Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Rewards for Thoughts
rewards-for-thoughts,222,120376
Strona 1 z 1

Autor:  heniek [ 17 Lis 2017 13:18 ]
Temat postu:  Rewards for Thoughts

Czy używacie programu: Rewards for Thoughts ?

Zarejestrowałem się, wypełniłem wszystkie dane, nawet dostałem za coś 25 aviosów, ale gdy próbuje włączyć pierwszą ankietę za 600 aviosów to efekt zawsze taki jak na screenie:

Załączniki:
avios2.jpg
avios2.jpg [ 97.43 KiB | Obejrzany 7884 razy ]

Autor:  boots [ 17 Lis 2017 13:23 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

Zapewne Twoje IP nie zgadza się z podanymi danymi.

Autor:  heniek [ 17 Lis 2017 13:28 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

Takie było moje podejrzenie ale IP mam brytyjskie

Autor:  boots [ 17 Lis 2017 13:30 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

Ale rzeczywiste, czy walisz przez proxy?

Autor:  boots [ 17 Lis 2017 13:33 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

No to prześwietlili ;-)

Autor:  heniek [ 17 Lis 2017 13:36 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

No ale co mogli prześwietlić i jak, użyłem 2 różnych komputerów, oba z brytyjskimi IP, [...] no ale przecież wszystkich adresów nie są w stanie wyłapać,
Miał już ktoś podobny komunikat i rozwiązał problem?

Autor:  boots [ 17 Lis 2017 13:37 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

Skontaktuj się z supportem i przekonasz się, co odpowiedzą.

Autor:  lataczuk [ 17 Lis 2017 13:44 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

Ja tego probowalem kiedys uzywac (z prawdziwym UK IP [...]) i po prostu stracilem do nich cierpliwosc bo chyba udalo mi sie jedna ankiete zrobic a poza tym to wlasnie wiecznie ten komunikat byl.

Autor:  heniek [ 17 Lis 2017 14:31 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

no ja nie mam dużych wymagań na początek
chciałem chociaż tą jedną za 600 :D

Autor:  ms993 [ 17 Lis 2017 15:23 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

@heniek
Ja się sporo nakombinowałem, ale w końcu przeszło na karcie Lycamobile - one mają brytyjskie IP przy internecie mobilnym. Co prawda robiłem to na duńskiej karcie Lycamobile, ale jestem prawie pewny, że w każdym kraju jest tak samo i ich polskie karty też mają brytyjskie IP.

Autor:  heniek [ 17 Lis 2017 20:37 ]
Temat postu:  Re: Rewards for Thoughts

Dzięki za podpowiedź :)
Załadowałem starego lycamobile i jestem chyba o pół kroku do przodu, wprawdzie nadal nie udało się zrobić ankiety ale zmieniło się okienko :D

Załączniki:
lyca.jpg
lyca.jpg [ 43.02 KiB | Obejrzany 7672 razy ]

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/