| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Hilton HHonors] Status match status-match,1576,83959 | Strona 12 z 22 |
| Autor: | lalka150 [ 21 Kwi 2017 20:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@mileq w aplikacji nie widzę zakładki Missing Stay skorzystałem z tej zakładki prosto ze strony www , minęły już 4 dni i zero odpowiedzi napisałem że miałem nocleg 01.04-02.04 do dnia dzisiejszego na swojej stronie mam 0 noclegów w tym roku dzwoniłem do Hamptona w Krakowie i powiedziano mi że oni widzą pobyt jako odbyty pobyt był za punkty ale wcześniej ktoś pisał że otrzymał 2000 pkt z aktualnej promocji oraz 500 pkt za rezerwacje z apki Ktoś podpowie co z tym można zrobić ? | |
| Autor: | nowhere [ 21 Kwi 2017 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Odezwij się na chat do Hiltona, przedstawiając szczegóły rezerwacji oraz informację o braku punktów bonusowych. | |
| Autor: | sranda [ 21 Kwi 2017 20:45 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
To nic nie da, za Hamptona w Krakowie po prostu ostatnio nie dają punktów i nie wliczają do pobytów, jeśli pobyt był wyłącznie za punkty. Lepiej chyba wybrać inny hotel do SM. Miałem tam też dwa takie pobyty, tak naprawdę chodzi mi tylko o odnotowanie ich do status match, na tych 2500 punktów za każdą rezerwację aż tak mi nie zależy, ale nawet z tym jest problem i od dwóch tygodni nie mogę się doprosić, żeby zostały zaliczone do 'stay'ów. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 21 Kwi 2017 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Pobyty w 100% za punkty MUsZA sie wliczać do sumy noclegow. Tak jest w regulaminie programu! | |
| Autor: | lalka150 [ 21 Kwi 2017 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
W temacie : [Hilton HHonors] Dyskusja ogólna post 709 @jacke napisał że w Hampton Kraków po 2 dniach od pobytu bez problemu punkty zostały mu przyznane , co prawda to było w luty ale zostały przyznane , może z biegiem czasu doszli do wniosku że przy rezerwacji za punkty promocja się nie liczy jednak niepokoi mnie fakt że nie mam w ogóle zaliczonego noclegu | |
| Autor: | barka [ 21 Kwi 2017 22:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
W takim razie pisz do HH. Ja tez mialam w tym hotelu pobyt za pkt 2 tyg temu i mam go w historii. 500 i 2000pkt na razie brak, ale to byloby conajmniej dziwne, gdyby od razu bez przypominania naliczyli Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | nowhere [ 21 Kwi 2017 22:11 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Dają punkty w Krakowie. Zazwyczaj z automatu. Widocznie następują jakieś kuriozalne opóźnienia, albo recepcja coś źle kliknęła (tam następuje dużo roszad). Załącznik: Zrzut ekranu 2017-04-11 o 22.28.20.png [ 87.49 KiB | Obejrzany 1705 razy ] | |
| Autor: | ane.wald [ 22 Kwi 2017 03:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
sranda napisał(a): To nic nie da, za Hamptona w Krakowie po prostu ostatnio nie dają punktów i nie wliczają do pobytów, jeśli pobyt był wyłącznie za punkty(...) To dziwne, bo info o 2K wisi nawet w hotelowych windach. | |
| Autor: | sranda [ 22 Kwi 2017 07:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@ane.wald Wiem, że piszą i uwierz mi, jestem wkurzony, bo mogłem wybrać na nocleg podczas delegacji jakiegoś warszawskiego Hiltona do status match. Ale myślałem, że w Krakowie będzie łatwo, szybko i przyjemnie, a tu nie dość że straciłem 10k punktów, to jeszcze będę musiał w maju odbyć gdzieś dodatkowe dwa pobyty, żeby załapać się na Diamonda. | |
| Autor: | hubson [ 22 Kwi 2017 08:01 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Ale rozumiem, że pisałeś już na czacie do nich i powiedzieli, że nie naliczają noclegów ? | |
| Autor: | sranda [ 22 Kwi 2017 08:21 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Pisałem i na czacie, i mailowo, także zgłaszałem brakujące pobyty przez aplikację i nic. Odpowiadają, że zweryfikują, sprawdzą z hotelem, ale od ponad dwóch tygodni pobytów nadal nie ma widocznych w tej ich liczbie potrzebnej do statusu, gdzie normalnie wszystkie inne (płatne) pobyty są niemal od razu uwzględnione. Jasnej odpowiedzi, że nie naliczają punktów nie dostałem, ale widzę, że nic się nie dzieje. | |
| Autor: | pasta [ 22 Kwi 2017 08:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Mam ten sam problem z tym hotelem. A dla przykładu z Rzeszowa punkty i pobyty wskakują bez proszenia na drugi dzień. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | miloszp [ 22 Kwi 2017 08:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Też nie dostałem punktów za hamptona w krk | |
| Autor: | pasta [ 22 Kwi 2017 08:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
mi go nawet nie chca zaliczyc jako pobyt do fast tracka, już nawet nie mówię o punktach I jak pislaem do nich to mi wmawiaja, ze u nich w systemie jest NO SHOW - czyli się nie pojawiłem w hotelu... | |
| Autor: | gruby_inversia [ 22 Kwi 2017 10:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@pasta @sranda Wyluzuj to po pierwsze, nie straciłeś 10k. Nie ma sie co denerwować w innych problemach podobne problemu trzeba sie przyzwyczaić Po drugie pisz tutaj:diamond@hrcc-hilton.com Po trzecie miałem identyczna sytuacje w Hamptonie w Warszawie. Tylko ze tam FAKTYCZNIE mnie nie było( spały dwie inne osoby).I wtedy i noce o punkty zaliczyli mi Po wymianie mailowej, ale dopiero z linia diamond. Wcześniej była miesięczna przepychanka na lini chat-hotel-hotel-ja-dział reklamacyjny. Także jesli jest problem pisać na maila dedykowanego diamentowym. Po czwarte: Musza ci to zaliczyć do fast track. Problemem dla nich nie jest płatność punktami tylko ze w systemu recepcja wrzuciłas No-show. Jesli serio spałeś w hotelu to nie ma problemu. Wrzuć in w e-mail jakis rachunek z Krk czy cos z tych dni. Po piate: chyba jednak najlepiej kupić te puszkę coli z mini baru/sklepiku zeby miec potwierdzenie ze sie odbyło tam nocleg, gdyby wystąpiła sytuacja jak wyżej. | |
| Autor: | Pawel_T [ 22 Kwi 2017 11:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Spytam dzis w krakowskim hamptonie jak mi rozliczyli poprzednie pobyty, bo tez brak punktow. | |
| Autor: | barka [ 22 Kwi 2017 16:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Zmotywowaliście mnie do upomnienia się o zaległe 2750 pkt za Hamptona. Dziś o dziwo HH bardzo sprawnie odpowiada. Na początku dostałam odpowiedź: "In searching your stay at the Hampton by Hilton Krakow from April 8-9, 2017, I found out that the stay was booked using reward. Please note that when using “Rewards” or “Points and Money” only incidentals charged directly to the room are eligible for Hilton Honors points, no points will be earned on the rate paid for the actual room. Further “Partner” credits (i.e. mileage and or partner rewards) will not be earned on said stays. The above guidelines apply to all hotels in the Hilton Worldwide portfolio with the exception of Hampton Inn, Hampton Inn and Suites, Homewood Suites as well as Home2 Suites where no points will be earned on “Reward” or “Points and Money” stays"... W odpowiedzi, dzięki @nowhere załączyłam screen z naliczeniem pkt mimo opłacenia pobytu punktami. Po 3 godzinach kolejna odp, przepraszają itp i 2250 pkt jest już na moim koncie. Teraz czekam na odpowiedź, co się stało z 500pkt za rez w aplikacji. Edit. Podobno 500 też dodali, choć na razie ich nie widzę. | |
| Autor: | lalka150 [ 23 Kwi 2017 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Po wczorajszej rozmowie na czacie 2500 pkt. jest już na koncie , miałem noc z 01.04 - 02.04 wtedy jeszcze ze statusem DIAMOND , teraz mam statut SILVER , czy myślicie że można jeszcze walczyć o 250 pkt. za statut który w momencie noclegu posiadałem ? | |
| Autor: | pasta [ 23 Kwi 2017 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Punkty dodatkowe sa przyznawane wg statusu na dzien rozliczenia, wiec nic nie wywalczysz. Poza tym 250 pkt to... 2.5 USD. Chyba mozesz to olac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Autor: | Pawel_T [ 23 Kwi 2017 13:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
W systemie krakowskiego Hamptona wszystko gra, ale pani w recepcji dopytala kogos na zapleczu i mowi, ze przy rezerwacjach za pkt nie naliczaja sie pkt... kolejny raz wyjasnilem jej, ze nie chodzi o pkt za wydane $, ale promo za rezerwacje i podalem przyklad z Rzeszowa. Wydrukowala potwierdzenia poprzednich pobytow i poprosila o kontakt z HHonors. A kontakt z HHonors byl taki: w pt Ben na czacie napisal, ze nie moze zmienic pobytu na kwalifikowany i dodac pkt, musze to zglosic mailem do HHonors, ale dzis Jason na czacie w 5 min zalatwil sprawe Dodal, ze 500pkt za appke naliczy sie do 8 tyg. | |
| Strona 12 z 22 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |