| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 442 z 480 |
| Autor: | oskiboski [ 07 Lut 2025 11:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
No oczywiście. Linia udostępnia o ile w ogóle kilka miejsc za mile/vouchery i to jest tylko i wyłącznie ich decyzja biznesowa. Mimo tego,że w sprzedaży masz wszystko co chcesz | |
| Autor: | Marleywaw [ 07 Lut 2025 12:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
gadałem po 15 min. z tym legendardnym panem maciejem, i jakoś dało się poprawka... żeby nie było | |
| Autor: | Garmond [ 07 Lut 2025 13:10 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
EDIT: Pozdrawiamy serdecznie Pana Macieja! | |
| Autor: | tropikey [ 07 Lut 2025 15:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Pytanie, czy to ten sam Maciej? Gdyby to był Ewaryst, Mścibor lub chociaż Zygfryd, to można byłoby założyć, że to ta sama osoba, a z Maciejem może być różnie. Z resztą, z pustego nawet Maciej nie naleje | |
| Autor: | rob_sad [ 08 Lut 2025 14:00 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wiem, że dawniej (około 10 lat temu) był problem z sytuacją dziecka które mając status jetfriends (nieprzepadające mile) zyskiwało status FTL (lub wyżej), a potem ten status traciło i wracało już nie do jetfriends, a normalnego statusu niebieskiego z przepadającymi milami po 3 latach. Jetfriends dla nowych użytkowników już nie ma, ale według informacji które znalazłem będzie działać do pełnoletności dla dzieci które zaczynały od Jetfriends. I niby jest to jasne, ale... patrz wyżej. Na razie zwlekam z oficjalnym pytaniem do MM, bo potencjalna niekorzystna odpowiedź przekreśli mi możliwość potencjalnych reklamacji Moim dzieciorom w tym roku brakuje jednej bliskiej podróży do FTL i zastanawiam się czy warto. Obawiam się właśnie tej pułapki która była wcześniej, że gdy stracą FTL to ich mile staną się przepadające. Informacji Czy ktoś z Was to przerabiał? Nie znalazłem w sieci informacji z okresu po likwidacji jetfriends. | |
| Autor: | daro1978 [ 08 Lut 2025 14:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ja mogę dać znać 01.03.2026 bo wtedy zobaczę co się pojawi u moich dzieci bo były Jetfriends zostały FTLami a statusu nie przedłużą bo zostaly Goldami w innym *A | |
| Autor: | rob_sad [ 08 Lut 2025 14:38 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Z nieba mi spadłeś A tak z ciekawości na jaki program się przesiedliście? W zeszłym roku w MM miałem nieco ponad 1000punktów statusowych i pojawiła się u mnie pokusa by kiedyś rzucić się na golda. W MM teraz jest łatwiej jak liczą się także loty innymi liniami *A, ale być może u innych jest łatwiej, choć wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. | |
| Autor: | daro1978 [ 08 Lut 2025 19:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
M&S | |
| Autor: | moss_LOT [ 12 Lut 2025 12:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Z. waszego doświadczenia, z jakim wyprzedzeniem warto wnioskować o upgrade na loty poza Europę za evoucher w liniach z grupy LH? Wiele razy trafiałem na listę oczekujących i później lipa i zostawałem bez upa. | |
| Autor: | Marleywaw [ 12 Lut 2025 12:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
ale jak zostawałeś na lodzie bez up-a to weryfikowałeś np. w procedurze zakupu biletu, że nie było miejsc na premium lub biznes np. dzien przed wylotem ? zastaanwiam się, czy z listy oczekujących wchodzisz tylko wtedy, gdy mają wolne miejsca w danej klasie np. dzien przed odlotem, czy to jest biznesowa decyzja linii niezalezna od zajętości miejsc | |
| Autor: | moss_LOT [ 12 Lut 2025 13:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
w kilku sytuacjach otrzymywałem info przy gate, że klasa jest zapełniona, choć na kilka godziny przed wylotem miejsce było kupowalne, więc tak się zastanawiam, bo jeśli np. kilku paxów jest na liście oczekujących i powiedzmy, że też za mile/voucher to co decyduje o przyznaniu upa, czy to z jakim wyprzedzeniem była złożona prośba o upa, czy np. klasa rezerwacyjna, czy inne czynniki. W LOT kiedyś miałem tak, że będąc na liście oczekujących, w dzień wylotu ponownie zadzwoniłem na infolinie M&M, oni skontaktowali się z LOTem i oddzwonili do mnie, że dostanę upa. | |
| Autor: | Garmond [ 13 Lut 2025 20:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Coś mi nie pasuje - podpowiedzcie mi: klasa U, lot TK I w kalkulatorze na wheretocredit nie wyświetla się M&M. To normalne? | |
| Autor: | Zeus [ 13 Lut 2025 20:19 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
I tak by były 0 mil | |
| Autor: | Garmond [ 13 Lut 2025 20:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Znaczy ziobro mil? Strasznie śmieciowa taryfa. | |
| Autor: | marek2011 [ 13 Lut 2025 20:35 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@Garmond: dwie czy trzy najniższe klasy rezerwacyjne z koszyka Y nie są milodajne poza programem TK. | |
| Autor: | turczy [ 17 Lut 2025 01:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
moss_LOT napisał(a): Z. waszego doświadczenia, z jakim wyprzedzeniem warto wnioskować o upgrade na loty poza Europę za evoucher w liniach z grupy LH? Wiele razy trafiałem na listę oczekujących i później lipa i zostawałem bez upa. jak najwcześniej. Jeśli jest kolejka to się w niej ustawiasz. Przy ograniczonej ilości miejsc ma to znaczenie. Z FTL zawsze jesteś na końcu... | |
| Autor: | malawita [ 17 Lut 2025 02:23 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
moss_LOT napisał(a): Z. waszego doświadczenia, z jakim wyprzedzeniem warto wnioskować o upgrade na loty poza Europę za evoucher w liniach z grupy LH? Wnioskowałam nie raz w różnych okresach, nawet z bardzo dużym wyprzedzeniem, lecz udało się tylko dwa razy z Y+ do C i z C do F. Raz up przyszedł kilka dni, a drugim razem 24 godziny przed odlotem, ale te lukratywne miejsca przy oknie były już zajęte. Normalne, najpierw chcą zapchać płatnymi biletami, dlatego kolejki. | |
| Autor: | turczy [ 17 Lut 2025 02:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ja raz upgrade dostałem w momencie wejścia na pokład. Zamówiłem up dla dwóch osób ale jak sprawdziłem dwa dni wcześniej było już tylko jedno miejsce do kupienia na ten lot. Podczas odprawy we Wrocławiu widzieli że wisi na liście oczekujących, ale powiedzieli, że marne szanse ale jednak się udało. | |
| Autor: | malawita [ 17 Lut 2025 03:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Pewnie mieli jakiś inny powód, bo up-a można dostać bez eVouchera. | |
| Autor: | tidus00 [ 18 Lut 2025 12:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czesc wszystkim. Szukam opcji zeby kupic bilety UA LAS-CUN za mile M&M albo A3 na czerwiec. Czy jesli widze takie loty na stronie UA to bede mogl je zarezerwowc przez infolinie M&M albo A3? Ja stronach takie polaczenie jest niedostepne. | |
| Strona 442 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |