| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Hilton HHonors] Status match status-match,1576,83959 | Strona 11 z 22 |
| Autor: | sranda [ 07 Kwi 2017 19:43 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Hampton Kraków Na punktach mi aż tak bardzo nie zależy, chodzi mi głównie o to, żeby się nocleg załapał do status match... | |
| Autor: | 07_Zgłoś.Się [ 07 Kwi 2017 19:45 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Rozliczanie pobytów za punkty zazwyczaj trwa dłużej, choć nie musi, niż przy pełnopłatnej rezerwacji. Rezerwacja 1-2.04 wskoczyła 5 więc po trzech dniach od wymeldowania. Przy płatnych rezerwacjach, księgowanie i punkty pojawiają się na drugi dzień od wymeldowania. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 07 Kwi 2017 19:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
sranda napisał(a): Hampton Kraków Na punktach mi aż tak bardzo nie zależy, chodzi mi głównie o to, żeby się nocleg załapał do status match... To spokojnie sie zalicza | |
| Autor: | pasta [ 09 Kwi 2017 23:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
czy jest to możliwe, by nocleg mi się zaliczył do fast tracka jeżeli: - zrobię rezerwację w Hamptonie w Krakowie lub Rzeszowie za 5k - jako drugą osobę podam kogoś innego - ten ktoś inny się zamelduje i na drugi dzień wymelduje - mnie nie będzie w tym hotelu Chodzi mi o to, że nie mam potrzeby jechać do Krakowa lub Rzeszowa, a potrzebuję gdzieś zaliczyć 3 noclegi. | |
| Autor: | ane.wald [ 10 Kwi 2017 00:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Nie ma problemu, sprawdzane | |
| Autor: | karder [ 10 Kwi 2017 08:24 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@pasta ja się mogę nawet poświęcić i być tym "drugim" gościem jeśli potrzebujesz | |
| Autor: | pasta [ 10 Kwi 2017 08:44 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
napisz priv jakie terminy Cię interesują. Najlepiej kwiecień | |
| Autor: | danteri [ 11 Kwi 2017 00:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
karder napisał(a): @pasta ja się mogę nawet poświęcić i być tym "drugim" gościem jeśli potrzebujesz Jakby ktos chcial sie tez poswiecic, to tez oferuje nocleg za darmo: Hilton Garden Inn w Rzeszowie albo Hampton w Krakowie. Potrzebuje 5 noclegow. Najlepiej kwiecien... | |
| Autor: | pasta [ 11 Kwi 2017 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
czy jak się płaci tylko punktami otrzymam zwrot 2000 punktów w aktualnej promocji do końca kwietania? | |
| Autor: | 07_Zgłoś.Się [ 11 Kwi 2017 22:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Tak, otrzymasz. | |
| Autor: | mileq [ 12 Kwi 2017 01:06 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
gruby_inversia napisał(a): sranda napisał(a): To ciekawe, bo miałem pobyt za punkty 4-5.04, jest oczywiście w past stays, natomiast do dziś nie ma go pokazanego ani w ilości noclegów potrzebnych do przedłużenia statusu, ani nie ma 2000 + 500 punktów z promocji. Chyba, że jeszcze trzeba poczekać kilka dni? Jaki hotel? Ja miałem taki problem z warszawskim Haptonem. Punkty wywalczyłem po 4 tygodniach szarpania sie z HHonors. Ale po co się szarpać i stresować mailowaniem? Po wysłaniu requesta o missing stay z aplikacji mobilnej, punkty naliczają się momentalnie - moim zdaniem najszybsza metoda. | |
| Autor: | pasta [ 12 Kwi 2017 08:56 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Komu, komu.... darmowy nocleg w Hamptonie w Krakowie lub Hilton Garden Inn w Rzeszowie? Terminy do 20 kwietnia. Zainteresowanych proszę o kontakt na PRIV Wolne terminy w Krakowie. 16.04 18.04 19.04 20.04 W Rzeszowie dowolne | |
| Autor: | gruby_inversia [ 12 Kwi 2017 16:46 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
mileq napisał(a): gruby_inversia napisał(a): sranda napisał(a): To ciekawe, bo miałem pobyt za punkty 4-5.04, jest oczywiście w past stays, natomiast do dziś nie ma go pokazanego ani w ilości noclegów potrzebnych do przedłużenia statusu, ani nie ma 2000 + 500 punktów z promocji. Chyba, że jeszcze trzeba poczekać kilka dni? Jaki hotel? Ja miałem taki problem z warszawskim Haptonem. Punkty wywalczyłem po 4 tygodniach szarpania sie z HHonors. Ale po co się szarpać i stresować mailowaniem? Po wysłaniu requesta o missing stay z aplikacji mobilnej, punkty naliczają się momentalnie - moim zdaniem najszybsza metoda. A da sie tam zaaplikować stay za który płaciłeś 100% punktami? Na stronie internetowej sie nie da... | |
| Autor: | Charles [ 12 Kwi 2017 17:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Krótka piłka... Czy ktoś zrobił udany Status Match na koncie, na którym miał do niedawna Diamond/Gold ? Wiem, że można założyć nowe konto HH i do niego robić wyrównanie, ale powyższa opcja bardziej mi się uśmiecha. | |
| Autor: | krymek [ 12 Kwi 2017 17:41 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Tylko na 3 miesiące, w czasie których trzeba zrobić odpowiednią ilość pobytów, np. 4 dla Golda Jak zrobisz, to status zostanie do marca 2019r. Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | digger [ 12 Kwi 2017 17:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@07_Zgłoś.Się 07_Zgłoś.Się napisał(a): Tak, otrzymasz. Bez wyżerania czegokolwiek z barku itp.? Daja 2k za sam pobyt za punkty? | |
| Autor: | gruby_inversia [ 12 Kwi 2017 17:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Tak 7/8 przypadków. Raz musiałem sie upomnieć ale tez weszło. | |
| Autor: | koza91 [ 16 Kwi 2017 21:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
czy jakbym zgłosil się na SM na Diamonda, ale w ciągu 3 mc zrobię 4 pobyty to czy daliby Golda czy out? Orientuje się ktoś może? I jeszcze jedno pytanie. Czy ważna jest data rezerwacji czy interesuje ich tylko pobyt? Bo pobyt mam już zarezerwowany, natomiast SM jest jeszcze przede mną | |
| Autor: | gruby_inversia [ 16 Kwi 2017 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Interesuje ich tylko pobyt. Wydaje mi sie ze dali by Golda bo system jest tak skonstruowany | |
| Autor: | krzysztof.ka [ 16 Kwi 2017 23:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Charles napisał(a): Krótka piłka... Czy ktoś zrobił udany Status Match na koncie, na którym miał do niedawna Diamond/Gold ? Wiem, że można założyć nowe konto HH i do niego robić wyrównanie, ale powyższa opcja bardziej mi się uśmiecha. Obecnie mam Diamond (do marca 2018 pierwotnie). W połowie marca zapisałem się do SM. Zmienili mi termin ważności statusu Diamond do połowy czerwca czyli na 90 dni. Od połowy marca odbyłem 5 pobytów. W aplikacji w statusie mam napisane, że do statusu Gołdap nic nie muszę robić. Czyli go mam zaklepanego. Do Diamond mam jeszcże 3 pobyty do zrobienia. 1 maja kończy mi się ostatni. | |
| Strona 11 z 22 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |