Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 458 z 479

Autor:  michal24 [ 25 Sie 2025 20:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jak się ma dostępność biletów w przeciągu czasu.

Dzwoniłem dziś na infolinie polską - brak jakiegokolwiek miejsca
Dzwoniłem na niemiecką - jest jedno miejsce.

Termin na lipiec 2026. Jak się to ma w przypadku Asiana Air.
Mogą nie wrzucić więcej biletów - potrzebuję 3 bilety.
A może jeszcze inna infolinia może mieć większą dostępność?

Autor:  kerkor [ 28 Sie 2025 10:25 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

- 28 Sie 2025 09:25 --

Mam pytanie. Przedłużyłem status senator 5 dni temu i nie otrzymałem dwóch voucherów na upgrade. Na infolinii mówią że otrzymam je dopiero na przełomie roku. Czy to tak działa? Pierwszy raz przedłużyłem status, wcześniej przy otrzymaniu statusu wszystko było na koncie „od razu”

Autor:  Maciek737 [ 28 Sie 2025 10:56 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Należy czekać, odpowiedź poprawna.

Autor:  Ander [ 28 Sie 2025 14:37 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

kerkor napisał(a):
- 28 Sie 2025 09:25 --

Mam pytanie. Przedłużyłem status senator 5 dni temu i nie otrzymałem dwóch voucherów na upgrade. Na infolinii mówią że otrzymam je dopiero na przełomie roku. Czy to tak działa? Pierwszy raz przedłużyłem status, wcześniej przy otrzymaniu statusu wszystko było na koncie „od razu”


Samo przedłużenie nie wystarczy, trzeba mieć 2500 Qualyfing Pointsów , żeby uzyskać 2 evouchery

Autor:  lukket [ 28 Sie 2025 16:03 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Na pewno? W zeszłym roku gdy przedłużyłem miałem w okolicach 1000 QP, i dostałem vouchery normalnie.

Autor:  Kashpir [ 28 Sie 2025 16:07 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

A jak jest teraz z dobiciem do FTL i zmianą posiadanego statusu w systemie? Czy to się dzieje od razu po zaliczeniu punktów za lot, dzięki któremu przebijamy wymagany próg?

Autor:  cart [ 28 Sie 2025 16:26 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Przy osiągnięciu statusu tak, ale jak teraz zdobyłem punkty na przedłużenie to i tak dalej pokazuje mi ważność 02/26.

Autor:  kerkor [ 28 Sie 2025 16:57 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

-- 28 Sie 2025 15:57 --

lukket napisał(a):
Na pewno? W zeszłym roku gdy przedłużyłem miałem w okolicach 1000 QP, i dostałem vouchery normalnie.

\

no właśnie kurczę ja mam 2020 punkty i 1820 kwalifikujące i nie dostałem, a na stronie jest jasno napisane że każdorazowo przy przedłużeniu dają vouchery więc domyślałem się że dostanę je już.

Dzwonić na niemiecką infolinię??

-- 28 Sie 2025 15:57 --

Ander napisał(a):
kerkor napisał(a):
- 28 Sie 2025 09:25 --

Mam pytanie. Przedłużyłem status senator 5 dni temu i nie otrzymałem dwóch voucherów na upgrade. Na infolinii mówią że otrzymam je dopiero na przełomie roku. Czy to tak działa? Pierwszy raz przedłużyłem status, wcześniej przy otrzymaniu statusu wszystko było na koncie „od razu”


Samo przedłużenie nie wystarczy, trzeba mieć 2500 Qualyfing Pointsów , żeby uzyskać 2 evouchery



Nieee, są 2 evouchery przy przedłużeniu senatora, a następnie kolejne dwa przy 2500QP

Autor:  Pecel87 [ 28 Sie 2025 17:13 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Ale zdobycie statusu pierwszy raz to chyba coś innego niż przedłużenie, bo jak zdobędziecie punkty na przedłużenie SEN to dalej zbieracie w teorii na HON :?:

Autor:  kerkor [ 28 Sie 2025 18:14 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Pecel87 napisał(a):
Ale zdobycie statusu pierwszy raz to chyba coś innego niż przedłużenie, bo jak zdobędziecie punkty na przedłużenie SEN to dalej zbieracie w teorii na HON :?:



A czy osoba która ma status mogłaby się wypowiedzieć? Bo widzę, że tutaj wypowiadają się osoby, które nawet nie przeczytały na stronie

https://www.miles-and-more.com/pl/pl/pr ... ucher.html

Załączniki:
Zrzut ekranu 2025-08-28 o 18.13.04.png
Zrzut ekranu 2025-08-28 o 18.13.04.png [ 65.1 KiB | Obejrzany 1784 razy ]

Autor:  Pecel87 [ 28 Sie 2025 18:21 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

O sobie mówisz?
Załącznik:
evoucher.jpg
evoucher.jpg [ 31.67 KiB | Obejrzany 1908 razy ]

Autor:  Siemion [ 09 Wrz 2025 04:53 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Pytanie o ilość mil na trasie WAW-BOM w taryfie U naszym narodowym przewoźnikiem.
Przez stronę LOT przy rezerwacji pokazuje tylko 897 mil, a na kalkulatorze Miles&More ponad 3500 mil.
Która ilość jest prawidłowa?

Autor:  qk24 [ 09 Wrz 2025 09:21 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

odległość WAW-BOM: 3593
jeżeli bilet LOT kupiony będzie w LOT, to taryfa U ma mnożnik x 0.25 (link) więc wychodzi 898 w jedną stronę, co by się zgadzało z tym co pokazuje LOT.

Autor:  robespierre [ 11 Wrz 2025 12:10 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jak wygląda kwestia startu lotu z regionu w przypadku Najmilszego Poniedziałku, w ramach tej samej stawki co z W-wy ? Po prostu na infolinii mówi się, że chce się wylecieć np. z Wrocławia i dokładają segment ? Jeżeli tak, to oni wybierają i może być niekorzystny dolot, czy samemu ma się wybór ?

Autor:  Maciek737 [ 11 Wrz 2025 12:26 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

"niekorzystny dolot" zdefiniuj proszę

Autor:  Kothson [ 11 Wrz 2025 12:57 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Możesz sobie sam wybrać z zachowaniem MCT.

Autor:  ted07 [ 11 Wrz 2025 19:01 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@robespieres W przypadku potrzebnego dolotu do WAW, zgłaszasz taką potrzebę na infolinii podczas dokonywania rezerwacji. Doradca dodaje potrzebny odcinek uwzględniając aby połączenie było jak najbardziej dogodne dla pasażera ale również zwraca uwagę na potrzebny czas na przesiadkę i przede wszystkim dostępność miejsc.

Cały lot jest przede wszystkim na jednym bilecie i w razie problemów i opóźnień to linia bierze na siebie odpowiedzialność i musi zapewnić lot zastępczy lub hotel.

Autor:  Kothson [ 11 Wrz 2025 19:22 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

I znowu mam wrażenie, że to AI.

Autor:  abelincoln [ 11 Wrz 2025 19:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

To już wdrożyli ulepszenie, że AI robi literówki?

Autor:  ranek [ 13 Wrz 2025 14:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy up wykonany przez licytację w A3 dla odcinka ATH-RUH da standardowe 60 punktów za economy, czy też businessowe 200 punktów w M&M? Miałem kilka miesięcy temu up w TP i w przypadku tej linii punkty w M&M i tak są naliczane wg pierwotnej klasy. Ale może ktoś to przerabiał w Aegean i podpowie...

Strona 458 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/