Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Hilton HHonors] Status match
status-match,1576,83959
Strona 6 z 22

Autor:  digger [ 11 Gru 2015 00:27 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Fakt, moja uwaga byla za ogolna. Zerknij tu: http://statusmatcher.com/

Autor:  Gadu-777 [ 11 Gru 2015 00:32 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

pasta napisał(a):
digger napisał(a):
@pasta

wszystkie, byle szybko - zanim inne programy zorientuja sie, jak latwo bylo tego Diamonda zdobyc;)


Ale do LeClub Accor chyba się nie da?
Do IHG i Marriotta chyba też nie?


Jak najbardziej do Accora pisalbym moze tez do IHG, co do Marriott'a to chyba nie zalapiesz sie nawet na silver.
Obecnie rozdawnictwo trwa w najlepsze wiec kto pierwszy ten lepszy bo jutro moze byc juz zapozno.

statusmatcher.com wlasnie daje poglad jak ze strumyka robi sie rzeka.

Autor:  digger [ 11 Gru 2015 00:34 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Akurat Accor i IHG zaprzestaly jakiegokolwiek match'owania z innych programow...

Autor:  vivere [ 11 Gru 2015 00:48 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

@przemos74

Napisałem że jestem niezadowolony z ostatnich kontaktów z HH...miałem problemy z fasttrackiem (pisałem w innym temacie) zamiast utrzymania Golda zrobili mi downgrade do Blue ;) i dodałem że moi znajomi z takimi samymi statusami w innych sieciach dostają diamenty...i kulturalnie się zapytałem czy nic nie można z tym zrobić :)

Autor:  mashacra [ 11 Gru 2015 11:27 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

OT wywalony, trzymamy się tematu.

Autor:  jednookonamaroko [ 11 Gru 2015 11:40 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

IHG Spire > HH Diamond w 3 godziny od wysłania maila :D

Autor:  Anonymous [ 13 Gru 2015 10:47 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Też dostałem diamond po 8 godzinach. Za 4-6 tygodni ma przyjść pocztą karta.
Czy jest możliwe uprgade pokoju w Hampton by Hilton z taką kartą?

Autor:  mecenat [ 13 Gru 2015 10:54 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

W Hamptonie dostaniesz gratis śniadanko i gazetkę.Wszystkie pokoje są o podobnym standardzie.

Autor:  jaco027 [ 13 Gru 2015 11:18 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Wyslane wczoraj przed polnoca Marriott Platinum -> HH Diamond.
po przeczytaniu poprzednich postow nie spodziewalem sie innego rozwiazania.... :-)
Dzieki za watek, bo nie jestem stallym bywalcem Hiltonow i latwo bylo pominac ta "promocje"

Ale tak jak kilka osob wczesniej pisalo, zastanawia mnie sens biznesowy calej tej akcji. Moze ktos z Was ma jakies info?
Bo ja moge sie zgodzic, ze nawet taki SM "za darmo" bez fast tracka jest czystym rozdawnictwem. W sieci Marriott nie do uzyskania. Ale z drugiej strony tez widze ze sa miejsca na swiecie (Borneo - Kuching), gdzie nie ma hotelu mojej ulubionej sieci, ale jest Hilton wiec teraz bez wachania skieruje kroki jako swierzo upieczony Diamond w nowe progi...
Ciekaw tylko jestem czy oprocz ew. takiego "prostego" przyciagania nowych klientow kryje sie za tym krokiem jakies "grubsze" corporate action jak np. oostation przejecie sieci SPG przez Marriott'a za 12mldUSD. Wie ktos cos moze o jakis planowanych zakupach przez Hiltona...a moze sam Hilton jest na sprzedaz jak SPG...?

Autor:  michcioj [ 15 Gru 2015 14:15 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

po kilku godzinach od maila dostalem SM na golda z accor gold.
co taki status daje - nie mam pojecia, pozatym ze sniadania kontynentalne plus 25 procent wiecej punktow.

nie wiem rowniez czy jesli zarezerwuje pobyt w hiltonie przez np. strone hotels.com czy amexa to czy dostane jakiekolwiek punkty.

no coz...

Autor:  szymonpoznan1 [ 15 Gru 2015 14:45 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

To po co go robiłeś jak nie wiesz co daje i czy Ci potrzebny...?

Autor:  michcioj [ 15 Gru 2015 15:19 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

bo wybieram sie sluzbowo do LA na kilka dni i bede spal w hiltonie, wiec po cichu licze na lepszy pokoj :)
pozatym podrozuje troche po Niemczech wiec moze akurat sie przydac ze wzgledu na darmowe sniadanie :)
zreszta co to za gadka - daja za darmo, to biore i tyle.

Autor:  ane.wald [ 15 Gru 2015 15:35 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

michcioj napisał(a):
(...)zreszta co to za gadka - daja za darmo, to biore i tyle.

Ja tam się trochę dłużej zastanawiam ;)

Autor:  Tjw1978 [ 15 Gru 2015 20:28 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Taka informacja.
Zrobili mi status match z LCAH Platinum do HH Gold (miałem Silvera).

Byłem niezadowolony patrząc, że wielu dostaje Diamond, więc napisałem ponownie, przesłałem kartę znów LCAH Platinum i tym razem dostałem Diamond.

Zatem radzę próbować :) Jeśli ktoś ma zapotrzebowanie.

Autor:  chester0 [ 17 Gru 2015 13:39 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Potwierdzam trzeba próbować wczoraj wysłałem ponownie o SM bo pierwotnie zrobili mi z Accor Gold HH Silver , dziś informacja że podnoszą do Gold :D @Tjw1978 dzięki jeszcze raz

Autor:  borcak [ 18 Gru 2015 16:33 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

U mnie po 3 godzinach od napisana e-maila z Platyny Accora match na Diament :)

Autor:  cekace [ 01 Sty 2016 13:51 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

od 23 grudnia przestali robić status match przez maila, trzeba teraz próbować przez dedykowaną stronę:
https://hhonormystatus.hiltonapps.com

Autor:  boogiePMPSD [ 02 Sty 2016 13:24 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Oczywiście zabrałem się z SM 23.12, więc mogę tylko skorzystać z aplikacji. Wszystko wysłane i... tak sobie czekam i czekam. Zdaję sobie sprawę, że przerwa świąteczna itd., jednak nie odpisują nawet przez hrcc hiltona. Mimo, że przyszedł mail potwierdzający przyjęcie pytania. Dla pewności wysłałbym screen z innej grupy hotelowej(w tym przypadku Diamond w BW), ale nie mogę bo mój email i numer członkowski w HHonors jest już zajęty przez poprzednie zgłoszenie... Ktoś też czeka tak długo? Czy W USA business days zaczynają się dopiero po nowym roku ;)?

Autor:  L4FF [ 02 Sty 2016 13:46 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

Ja zgłosiłem 31, żadnego maila nie dostałem, ale status jest zmieniony jak się loguję.

Autor:  cekace [ 02 Sty 2016 15:35 ]
Temat postu:  Re: [Hilton HHonors] Status match

boogiePMPSD napisał(a):
Oczywiście zabrałem się z SM 23.12, więc mogę tylko skorzystać z aplikacji. Wszystko wysłane i... tak sobie czekam i czekam. Zdaję sobie sprawę, że przerwa świąteczna itd., jednak nie odpisują nawet przez hrcc hiltona. Mimo, że przyszedł mail potwierdzający przyjęcie pytania. Dla pewności wysłałbym screen z innej grupy hotelowej(w tym przypadku Diamond w BW), ale nie mogę bo mój email i numer członkowski w HHonors jest już zajęty przez poprzednie zgłoszenie... Ktoś też czeka tak długo? Czy W USA business days zaczynają się dopiero po nowym roku ;)?


Trzeba było zgłosić z najlepszego programu, a na jednym screenie kilka kart z różnych programów.

L4FF napisał(a):
Ja zgłosiłem 31, żadnego maila nie dostałem, ale status jest zmieniony jak się loguję.

@L4FF
z jakiego programu i z jakim statusem zgłaszałeś?

Strona 6 z 22 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/