Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Hilton HHonors] Status match
status-match,1576,83959
Strona 15 z 22

Autor:  gruby_inversia [ 03 Wrz 2017 21:06 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

99% ze zbije w jeden pobyt.

Autor:  Pacik76 [ 04 Wrz 2017 19:58 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Wrzuciłem dzisiaj screeny z Accora na stronę SM Hiltona. Pierwszy duży screen ze statusem i nr Klienta, a drugi mniejszy z pobytami w tym roku (32 noclegi). Dobrze zrobiłem, czy jednak mailowo to zrobić?

Autor:  heniek [ 13 Paź 2017 12:27 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

robiłem kiedyś status match z Accora do HH wysyłając maila ze skanem karty i to wystarczyło. Teraz na stronie do status match widzę też, że trzeba wysłać printscreen noclegów z roku.
Aktualnie kończy mi się gold w Accorze, więc chciałem zrobić sm do golda w HH, ale nie mam żadnych nocelgów w tym roku.
Czy komuś przeszedł sm bez nocelgów?

Autor:  dziabulek [ 25 Paź 2017 18:31 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

A to nie jest tak, że aby zrobić status trzeba mieć w Accor Platinium?

Autor:  sim [ 25 Paź 2017 18:53 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

napewno nie bylo tak dwa lata temu- gold w accorze dal m gold w hh
mysle ze platyna da ci diamonda o ile nic sie nei zmienilo..

Autor:  ZENNNEK [ 25 Paź 2017 19:02 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Z Golda robisz SM na Golda
z Platyny na Diamond

Autor:  danziger [ 25 Paź 2017 19:13 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Robiłem w grudniu 2015 SM z Accor Platinum => HH Diamond.
Status Diamond w HH był ważny do 03/2017. Od 04/2017 mam status Silver w HH.
Mam obecnie zarezerwowanych kilka noclegów w grupie Hilton. Jak sądzicie z praktyki, czy uda się zrobić jeszcze raz SM w HH do wyższego statusu? Czy raczej robią SM tylko jeden raz?

Autor:  gruby_inversia [ 25 Paź 2017 19:23 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Możesz spokojnie sprobowac. Ja miałem golda z SM a potem diamond z Fast Track i przeszło.

Autor:  danziger [ 13 Lis 2017 23:46 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Faktycznie dało radę SM z Accor Platinum => HH Diamond. :D
Status Diamond ważny na 3 m-ce.
W tym czasie (90 dni) po realizacji 8 pobytów utrzymanie statusu Diamond lub po realizacji 4-7 pobytów status Gold.

Autor:  Krzysztof76 [ 13 Lis 2017 23:48 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Po jakim czasie od zglosżenia dostałeś odpowiedz/ decyzję?

Autor:  danziger [ 13 Lis 2017 23:50 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Szybko. Jakoś tak 7 dni.

Autor:  boots [ 13 Lis 2017 23:57 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Najgorsze jest to, że liczą pobyty, a nie noce.

Autor:  michal24 [ 13 Lis 2017 23:59 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

A jak jest teraz?
Ktoś robił ostatnimi czasy.
Mam diamonda do marca 2018.

Autor:  Krzysztof76 [ 14 Lis 2017 00:09 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Będę w grudniu wnioskował o status match do platyny Accora. Noclegi mam zaplanowane i częściowo wykupione na luty 2018r. Po pierwsze czy majac obecnie silver i rezerwacje już zrobione a później dostanę status match Diamond HH dostanę w hotelu przywileje jak dla statusu Diamond? Czy noclegi zarezerwowane już teraz ale mieszczące się w terminie 90dni do wykonania zadania (grudzień -luty) wliczone będą do realizacji planu? Czy będę musiał anulować noclegi i jeszcze raz zrobić mając przyznany status Diamond na 90dni?

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 14 Lis 2017 00:18 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

To co masz zarezerwowane zostanie zaliczone na poczet wykonania status match. W hotelu mogą widzieć status z chwili rezerwacji, ale to nie jest problem. Zaktualizują dane i dostaniesz przywileje przewidziane dla Diamond.

Autor:  dzikidzik [ 18 Lis 2017 13:19 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Witam. Mam kumpla w pracy ze srebrem i 24 nocami który na luzie może zrobić golda w accor. Wczoraj zadał mi interesujące pytanie. Czy gdyby napisał do hiltona o status match stwierdzając, że ma zaplanowane 4 pobyty na 6-8 nocy do końca roku i wolałby zostać w hiltonie. Zrobić fast track na golda 90 dni, zamiast zostawać w accorze, kończyć golda i dopiero robić status match do hiltona. waszym zdaniem są szanse na to? Generalnie 2 pobyty po jednej nocy i tak musi zrobić a reszta to i tak dla statusu by była. W accorze i tak nie bardzo mu się podoba, natomiast hilton ze śniadaniami wychodzi zwykle lepiej w Uk niz accorowe mercure czy novotel.

Autor:  gruby_inversia [ 18 Lis 2017 13:30 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

wydaje mi sie za niemoliwe przedstawien tego calkiem zawilego planu odpowiedzialnym za nadawania SM, tak aby osoby tam pracujace to zrozumialy...

Autor:  sranda [ 18 Lis 2017 13:36 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

A nie lepiej mieć golda i tu i tu? Skoro w Accorze i tak bez problemu zrobi, a później planuje SM do Hiltona, to po co już teraz rezygnować z Accora?
Zresztą podejrzewam, że ciężko będzie zrobić status match ze srebrnego w Accorze do Golda w HH nawet odpowiednio to argumentując.

Autor:  gieroy [ 28 Gru 2017 13:20 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Witam. 20.12.2017 r. ze względu na zbliżające się planowane noclegi, wysłałem wniosek o status match z IHG - Paltinum Elite. Najbliższy nocleg mam 29.12 w Krakowie. Jest jakiś sposób, żeby przyśpieszyć uruchomienie procedury? Byłoby miło, gdyby zaliczyło mi już ten nocleg. Pzdr

Autor:  boots [ 28 Gru 2017 13:32 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Ja wniosek wysłałem 23, a przyznano mi Diamond już 27.

Strona 15 z 22 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/