Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[IHG] Pytania nowicjusza
pytania-nowicjusza,1577,130406
Strona 1 z 2

Autor:  Pitrazzz [ 28 Cze 2018 22:36 ]
Temat postu:  [IHG] Pytania nowicjusza

Witam. Chciałbym zarezerwować kilka pokoi dla większej liczby osób i mam pytanie czy można później zrezygnować np. z 1 pokoju a nie od razu całej rezerwacji?
Oraz drugie pytanie czy warto dopłacić do tych dodatkowych 1000pkt dla każdego pokoju i czy można tego dokonać właśnie dla kilku pokoi na jednym koncie? Może macie jeszcze jakieś sugestie? Mam IHG Business Club czy jakoś tak, ale po utracie dawnych pkt mam obecnie 0.

Autor:  bazx [ 29 Cze 2018 16:59 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Zazwyczaj nie ma problemu z rezygnacją z jednego z pokoi, choć oczywiście bezpiecznie będzie tylko jeśli zarezerwujesz elastyczną taryfę.

Co do Bonus Points Package, zależy ile kosztuje. Punkty można często kupić po 5 USD/1000 (podczas promocji Bonus 100%), czasem nawet taniej, musisz sam ocenić też na co miałbyś je wydać. Plus BPP jest taki, że punkty naliczają się też jako statusowe.

Autor:  Pitrazzz [ 16 Lip 2018 17:22 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Czyli jeśli zarezerwuję 5 pokoi na 2 noce i zapłacę dodatkowo za 1000pkt za każdą dobę to będę miał 10tyś pkt i wyższy status?

Autor:  ghostwriter [ 07 Wrz 2018 22:26 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Trochę brakuje dyskusji ogólnej o programie, więc tutaj:

Już po raz któryś dostaję maila z adresu survey@ihgsurvey.com, który wygląda podejrzanie. Proszą mnie o udział w ankiecie odnośnie kontaktu z ich pracownikiem, choć z nikim się ostatnio nie kontaktowałem. Mail wydał mi się podejrzany, bo po co IHG oddzielna domena IHGsurvey? Ale może się mylę i to faktycznie mail od nich. Myślę, że to jednak pishing.

Swoją drogą jacyś amatorzy. Napisaliby, że 10.000 pkt gratis jak kliknę to może bym się nawet nie zastanawiał :)

Autor:  lovenz [ 16 Gru 2018 21:07 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

@ghostwriter zgadzam die as brakuje ogolnego tematu tak jak np jest ", HH - dyskusja ogolna"

Czy w IHG mozna robic transfer punktów między kontami?

Czy jest jakaś szybka ścieżka do statusu wyżej, mam np Golda w HH czy IHG dało by coś wyżej przy przesłaniu im mojego statusu z HH

Autor:  Garmond [ 16 Gru 2018 21:09 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

W IHG nie ma status match: http://statusmatcher.com/company/intercontinental

Autor:  lovenz [ 16 Gru 2018 21:32 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Ok już znalazłem że transfer punktów to koszt $5 za każdy 1K

A co ze śniadaniami, są takowe jak w HH? Czy raczej ", dawaj kk"

Autor:  Garmond [ 16 Gru 2018 21:38 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

W IHG nie ma śniadań ze względu na status.
Ostatnio ten wątek był poruszany w ihg-ambasador,1577,40846.

Autor:  lovenz [ 16 Gru 2018 22:04 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Widziałem wątek ale myślałem że odnosi się tylko do tych ze statusem Ambasador. Świeży jestem w IHG a na forum mnóstwo tematów więc nie ogarniam wszystkiego aż tak bardzo jeszcze. Ściągnąłem sobie kilka pdf to poczytam w samolocie za kilka dni, przynajmniej czas zleci.

Autor:  kendi [ 23 Lip 2019 18:58 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Chciałem zrobić ze swojego konta rezerwację w HI Berlin City East dla mojej córki i jej chłopaka. Ale nie ma takiej opcji, żeby podać dwoje innych gości. Można dodać tylko jedną dodatkową osobę do rezerwacji. Czy nie będą im robić na miejscu problemu jeśli jako dodatkowego gościa wpiszę chłopaka córki? On już ma skończone 18 lat a córka dopiero w grudniu kończy więc odwrotnie się nie da.

Autor:  miriam [ 23 Lip 2019 19:12 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

To trochę takie igranie z ogniem ;)

Autor:  kendi [ 23 Lip 2019 20:37 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Zadzwoniłem do hotelu przed rezerwacją i uzgodniłem, że będzie rezerwacja z mojego konta dla niepełnoletniej córki i jej chłopaka. Nie robili problemów, tylko poprosili, żeby przy meldowaniu córka ze względu na wiek miała moją pisemną zgodę na pobyt i kserokopię mojego paszportu.

Autor:  Trevisano [ 04 Sie 2019 15:06 ]
Temat postu:  Czy punkty stasusowe znikają na zakonczenie roku kalendarzow

Witajcie ! Od wczoraj mam konto ihg . Mam pytanie laika totalnego. Jesli zaczne zbierac punkty , to na zakonczenie roku trace te statusowe? i zaczynam od 1 stycznia kolejne zdobywanie? np. 31 grudnia bede mial 9345 pkt. do golda brakuje mi kilkaset. Nie udalo sie. i 1 stycznia wszystko trace i zaczynam od zera? czy to jest tak jak w miles and more?
Bo rozne odpowiedzi slysze. Prosze o autorytatywną wypowiedz jakiegos Znawce:) serdecznie dziekuje. :)

Autor:  Sudoku [ 05 Sie 2019 19:50 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Tak, punkty statusowe są ważne do końca roku, potem zaczyna się zbieranie od nowa.

Natomiast punkty niestatusowe też tracą swoją ważność (kiedyś tak nie było) 12 miesięcy po ostatnim ruchu na koncie.

Autor:  vivere [ 07 Sie 2019 11:10 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

@Sudoku
Statusowe i niestatusowe to raczej w LCAH ;)

Autor:  alien657 [ 08 Wrz 2019 11:48 ]
Temat postu:  Re: Priority Club IHG promocje Point Breaks

Nie wiem czy piszę w dobrym wątku ew. prosze o przeniesienie. Brakuje mi 52 pkt. do statusu Gold , czy jest jakiś sposób na zdobycie tych punktów oprócz noclegów ? Wiem że można kupić punkty ale są to chyba punkty "bonusowe" (do wydania na naclegi) a nie Qualifying Points.
Dziękuję

Autor:  marcin.krakow [ 30 Lis 2019 13:22 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Po jakim czasie wpadają punkty za pobyt? dostałem jakieś powitalne 200 od razu po zameldowaniu, a za pobyt właściwy nie ma od ponad 2 tygodni

Autor:  kacper451 [ 30 Lis 2019 15:22 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

To możesz już zgłaszać brakujące punkty, są zazwyczaj w 2/3 dni po wymeldowaniu. Support w miarę sprawny, nic nie zginie.

Autor:  marcin.krakow [ 07 Gru 2019 11:31 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

nie odnajduje mi rezerwacji, kiedy wpisuje jej numer we formularz :roll:

Autor:  digger [ 10 Sty 2020 21:34 ]
Temat postu:  Re: [IHG] Pytania nowicjusza

Czy status gold IHG daje jakieś sensowne benefit w USA?

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/