| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 444 z 479 |
| Autor: | sko1czek [ 24 Lut 2025 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jeśli dostępność jest "fantomowa" to system wywala się na etapie rezerwacji przed płatnością. Jak pokazuje się posumowanie rezerwacji to raczej miejsca są. Tak czy inaczej dzwoń do DE albo USA. | |
| Autor: | Darek M. [ 24 Lut 2025 17:32 ] |
| Temat postu: | [Miles & More] - pytania |
Nie do końca. Mi kiedyś wywalało na płatności właśnie (Ethiopian). PL i DE infolinia nie widziała dostępności. Najlepiej zadzwonić na zagraniczną i potwierdzić dostępność | |
| Autor: | PIZMAKO [ 24 Lut 2025 23:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Słuchajcie czegoś nie rozumiem w wheretocredit. Ile powinienem dostać mil w miles&morę za lot worldwide TK w klasie O? - 500 mil? co to znaczy 100%? | |
| Autor: | Rockriderr [ 25 Lut 2025 00:10 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
500 mil to minimalna liczba mil za dany lot w tej klasie, jak dłuższy, to dostaniesz za 100 procent mil, które faktycznie przeleciałeś | |
| Autor: | Darek M. [ 25 Lut 2025 06:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Na stronie wheretocredit masz też kalkulator. Po wpisaniu portów, linii i klasy wyliczy Ci ile mil dostaniesz | |
| Autor: | krymek [ 25 Lut 2025 09:44 ] |
| Temat postu: | [Miles & More] - pytania |
Czy działa Wam możliwość zakupu biletów za mile na stronie M&M lub poprzez aplikację? Bilety wyszukuje, ale nie chcą się dodać do koszyka. Problem jest chyba tylko z biletami na linie spoza M&M, np. Etiopian. Na LHG, LOT działa. | |
| Autor: | lluukk [ 25 Lut 2025 09:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@krymek u mnie ten sam problem co u Ciebie - nie mogę dodać do koszyka. | |
| Autor: | hiszpan [ 25 Lut 2025 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
No i właśnie dowiedziałem się, że voucher MM nie wystarcza na upgrade do Premium jeżeli bilet wystawiony jest w klasie L Może to i jest napisane w warunkach MM gdzieś małym druczkiem ale wydawało mi się, że jeden voucher to bezproblemowe upgrade do Premium a dwa to Biznes... szkoda. | |
| Autor: | Sudoku [ 25 Lut 2025 13:58 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wydaje mi się, że w LO jeden wystarczał niezależnie od literki. Musieli coś po cichu zmienić. | |
| Autor: | Maciek737 [ 25 Lut 2025 16:20 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jeden wystarcza na rejsy krótkodystansowe, na długie, jak w LH, za tanią klasę pobierają dodatkowy voucher. Zmiana zaszła w ramach średniego dystansu - wcześniej był traktowany jak krótki, teraz jak longi. | |
| Autor: | bim-bam [ 25 Lut 2025 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie bardzo się orientuję w temacie i podepnę się z pytaniem tutaj. Chodzi o loty LO i TK kupione za mile z FTL m&m. Chciałbym w trakcie odprawy wpisać kartę Elite m&s tylko po to aby wejść do saloników na wszystkich lotniskach (IST, DOH, BAH). Czy system na to pozwoli? Czy rubryka z edycją numeru będzie aktywna? Nie latalem jeszcze za mile z tego programu. Czy w salonikach to przejdzie? A może im wyskoczy komunikat że to tylko srebro i nie ma wejścia. Jakie macie doświadczenia? | |
| Autor: | Robaku [ 25 Lut 2025 18:52 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie bardzo rozumiem pytanie czy mowisz o karcie kredytowej MM czy o statusie uzyskanym w sojuszu - jesli o to drugie to tak, możesz przy odprawie/ dopisac swoj numer, ewentualnie mogą Ci go dopisać w trakcie odprawy. Jeśli pytasz o karte z Banku elite MM to nie wpiszesz tego do BP. | |
| Autor: | Darek M. [ 25 Lut 2025 18:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jasne, że możesz wpisać numer M&S jak i każdego innego programu FFP z linii należącej do Star Alliance | |
| Autor: | bim-bam [ 25 Lut 2025 18:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@Robaku mam dwa statusy srebrny w m&m i złoty w m&s. Chcę kupić bilet ze srebrnego statusu ale przy odprawie wpisać numer złotego statusu po to aby wejść do saloników. m&m- miles and more m&s- miles and smiles | |
| Autor: | Robaku [ 25 Lut 2025 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak możesz tak zrobić. Ostatnio tak robiłem, że mi zaciągnęło silvera na 1 lot, bo miałem taką "jakby rezerwację łączoną" Najpier Wawa - Sztokholm na LOT, a potem Sztokholm + Nairobi Lufa i po nadaniu bagażu w Wawie bezposrednio do Nairobi powiedzieli mi na infolonii, że zmienić nie mogę, ale przy odprawie w Szttokholmie na loty do Afryki w checin - zmieniono mi na numer z golda, na pozostale loty. Także, jeśli byś sam tego nie mógł zrobić po prostu poproś przy odprawie pokazując swoją kartę czy podajć numer. | |
| Autor: | DXmaniac [ 25 Lut 2025 21:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Równie dobrze nic nie musisz zmieniać. Wchodząc do poczekalni podasz kartę pokładową i złotą kartę. Wiele razy tak robiłem na wielu lotniskach także poza Europą i bez problemu. | |
| Autor: | bim-bam [ 26 Lut 2025 16:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Od 10 lutego br. obowiązuje nowy numer polskiej infolinii - (22) 4596200. Proszę o aktualizację wikipostu. | |
| Autor: | gruby_inversia [ 26 Lut 2025 17:02 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
DXmaniac napisał(a): Równie dobrze nic nie musisz zmieniać. Wchodząc do poczekalni podasz kartę pokładową i złotą kartę. Wiele razy tak robiłem na wielu lotniskach także poza Europą i bez problemu. Problem jest jak masz salonik kontraktowy - wtedy się trzeba na check in upomnieć o voucher do saloniku. Jak się nie wie, że jest tylko kontraktowy i oleje się zmianę karty to można skończyć jak kiedyś ja w BOM w saloniku na PP, a nie lepszym kontraktowym | |
| Autor: | yanas [ 28 Lut 2025 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wrzucę kamyczek do ogródka p.Macieja (chyba,że jest Maciejów tam więcej??) z infolinii M&M. Usłyszałem dziś od niego,że za lot WAW-ICN-OKA stawka milowa za dziecko jest jak za osobę dorosłą, bo Asiana nie jest w grupie Lufthansy. Oczywiście w apce bez problemu zarezerwowałem te loty za 40k mil dorosły/30k dziecko. Swoją drogą IMO super deal, WAW-OKA dwoma szerokimi kadłubami, w 18h total i za ok.140zł/os. | |
| Autor: | bonifacy [ 02 Mar 2025 09:47 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Teoretycznie miał rację. Do tej pory tak właśnie było, ale teraz faktycznie sprawdziłem wiele różnych kombinacji i zawsze bilet dla dzieciaków kosztuje 75% bez względu czym się leci. Musiało się coś zmienić niedawno. Przy okazji zauważyłem że w końcu bilety Etiopczykiem pokazują dostępność biletów dla młodych. Do tej pory trzeba było dzwonić na infolinię. | |
| Strona 444 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |