Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Radisson Rewards
radisson-rewards,1580,124544
Strona 3 z 3

Autor:  upgrdpl [ 13 Sie 2021 13:45 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

kacper451 napisał(a):
Parę przemyśleń o RR , coś chyba po tym rozdzieleniu na Amerykę i resztę świata, strasznie kuleje ten program, trzy ostanie razy nie widzieli mojego statusu Platynowego i chcieli abym płacił za śniadanie.
Ale ja jestem platynowy :), a to przepraszam to wszystko ok, nie wiem jak oni to weryfikują w takim razie.
O wstawkach można zapominać, jeśli większą wodę za takowa traktować:) upgrade do jakiegoś suite to także niemożliwa misja, chociaż takowe wolne.
Kontakt mailowy z RR żaden, z BRG nie odpisują ,dziadostwo niesamowite.
Jak tak dalej pójdzie to wydaje te punkty i zrywam z ta siecią traktują najwyższego członka platynowego jak szmaciarza.
Starczy tych zali.pl: P


O tyn, co się stało z RR po podziale pisaliśmy już kilka tygodni temu:

https://www.facebook.com/upgrdpl/posts/251582110104010

Niestety, po tułaczce programu przez kilka kolejnych rąk, po wejściu obecnego właściciela, wygląda na to, że program ten nikogo nie interesuje.

Dodatkowo, wraz z podziałem programu, RR miał zmieniać oprogramowanie na którym działają hotele wchodzące w skład sieci. Pierwsze wdrożenie miało być wykonane w Polsce (Sobieski). Wnioskując z wielu przesunięć jego otwarcia (już działa) nie był to proces bezbolesny.

Co do widoczności statusu - nie spotkaliśmy się z tym ostatnio, choć akurat w DE nie byliśmy, ale w kilku innych krajach Europy już tak i większych problemów nie było. UPGRD zależy w dużej mierze od hotelu - w Pradze nalegano, żebyśmy przenieśli się do apartamentu w środku pobytu (wcześniej nie były dostępne), w Wiedniu odmówiono jakiegokolwiek, mimo dostępności wszystkich typów pokoi, oferująć jako welcome gift zawartość minibaru.

Autor:  kacper451 [ 13 Sie 2021 14:14 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

Dokładnie o tym samym poinformowała mnie recepcjonistka,
29 lipca w Sobieski jeszcze nie działał i statusu nie widziała.

Autor:  michal1977 [ 19 Gru 2021 17:56 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

Z Radisson można korzystać też przez Dial World Exchange ale nie jest to oferta stała.

Autor:  DXmaniac [ 20 Mar 2024 16:07 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

Aktualnie trwa promocja na zakup punktów. „Zwiększ swoje saldo i ciesz się nawet 50% dodatkowymi punktami od 20 marca do 3 kwietnia 2024 r.

Bonus 20% przy zakupie od 5 tys. do 14 tys. punktów

Bonus 30% przy zakupie od 15 tys. do 29 tys. punktów

Bonus 40% przy zakupie od 30 do 49 tys. punktów

Bonus 50% przy zakupie od 50 tys. do 250 tys. punktów”.

Autor:  marek2011 [ 14 Sie 2024 21:12 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

Natychmiastowy upgrade konta do poziomu VIP (śniadanie, wstęp do EL jeśli jest w hotelu itp.) dla członków SAS EuroBonus (nie jest jasne czy wszystkich, czy tylko Gold, Diamond): w każdym razie działa teoretycznie dla wszystkich nawet bez tego. Kod: AMBVIP1. Status ważny dwa lata i od razu widoczny.

Autor:  pabien [ 14 Sie 2024 21:41 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

Tylko ciekawe jakie są szanse, że to sie utrzyma, kiedy każdy może mieć tego vipa?

Autor:  marek2011 [ 14 Sie 2024 21:43 ]
Temat postu:  Re: Radisson Rewards

Teoretycznie mogą weryfikować statusy w SAS EuroBonus jeśli to jest wymogiem (nie analizowałem szczegółowo warunków).
Ten program i tak niemal całkowicie upadł po rozdziale na 2 więc przykładowo z mojej perspektywy w zasadzie jedyna wartość tej zabawy to taka, że mając status (darmowe śniadanie czy ewentualny EL, potencjalne upy dla mnie osobiście mają niewielką wartość) być może zatrzymam się gdzieś w R czego w przeciwnym razie bym na 99% nie zrobił.

Strona 3 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/