Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Hilton HHonors] Status match
status-match,1576,83959
Strona 14 z 22

Autor:  Darek M. [ 02 Cze 2017 13:36 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Wystarczy powiedzieć, że to pobyt za punkty a za takie nie ma faktur. U mnie poszło bez problemów z kilkoma pobytami. Może inny konsultant pomoże.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Autor:  pawelos [ 07 Cze 2017 21:09 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Zrobiłem ostatnio dwa noclegi w krakowskim Hamptonie za 5 k plus jakieś drobne zakupy przy recepcji. I wszystkie ładnie rozliczone, łącznie z bonusem 500 pkt. za rezerwacje przez aplikację. Ktoś wcześniej pisał, że nie dają bonusowych przy rezerwacji za punkty. Więc może, robi się drugi accor. Bo rzeszowski Garden Inn, gdzie ludzie pisali, że przechodził im nawet NS, do tej pory nie jest rozliczony, do tego wydatki w restauracji plus room service.

Autor:  krymek [ 07 Cze 2017 22:22 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Może w Krakowie już to ogarnęli. Ja wciąż czekam na rozliczenie noclegów w Hamptonie w Gdańsku. Narzekają na bałagan po zmianach dotyczących rezerwacji za punkty i gotówkę.

Autor:  Pacik76 [ 08 Cze 2017 08:50 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Z racji tego, że powoli nadchodzą wakacje będę chciał zrobić Golda. Niestety nie mam w tym roku nigdzie takiego statusu, ale są szybkie ścieżki. Czy teraz jest dobry moment na taką akcję? Oczywiście będę potrzebował ochotników na drugiego gościa, (mieszkam na północy i nie mogę do Rzeszowa jeździć). Jakieś sugestie?

Autor:  gruby_inversia [ 08 Cze 2017 10:10 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Najlepszy moment juz minął kiedy dawali 2.5 tys pkt za stay+app. Jednak poczekał bym na summer sale na Europę i wtedy ceny niektórych hoteli ładnie spadną :)
Masz jakieś punkty HH?
@‌Pacik76‌

Autor:  pawelos [ 08 Cze 2017 14:02 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Jeśli nie masz punktów, możesz rozważyć zrobienie noclegów za gotówkę. Dostaniesz podwójne punkty za każdego wydanego dolara i 500 punktów za rezerwację przez aplikację. Dodatkowo, przy fast tracku masz od razu golda i do wydanej kwoty dostaniesz dodatkowo jeszcze 25% punktów. Poczekaj tylko na wyprzedaż w Europie.

Autor:  Pacik76 [ 08 Cze 2017 17:19 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Mam punkty i właśnie punktowo chciałbym Fast Tracka zrobić. No i właśnie - służy ktoś linkiem do rejestracji FT? I rozumiem, że nie sprawdzają jakoś szczególnie czy zasługuję na FT?

Autor:  kacper451 [ 08 Cze 2017 18:23 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Od wyboru do koloru, coś tam powinno działać

http://www.frequentflyerbonuses.com/hhonors.html

Autor:  boogiePMPSD [ 17 Cze 2017 16:48 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Podzielę się swoją przygodą z reaktywacją diamonda. Z końcem marca 2017 czar prysł i wróciłem niestety na srebro(choć rok i tak był niezły bo udało się odbyć ponad 20 noclegów). Pojawiła się informacja, że są osoby, które dostają maila o darmowym przedłużeniu statusu do marca 2019 roku(jak się później okazało, była to pomyłka). Stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i odezwę się na czacie do CC dlaczego nie mam przedłużonego statusu. Konsultant stwierdził, że może mi zaproponować challenge 5 pobytów/10 nocy na 90 dni. Z zadowoleniem zrobiłem screenshota i przyjąłem ofertę. Po kilku dniach odezwałem się do CC, czy oferta została uruchomiona na moim koncie. Żeby nie było tak kolorowo, okazało się, że challenge jest, ale na 10 pobytów/16 nocy. Ze zdziwieniem odpisałem, że nie tak się umawialiśmy i wysłałem screena. CC potwierdziło, że zostałem wprowadzony w błąd i jeśli do 30.6 wyrobię 5 pobytów, to diamond do marca 2019 zostanie aktywowany. Reszta historii jest już banalna. Miło mieć znajomych w Krakowie i trochę punktów ;) Biorąc pod uwagę, że za kwietniowe pobyty dostawałem jeszcze 2tys pkt, to cała operacja kosztowała 21tys pkt. Dobrze wrócić do gry :)

Autor:  digger [ 17 Cze 2017 23:25 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Do kiedy dostales ten status?

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 18 Cze 2017 00:09 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

SM zawsze rozdają do końca kolejnego okresu statusowego czyli w tym przypadku 03.2019

Autor:  boogiePMPSD [ 18 Cze 2017 00:38 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Dokładnie tak, do marca 2019 roku. Zawsze jest do marca jakiegoś roku, te trzy miesiące wyglądają "bonusowo". Najważniejsze, że prawie dwa lata spokoju. Pomyślności dla wszystkich starających się ;)

Autor:  kamo375 [ 18 Cze 2017 20:37 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Informacyjnie: Status match ze Spire Elite IHG do Diamond w 2 dni robocze

Autor:  Donut_Toosk [ 11 Lip 2017 11:27 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

boogiePMPSD napisał(a):
odezwę się na czacie do CC


Witam i z góry przepraszam za lamerskie :oops: pytanie, ale jak dostać się na ten czat? Krążę po tym ich koncie i nie mogę znaleźć żadnego linka................

Czy to na przykład tylko przez aplikację działa, a nie z komputera?

Autor:  Anonymous [ 11 Lip 2017 11:42 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Np tutaj masz

Załączniki:
HH.png
HH.png [ 36.69 KiB | Obejrzany 1767 razy ]

Autor:  Donut_Toosk [ 11 Lip 2017 11:47 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Och, widzę problem. Nie pokazuje mi tego na Firefox, ale na Explorer już tak. Czyli wina Tuska przeglądarki. Dziękuję! :geek:

Autor:  boogiePMPSD [ 12 Lip 2017 07:34 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Chyba nie tyle wina przeglądarki, co braku dostępności konsultanta w danej chwili;)

Autor:  gruby_inversia [ 12 Lip 2017 08:13 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Wina niezaktualizowanej przeglądarki ;)
Jak nie ma akurat nikogo wolnego to ustawia cie w kolejkę ;)
Jak nie wyświetla sie ikonka, nie mamy możliwości zmiany, wystarczy wpisac w Google czat hilotn i w jednym z linków czat uruchomi sie zawsze.

Autor:  Donut_Toosk [ 14 Lip 2017 22:58 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

-- 14 Lip 2017 22:53 --

Nawiązuję do strony 10., postów #184-#190:

Miałam kiedyś Diamond w HH ze status matchu. Kilka dni temu wypełniłam ten formularz https://statusmatch.hiltonhonors.com/ i dziś zostałam ponownie Diamond. Po wejściu w "My Hilton Honors Card" widzę, że data ważności statusu to 10/2017 (czyli status dostałam na 3 miesiące/90 dni tak jak to powinno być).

W "My active offers" NIE MAM natomiast tego, co u @kacper451 w #186.

Czy jednak mam rozumieć, że mój Challenge jest aktywny i że teraz pora na "complete eight stays at Hilton Portfolio hotels during the Promotional Period to maintain Diamond Elite status through March 31, 2019"?

Proszę ekspertów o potwierdzenie/zaprzeczenie :oops:

-- 14 Lip 2017 22:58 --

^Posty do wykasowania

Nie zajrzałam do maila, a właściwie do spamu :oops:

A tam jak byk: "We’ve matched your status to Diamond! Just be sure to complete 8 stays over the next 90 days to extend your status match through March 31, 2019. You can also earn Gold status with 4-7 stays."

A na razie "Your status is effective through October 12, 2017.".

Przepraszam :oops:

Autor:  koza91 [ 03 Wrz 2017 20:56 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Witam,
jeśli na 3 noclegi w danym hotelu zrobiłem 3 różne rezerwacje i pobrałem 3 osobne faktury to system to zbije w 1 pobyt czy może zobaczy to jako 3 pobyty?

Strona 14 z 22 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/