| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Radisson Rewards radisson-rewards,1580,124544 | Strona 3 z 3 |
| Autor: | upgrdpl [ 13 Sie 2021 13:45 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
kacper451 napisał(a): Parę przemyśleń o RR , coś chyba po tym rozdzieleniu na Amerykę i resztę świata, strasznie kuleje ten program, trzy ostanie razy nie widzieli mojego statusu Platynowego i chcieli abym płacił za śniadanie. Ale ja jestem platynowy O wstawkach można zapominać, jeśli większą wodę za takowa traktować:) upgrade do jakiegoś suite to także niemożliwa misja, chociaż takowe wolne. Kontakt mailowy z RR żaden, z BRG nie odpisują ,dziadostwo niesamowite. Jak tak dalej pójdzie to wydaje te punkty i zrywam z ta siecią traktują najwyższego członka platynowego jak szmaciarza. Starczy tych zali.pl: P O tyn, co się stało z RR po podziale pisaliśmy już kilka tygodni temu: https://www.facebook.com/upgrdpl/posts/251582110104010 Niestety, po tułaczce programu przez kilka kolejnych rąk, po wejściu obecnego właściciela, wygląda na to, że program ten nikogo nie interesuje. Dodatkowo, wraz z podziałem programu, RR miał zmieniać oprogramowanie na którym działają hotele wchodzące w skład sieci. Pierwsze wdrożenie miało być wykonane w Polsce (Sobieski). Wnioskując z wielu przesunięć jego otwarcia (już działa) nie był to proces bezbolesny. Co do widoczności statusu - nie spotkaliśmy się z tym ostatnio, choć akurat w DE nie byliśmy, ale w kilku innych krajach Europy już tak i większych problemów nie było. UPGRD zależy w dużej mierze od hotelu - w Pradze nalegano, żebyśmy przenieśli się do apartamentu w środku pobytu (wcześniej nie były dostępne), w Wiedniu odmówiono jakiegokolwiek, mimo dostępności wszystkich typów pokoi, oferująć jako welcome gift zawartość minibaru. | |
| Autor: | kacper451 [ 13 Sie 2021 14:14 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
Dokładnie o tym samym poinformowała mnie recepcjonistka, 29 lipca w Sobieski jeszcze nie działał i statusu nie widziała. | |
| Autor: | michal1977 [ 19 Gru 2021 17:56 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
Z Radisson można korzystać też przez Dial World Exchange ale nie jest to oferta stała. | |
| Autor: | DXmaniac [ 20 Mar 2024 16:07 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
Aktualnie trwa promocja na zakup punktów. „Zwiększ swoje saldo i ciesz się nawet 50% dodatkowymi punktami od 20 marca do 3 kwietnia 2024 r. Bonus 20% przy zakupie od 5 tys. do 14 tys. punktów Bonus 30% przy zakupie od 15 tys. do 29 tys. punktów Bonus 40% przy zakupie od 30 do 49 tys. punktów Bonus 50% przy zakupie od 50 tys. do 250 tys. punktów”. | |
| Autor: | marek2011 [ 14 Sie 2024 21:12 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
Natychmiastowy upgrade konta do poziomu VIP (śniadanie, wstęp do EL jeśli jest w hotelu itp.) dla członków SAS EuroBonus (nie jest jasne czy wszystkich, czy tylko Gold, Diamond): w każdym razie działa teoretycznie dla wszystkich nawet bez tego. Kod: AMBVIP1. Status ważny dwa lata i od razu widoczny. | |
| Autor: | pabien [ 14 Sie 2024 21:41 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
Tylko ciekawe jakie są szanse, że to sie utrzyma, kiedy każdy może mieć tego vipa? | |
| Autor: | marek2011 [ 14 Sie 2024 21:43 ] |
| Temat postu: | Re: Radisson Rewards |
Teoretycznie mogą weryfikować statusy w SAS EuroBonus jeśli to jest wymogiem (nie analizowałem szczegółowo warunków). Ten program i tak niemal całkowicie upadł po rozdziale na 2 więc przykładowo z mojej perspektywy w zasadzie jedyna wartość tej zabawy to taka, że mając status (darmowe śniadanie czy ewentualny EL, potencjalne upy dla mnie osobiście mają niewielką wartość) być może zatrzymam się gdzieś w R czego w przeciwnym razie bym na 99% nie zrobił. | |
| Strona 3 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |