Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 450 z 480

Autor:  soczekpl [ 28 Kwi 2025 18:19 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@Gadekk, tak, wyskakuje "Niestety, Twoja rezerwacja nie kwalifikuje się do usługi LOT Upgrade".

Czyli wnioskuję, że za mile też nie przejdzie? Dziwne, bo na tym połączeniu jest klasa biznes.

Autor:  Gadekk [ 28 Kwi 2025 18:30 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Zadzwoń do polskiego Miles and More, powinno się udać. Pomijam fakt nieopłacalności takiej transakcji, no ale… ;)

Autor:  oskiboski [ 28 Kwi 2025 19:22 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

[mention]Gadekk [/mention] Ja tam lubię Wasz smalec

Autor:  QbaqBA [ 05 Maj 2025 13:34 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Sorry za może absurdalne pytanie, ale ja z tych niezwyczajnych do latania za mile - czy coś ma się jakoś znacząco zmienić od czerwca? Widzę komunikat, że wzrosną stawki za loty LH Group, ale czy w LOT też? Ja z tych co raczej na najmilszy poniedziałek będę polował i tak, ale raczej nie planowałem przed czerwcem i wolałbym nie musieć się zmuszać...
Mam z tyłu głowy zakodowane, że coś się miało zmieniać na niekorzyść i że muszę wydać to co gdzieś tam psim swędem uciułałem, ale teraz nie widzę nigdzie informacji na taki temat (innej niż ad LHG). Uroiło mi się? Bo dopuszczam taką możliwość, ale z drugiej strony nie chciałbym puścić z dymem mil tylko dlatego że się nie upewniłem...

Autor:  Zeus [ 05 Maj 2025 13:51 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

lepiej-juz-bylo-czyli-zmiany-od-2024,1574,146331?start=280#p1755925

Autor:  QbaqBA [ 05 Maj 2025 14:14 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Thx. Czyli jeśli dobrze rozumiem - w Y względnie bez zmian? Stawki w górę idą głównie dla C?

Autor:  Zeus [ 05 Maj 2025 14:33 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

W Y nawet może być taniej (milowo). Stawki chyba się nie zmienią. Co do Najmilszego/innych ofert, czas pokaże

Autor:  farciarz [ 05 Maj 2025 16:06 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Informacyjnie zostawię :) ... kupiłem w piątek bilety w najmilszym poniedziałku, przy zakupie dostałem informację że nie ma możliwości zwrotu/zamiany nazwisk. Przez weekend zmieniły mi się plany, zadzwoniłem pomimo to na infolinię i odebrał Pan Maciej :), oznajmił mi że nie ma problemu ze zwrotem biletów bo nie minął dzień roboczy (sobota/niedziela - infolinia nie działa). W związku z czym mam możliwość 100% refunda mil i kasy dzisiaj do końca dnia, wstrzymałem się z decyzją i po ponownym telefonie do m&m otrzymałem informację że nie ma opcji na zwrot ... dopiero jak się powołałem na argumenty Pana Macieja, konsultantka przyznała mi rację i refund przyznany.
Reasumując bilety w najmilszym poniedziałku można zwrócić w następny dzień roboczy nie ponosząc żadnych kosztów.

Autor:  dreeko [ 06 Maj 2025 14:59 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Odwołano nam powrót z TLV, który był na klasie biznes.
Przeniesiono nas na infolinii na trasę do Bukaresztu (TAROM), ale jak się okazało ekonomiczną, a potem już z Bukaresztu biznesem do WAW.
Niemniej bardzo istotne dla zebrania Senatora i drugiego FT punkty nie zostały naliczone (wpadło tylko 40 punktów z biznesu z trasy z Bukaresztu).
Generalnie przepadł też WAW-WRO na odrębnej rezerwacji, ale to już trudno, ryzyko.

Czy i jaką reklamację najlepiej złożyć?
- czy reklamację o naliczenie punktów biznes za trasę TLV-OPT?
- czy uda mi się tylko na naliczenie po pierwotnej rezerwacji? (różnica 40 pkt, bo pojawiła się przesiadka)
- czy zwrot za brak biznesu w praktyce na pierwszym odcinku + naliczenie punktów po rezerwacji pierwotnej jest możliwe wg Was?

Przyznam, że chyba bardziej zależy mi na tym uciułaniu już punktów, bo przez remont we WRO zostanę w grudniu z 1900 pkt ;/

Autor:  oskiboski [ 06 Maj 2025 15:54 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Masz prawo do naliczenia mil zgodnie z oryginalnym RBD czyli tlv-waw 200 ptk.

Autor:  dreeko [ 06 Maj 2025 19:43 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

A jak jest z ew. reklamacją LOTu - jeśli zostanie uznana w jakiejś części, bo lot był ekonomiczny, to nastąpi korekta punktów M&M?

Autor:  marek2011 [ 06 Maj 2025 20:32 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Wg mnie reklamacja o zwrot różnicy między klasą C i Y za segment, którego nie odbyłeś w całości w zarezerwowanej klasie, plus naliczenie mil / punktów, jak już wspomniane, wg oryginalnego routingu.

Autor:  McKinley [ 18 Maj 2025 20:36 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy lot LAX - LIR w UA w basic eco liczy 20 punktów i 20 quality czy więcej?

Autor:  apadlo [ 18 Maj 2025 22:22 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

nie dosc ze nie więcej a nawet mniej.

Autor:  marcin.krakow [ 18 Maj 2025 22:49 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Ja za IAH-MGA w tej samej taryfie dostałem 20 points i 0 qualifying

Autor:  McKinley [ 18 Maj 2025 23:28 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

To loty UA nie dają quality points tak jak TAP ?

Autor:  SPLDER [ 18 Maj 2025 23:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Nie dają

Autor:  Zeus [ 18 Maj 2025 23:43 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Let me Google that for you

https://www.miles-and-more.com/pl/pl/pr ... ystem.html

Autor:  Pecel87 [ 20 Maj 2025 23:09 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

NZ to jest jakiś wyjątek, że pokazuje zero punktów zwykłych w kalkulatorze?

Autor:  cathay_ [ 23 Maj 2025 12:33 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

brakuje mi 2000 mil do biletu nagrody. w jaki sposób najszybciej i możliwie najbardziej sensownie ekonomicznie mozna zdobyc tyle mil?

Strona 450 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/