [ 04 Mar 2020 21:50 ] |
| Temat postu: | Statusy a koronawirus |
Kto wie , może nie trzeba będzie się ścierać z duronospaniami po utrzymania statusów. Dwa programy lojalnościowe już przedłużyły statusy swoim członkom, może inne tez pójdą ich śladami.... https://youhavebeenupgraded.boardingare ... ronavirus/ https://youhavebeenupgraded.boardingare ... -bis-2022/ | |
| Autor: | tropikey [ 04 Mar 2020 22:20 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a Koronawirus |
Byłoby świetnie, choć na razie zdecydowały się na to programy mniej popularne, czy wręcz niszowe. Ach, gdyby tak w Miles&Smiles poszli tym tropem... | |
| Autor: | Tulio [ 04 Mar 2020 22:42 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a Koronawirus |
Więksi gracze utrzymują statusy dla kont z adresem w Chinach i regionie. Info do znalezienia na LL. | |
| Autor: | Time2GO [ 05 Mar 2020 00:47 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
@Tulio : takie byly plotki ktore raczej sie potwierdza co do Chinskich membersow, ale w Europie tez sie robi ciekawie wiec zobaczymy. | |
| Autor: | kacper451 [ 12 Mar 2020 09:33 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
IHG zmniejsza kryteria w tym roku dla otrzymania/utrzymania statusów https://www.ihg.com/content/gb/en/custo ... l-advisory Załącznik: Travel_Advisory_IHG_-_2020-03-12_08.28.14.png [ 166.69 KiB | Obejrzany 18576 razy ] A dla posiadaczy InterContinental Ambassador, przedłużą członkostwo o 3 miesiące Załącznik: An_important_message_from_our_CEO_-_Poczta_o2_-_2020-03-12_08.37.44.png [ 19.09 KiB | Obejrzany 18557 razy ] | |
| Autor: | pawi [ 12 Mar 2020 09:38 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Hilton dzis podał, że jest za wcześnie o konkretnym info, ale będą działać coś ze statusami na 2021 | |
| Autor: | Washington [ 12 Mar 2020 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Oraz że punkty nie wygasają do końca maja | |
| Autor: | Tulio [ 25 Mar 2020 08:46 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
W Radissonie bardzo przyzwoicie to rozegrali: https://www.radissonhotels.com/en-us/covid-19 Our commitment to our loyalty program members As COVID-19 affects travel plans around the world, we believe our Radisson Rewards members deserve to use the points that they have acquired and should not be penalized due to circumstances out of their control. As a result, Radisson Hotels is suspending it's point expiration policy by 6 months, effective March 1, 2020. We have also extended the elite status of our members through February 2022, for those that would have expired February 2021. In addition, e-certs earned using the Radisson Reward Visa card, that are scheduled to expire between March 1 and June 30, 2020, can be redeemed through June 30, 2021. | |
| Autor: | BrunoJ [ 25 Mar 2020 11:50 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Kurcze, jakby tak jeszcze punkty w M&M/LH nie wygasały na koniec marca to byłoby super. Był pomysł na Japonię, ale obecnie ciężko coś planować, a za chwilę expired.. | |
| Autor: | hubson [ 25 Mar 2020 12:41 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
To kup i najwyżej zmienisz termin za 50 euro. | |
| Autor: | foxten [ 31 Mar 2020 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Aegean zdecydował się przedłużyć statusy o 6 miesięcy. Dziś standardowo kończył mi się gold. Udało mi się go przedłużyć o kolejny rok ale A3 samo dodało od siebie kolejne 6 miesięcy. Tak więc do 30.09.2021. Miło. | |
| Autor: | grzesiek090 [ 01 Kwi 2020 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Taka wiadomość dzisiaj od Singapore Airlines: I would also like to share that we will automatically renew all KrisFlyer Elite and PPS Club membership statuses for another 12 months at the end of your respective membership year. This applies to all memberships expiring from March 2020 through to February 2021. The validity of any expiring PPS and Elite Gold Rewards will also be extended until 31 March 2021. You can find out more here. | |
| Autor: | tropikey [ 01 Kwi 2020 11:01 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Mogli się z tym wstrzymać do jutra, bo tak to jest ryzyko prima aprilis Inna sprawa, że statusówów KrisFlyer'a to w Polsce raczej chyba ze świecą szukać. | |
| Autor: | grzesiek090 [ 01 Kwi 2020 11:04 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Jednak dla mnie ważna wiadomość Może szczęślwcow będzie więcej | |
| Autor: | tropikey [ 01 Kwi 2020 11:07 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
A to chapeau bas | |
| Autor: | Tjw1978 [ 01 Kwi 2020 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Pisałem już w temacie Turkish Airlines Miles & Smiles. Warto pochwalić linię także tutaj. Statusy przedłużone zostały o 6 miesięcy licząc od końcowej daty. Mój status (dwuletni okres Golda) kończył się 30 czerwca 2020. Data dzisiaj została zmieniona do 31 grudnia 2020. Podobnie mają inne osoby, które znam, a które mają Elite w Turkishu. Piszą o tym także inne osoby na Flyertalk. Jeśli ktoś miał status np. do marca 2021 roku, to okres na zdobycie mil statusowych (a zatem i sam status) zostanie wydłużony do września 2021. Poza tym, że okres został z automatu wydłużony i widać to na koncie, nie ma żadnych dodatkowych i oficjalnych informacji na stronie linii. | |
| Autor: | pbak [ 01 Kwi 2020 22:17 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
mi status rzeczywiscie przedluzyli o pol roku ale wyzerowali wszystkie mile, ktore do tej pory zebralem na jego przedluzenie. Mam nadzieje, ze to tylko naprawia. | |
| Autor: | p.wl [ 06 Kwi 2020 02:25 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Europcar - przedluzenie statusu o 6 miesiecy (u mnie do lipca 2022) Qatar - przedluzenie o 12 miesiecy (lipiec 2021; milo, bo w tym roku bym nie utrzymal Golda), waznosc Qcredits przedluzona o 24 miesiace (oraz staja sie one zwrotne) Qantas - status przedluzony o 12 miesiecy AwardWallet - darmowy upgrade do Plus na 3 miesiace | |
| Autor: | p.wl [ 19 Kwi 2020 04:16 ] |
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus |
Marriott przedluza waznosc statusow oraz punktow o rok. https://marriott-re-2019ncovc.com/ Cytuj: For Our Members: Travel is a way of life for our Marriott Bonvoy members. It is the way we connect, get inspired and evolve our business every day. While it is the right thing to do, it’s been hard not to be able to travel. We know that when you get back in the air and on the road, your points and status will be important to you. Status Extension: We want you to be able to enjoy the status that you earned in 2019. With that in mind, the status you earned in 2019 will be extended to February 2022. Points Expiration: To provide you ample time to redeem points, the expiration of points will be paused until February 2021. At that time, your points will only expire if your account has been inactive for at least 24 months. | |
| Autor: | mechiko [ 21 Maj 2020 10:59 ] | ||
| Temat postu: | Re: Statusy a koronawirus | ||
Stena Line przedłuża ważność punktów Extra wygasających w tym roku do końca roku 2021. Statusy Gold o rok.
| |||
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |