| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Hilton HHonors] Status match status-match,1576,83959 | Strona 9 z 22 |
| Autor: | Mateusz099 [ 21 Kwi 2016 20:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@pawfazi ja robiłem dawno, tzn wysłałem samą kartę pdf i dostałem, ale kolega robił i musiał wysłać wyciąg z noclegów | |
| Autor: | slotherin [ 21 Kwi 2016 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@pawfazi w warunkach jest napisane, że niby tylko format jpeg, ale jak widać inne też przyjmują ja im wysłałem screena karty z telefonu i historię punktów, niby trzeba w ostatnich 12 miesiącach ale ja miałem tylko trzy pobyty na łącznie 7 nocy w grudniu 2015 i styczniu 2016 Z drugiej strony mam u nich zrobione kilka rezerwacji na wakacje, może to ma jakieś znaczenie | |
| Autor: | slotherin [ 24 Kwi 2016 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
slotherin napisał(a): @pawfazi w warunkach jest napisane, że niby tylko format jpeg, ale jak widać inne też przyjmują ja im wysłałem screena karty z telefonu i historię punktów, niby trzeba w ostatnich 12 miesiącach ale ja miałem tylko trzy pobyty na łącznie 7 nocy w grudniu 2015 i styczniu 2016 Z drugiej strony mam u nich zrobione kilka rezerwacji na wakacje, może to ma jakieś znaczenie edit | |
| Autor: | cekace [ 24 Kwi 2016 18:38 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@slotherin pewnie patrzysz na stary link zobacz tutaj: https://hiltonhhonors.hiltonapps.com/ | |
| Autor: | mertka [ 24 Kwi 2016 23:20 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Wiecie może czy jest aktualnie jakaś opcja fast track jak była kiedyś, że od razu dostaje się srebrny status ? | |
| Autor: | cekace [ 25 Kwi 2016 00:01 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
@mertka SILVER | |
| Autor: | cekace [ 04 Maj 2016 15:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Dostał ktoś status match z tej nowej edycji? | |
| Autor: | krzysztof.ka [ 23 Maj 2016 23:13 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Mateusz099 napisał(a): @pawfazi ja robiłem dawno, tzn wysłałem samą kartę pdf i dostałem, ale kolega robił i musiał wysłać wyciąg z noclegów Jak długo czekałeś na przyznanie wyższego statusu od momentu zgłoszenia? Ja wczoraj wysłałem wnioski do HH i do Best Western. BW poinformował mnie o podniesieniu statusu w okolicach południa, całkiem sprawnie. Domyślam się, że Hiltonowi zajmie to trochę dłużej. O jpg nie doczytałem, więc wysłałem pliki w pdf. | |
| Autor: | digger [ 31 Paź 2016 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Przypomnijcie co sie dzieje w HHonours po okresie "promocyjnym" status match? Spada wszystko od razu do najnizszego, blue? | |
| Autor: | Rockriderr [ 31 Paź 2016 23:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Jeśli nie zrobisz wymaganych noclegów to tak, spada do blue. | |
| Autor: | Mateusz099 [ 27 Lut 2017 22:38 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Robią teraz status match bo widzę oferty ze statusem diamentowy na 90 dni ? | |
| Autor: | Kalispell [ 27 Lut 2017 23:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Robią status match na 90 dni, natomiast aby go dalej utrzymać musisz mieć 4 pobyty dla Golda lub 8 dla Diamond. https://hiltonhonors.hiltonapps.com/ | |
| Autor: | savera [ 10 Mar 2017 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Wysłałam formularz z załącznikami o status match jakieś 4 tygodnie temu. Nie mam żadnej odpowiedzi do dzisiaj. Mam jeszcze czekać, czy gdzieś pisać? Nie wiem, może zrobiłam coś nie tak. Proszę o radę | |
| Autor: | wierciu [ 11 Mar 2017 22:26 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Czy jeśli mam SM zrealizować do 9 kwietnia to 9 musi być wymeldowanie? Mam rezerwację na 8-9 kwietnia i nie jestem pewien czy mi się zaliczy do SM. | |
| Autor: | tartal [ 11 Mar 2017 22:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
chyba się nie naliczy bo gdzieś czytałem że muszą być "zaksięgowane" pobyty a nie odbyte.... ale nie jestem na 100 % pewien.. | |
| Autor: | 07_Zgłoś.Się [ 11 Mar 2017 23:05 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Chwila wymeldowania jest rejestrowana poprawnie, ale księgowanie trwa, w najłatwiejszych przypadkach, dwa dni. Klient de facto nie ma wpływu na czas księgowania pobytu. Jeśli Hilton działa tak jak wspomina @tartal to jest to skrajna głupota. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 11 Mar 2017 23:28 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Przerabiałem sytuacje. Beda musieli naliczyć ci to ręcznie. Czyli bedzie duzo z tym zabawy. Opisałem wszystko w innym wątku na forum poszukaj | |
| Autor: | wierciu [ 11 Mar 2017 23:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Kurczę bo mam już mocno wypełniony kalendarz a ten pobyt na 8-9 kwietnia już zapłacony. A to jest 8 ostatni do diamenta. Nie planowałem 9 pobytu | |
| Autor: | gruby_inversia [ 11 Mar 2017 23:39 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
Jakby co jest to zgodne z regulaminem j dadzą ci to bez problemu ale musisz sie upomnieć. Jakby co służę pomoce | |
| Autor: | wierciu [ 11 Mar 2017 23:47 ] |
| Temat postu: | Re: [Hilton HHonors] Status match |
gruby_inversia napisał(a): Jakby co jest to zgodne z regulaminem j dadzą ci to bez problemu ale musisz sie upomnieć. Jakby co służę pomoce Super. Jak tylko się okaże ze jest coś nie tak będę dawał znać. | |
| Strona 9 z 22 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |