| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Rewards for Thoughts rewards-for-thoughts,222,120376 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | heniek [ 17 Lis 2017 13:18 ] | ||
| Temat postu: | Rewards for Thoughts | ||
Czy używacie programu: Rewards for Thoughts ? Zarejestrowałem się, wypełniłem wszystkie dane, nawet dostałem za coś 25 aviosów, ale gdy próbuje włączyć pierwszą ankietę za 600 aviosów to efekt zawsze taki jak na screenie:
| |||
| Autor: | boots [ 17 Lis 2017 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
Zapewne Twoje IP nie zgadza się z podanymi danymi. | |
| Autor: | heniek [ 17 Lis 2017 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
Takie było moje podejrzenie ale IP mam brytyjskie | |
| Autor: | boots [ 17 Lis 2017 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
Ale rzeczywiste, czy walisz przez proxy? | |
| Autor: | boots [ 17 Lis 2017 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
No to prześwietlili | |
| Autor: | heniek [ 17 Lis 2017 13:36 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
No ale co mogli prześwietlić i jak, użyłem 2 różnych komputerów, oba z brytyjskimi IP, [...] no ale przecież wszystkich adresów nie są w stanie wyłapać, Miał już ktoś podobny komunikat i rozwiązał problem? | |
| Autor: | boots [ 17 Lis 2017 13:37 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
Skontaktuj się z supportem i przekonasz się, co odpowiedzą. | |
| Autor: | lataczuk [ 17 Lis 2017 13:44 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
Ja tego probowalem kiedys uzywac (z prawdziwym UK IP [...]) i po prostu stracilem do nich cierpliwosc bo chyba udalo mi sie jedna ankiete zrobic a poza tym to wlasnie wiecznie ten komunikat byl. | |
| Autor: | heniek [ 17 Lis 2017 14:31 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
no ja nie mam dużych wymagań na początek chciałem chociaż tą jedną za 600 | |
| Autor: | ms993 [ 17 Lis 2017 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts |
@heniek Ja się sporo nakombinowałem, ale w końcu przeszło na karcie Lycamobile - one mają brytyjskie IP przy internecie mobilnym. Co prawda robiłem to na duńskiej karcie Lycamobile, ale jestem prawie pewny, że w każdym kraju jest tak samo i ich polskie karty też mają brytyjskie IP. | |
| Autor: | heniek [ 17 Lis 2017 20:37 ] | ||
| Temat postu: | Re: Rewards for Thoughts | ||
Dzięki za podpowiedź Załadowałem starego lycamobile i jestem chyba o pół kroku do przodu, wprawdzie nadal nie udało się zrobić ankiety ale zmieniło się okienko
| |||
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |