Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Hilton HHonors] Status match
status-match,1576,83959
Strona 11 z 22

Autor:  sranda [ 07 Kwi 2017 19:43 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Hampton Kraków

Na punktach mi aż tak bardzo nie zależy, chodzi mi głównie o to, żeby się nocleg załapał do status match...

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 07 Kwi 2017 19:45 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Rozliczanie pobytów za punkty zazwyczaj trwa dłużej, choć nie musi, niż przy pełnopłatnej rezerwacji. Rezerwacja 1-2.04 wskoczyła 5 więc po trzech dniach od wymeldowania. Przy płatnych rezerwacjach, księgowanie i punkty pojawiają się na drugi dzień od wymeldowania.

Autor:  gruby_inversia [ 07 Kwi 2017 19:57 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

sranda napisał(a):
Hampton Kraków

Na punktach mi aż tak bardzo nie zależy, chodzi mi głównie o to, żeby się nocleg załapał do status match...



To spokojnie sie zalicza :)

Autor:  pasta [ 09 Kwi 2017 23:04 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

czy jest to możliwe, by nocleg mi się zaliczył do fast tracka jeżeli:
- zrobię rezerwację w Hamptonie w Krakowie lub Rzeszowie za 5k
- jako drugą osobę podam kogoś innego
- ten ktoś inny się zamelduje i na drugi dzień wymelduje
- mnie nie będzie w tym hotelu

Chodzi mi o to, że nie mam potrzeby jechać do Krakowa lub Rzeszowa, a potrzebuję gdzieś zaliczyć 3 noclegi.

Autor:  ane.wald [ 10 Kwi 2017 00:29 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Nie ma problemu, sprawdzane ;)

Autor:  karder [ 10 Kwi 2017 08:24 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

@‌pasta‌ ja się mogę nawet poświęcić i być tym "drugim" gościem jeśli potrzebujesz :)

Autor:  pasta [ 10 Kwi 2017 08:44 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

napisz priv jakie terminy Cię interesują. Najlepiej kwiecień

Autor:  danteri [ 11 Kwi 2017 00:49 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

karder napisał(a):
@‌pasta‌ ja się mogę nawet poświęcić i być tym "drugim" gościem jeśli potrzebujesz :)


Jakby ktos chcial sie tez poswiecic, to tez oferuje nocleg za darmo: Hilton Garden Inn w Rzeszowie albo Hampton w Krakowie. Potrzebuje 5 noclegow. Najlepiej kwiecien...

Autor:  pasta [ 11 Kwi 2017 21:20 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

czy jak się płaci tylko punktami otrzymam zwrot 2000 punktów w aktualnej promocji do końca kwietania?

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 11 Kwi 2017 22:30 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Tak, otrzymasz.

Autor:  mileq [ 12 Kwi 2017 01:06 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

gruby_inversia napisał(a):
sranda napisał(a):
To ciekawe, bo miałem pobyt za punkty 4-5.04, jest oczywiście w past stays, natomiast do dziś nie ma go pokazanego ani w ilości noclegów potrzebnych do przedłużenia statusu, ani nie ma 2000 + 500 punktów z promocji.
Chyba, że jeszcze trzeba poczekać kilka dni?

Jaki hotel?
Ja miałem taki problem z warszawskim Haptonem.
Punkty wywalczyłem po 4 tygodniach szarpania sie z HHonors.


Ale po co się szarpać i stresować mailowaniem? Po wysłaniu requesta o missing stay z aplikacji mobilnej, punkty naliczają się momentalnie - moim zdaniem najszybsza metoda.

Autor:  pasta [ 12 Kwi 2017 08:56 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Komu, komu.... darmowy nocleg w Hamptonie w Krakowie lub Hilton Garden Inn w Rzeszowie? :-) Zostało mi jeszcze kilka do rozdania.
Terminy do 20 kwietnia.
Zainteresowanych proszę o kontakt na PRIV

Wolne terminy w Krakowie.
16.04
18.04
19.04
20.04


W Rzeszowie dowolne

Autor:  gruby_inversia [ 12 Kwi 2017 16:46 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

mileq napisał(a):
gruby_inversia napisał(a):
sranda napisał(a):
To ciekawe, bo miałem pobyt za punkty 4-5.04, jest oczywiście w past stays, natomiast do dziś nie ma go pokazanego ani w ilości noclegów potrzebnych do przedłużenia statusu, ani nie ma 2000 + 500 punktów z promocji.
Chyba, że jeszcze trzeba poczekać kilka dni?

Jaki hotel?
Ja miałem taki problem z warszawskim Haptonem.
Punkty wywalczyłem po 4 tygodniach szarpania sie z HHonors.


Ale po co się szarpać i stresować mailowaniem? Po wysłaniu requesta o missing stay z aplikacji mobilnej, punkty naliczają się momentalnie - moim zdaniem najszybsza metoda.


A da sie tam zaaplikować stay za który płaciłeś 100% punktami?
Na stronie internetowej sie nie da...

Autor:  Charles [ 12 Kwi 2017 17:27 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Krótka piłka...
Czy ktoś zrobił udany Status Match na koncie, na którym miał do niedawna Diamond/Gold ?

Wiem, że można założyć nowe konto HH i do niego robić wyrównanie, ale powyższa opcja bardziej mi się uśmiecha.

Autor:  krymek [ 12 Kwi 2017 17:41 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Tylko na 3 miesiące, w czasie których trzeba zrobić odpowiednią ilość pobytów, np. 4 dla Golda Jak zrobisz, to status zostanie do marca 2019r.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Autor:  digger [ 12 Kwi 2017 17:49 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

@‌07_Zgłoś.Się‌

07_Zgłoś.Się napisał(a):
Tak, otrzymasz.


Bez wyżerania czegokolwiek z barku itp.? Daja 2k za sam pobyt za punkty?

Autor:  gruby_inversia [ 12 Kwi 2017 17:51 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Tak
7/8 przypadków.
Raz musiałem sie upomnieć ale tez weszło.

Autor:  koza91 [ 16 Kwi 2017 21:57 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

czy jakbym zgłosil się na SM na Diamonda, ale w ciągu 3 mc zrobię 4 pobyty to czy daliby Golda czy out? Orientuje się ktoś może?
I jeszcze jedno pytanie. Czy ważna jest data rezerwacji czy interesuje ich tylko pobyt? Bo pobyt mam już zarezerwowany, natomiast SM jest jeszcze przede mną ;)

Autor:  gruby_inversia [ 16 Kwi 2017 22:57 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Interesuje ich tylko pobyt.
Wydaje mi sie ze dali by Golda bo system jest tak skonstruowany ;)

Autor:  krzysztof.ka [ 16 Kwi 2017 23:36 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Charles napisał(a):
Krótka piłka...
Czy ktoś zrobił udany Status Match na koncie, na którym miał do niedawna Diamond/Gold ?

Wiem, że można założyć nowe konto HH i do niego robić wyrównanie, ale powyższa opcja bardziej mi się uśmiecha.

Obecnie mam Diamond (do marca 2018 pierwotnie). W połowie marca zapisałem się do SM. Zmienili mi termin ważności statusu Diamond do połowy czerwca czyli na 90 dni. Od połowy marca odbyłem 5 pobytów. W aplikacji w statusie mam napisane, że do statusu Gołdap nic nie muszę robić. Czyli go mam zaklepanego. Do Diamond mam jeszcże 3 pobyty do zrobienia. 1 maja kończy mi się ostatni.

Strona 11 z 22 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/