Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 45 z 480

Autor:  mucha [ 28 Kwi 2014 13:17 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

A z GUM do HNL będzie YQ czy nie? Bo starczy mi mil z UA na NRT-GUM i wtedy GUM-HNL bym wziął z M&M...

Autor:  blasto [ 28 Kwi 2014 13:20 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

mucha napisał(a):
A z GUM do HNL będzie YQ czy nie? Bo starczy mi mil z UA na NRT-GUA i wtedy GUA-HNL bym wziął z M&M...


Niestety będzie. Jak Ci zależy na niskich dopłatach, a mil masz dużo i jest dostępność to leć przez Nową Zelandię :)

Autor:  mucha [ 28 Kwi 2014 13:22 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

blasto napisał(a):
Jak Ci zależy na niskich dopłatach, a mil masz dużo i jest dostępność to leć przez Nową Zelandię :)

Przez NZ? ZAWSZE! :D

Autor:  ZFR [ 28 Kwi 2014 14:51 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry :)
Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11)

Autor:  blasto [ 28 Kwi 2014 15:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

ZFR napisał(a):
Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry :)
Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11)


Ale tylko jeśli płacisz milami UA, jeśli płacisz M&M cena skacze do ponad 600 PLN.

Autor:  ZFR [ 28 Kwi 2014 15:57 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

blasto napisał(a):
ZFR napisał(a):
Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry :)
Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11)


Ale tylko jeśli płacisz milami UA, jeśli płacisz M&M cena skacze do ponad 600 PLN.


Dokładnie tak. M&M sucks :)

Autor:  ZFR [ 29 Kwi 2014 12:20 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

ZFR napisał(a):
Derelor napisał(a):
...czy ktos z Was wyrabial juz moze karte Diners Club LOT w nowej prmocji ?


Czy orientujesz się jak wysokie należy mieć wynagrodzenie, aby otrzymać kartę ?


Odpowiadam na własne pytanie :)

"...Kryterium dochodowe, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wydanie karty DC LOT to 5 000 PLN netto miesięcznie...."

Autor:  ghole [ 29 Kwi 2014 17:49 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

ZFR napisał(a):
ZFR napisał(a):
Derelor napisał(a):
...czy ktos z Was wyrabial juz moze karte Diners Club LOT w nowej prmocji ?


Czy orientujesz się jak wysokie należy mieć wynagrodzenie, aby otrzymać kartę ?


Odpowiadam na własne pytanie :)

"...Kryterium dochodowe, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wydanie karty DC LOT to 5 000 PLN netto miesięcznie...."



To ja dodam, że powyższego warunku nie spełniłem - zadzwoniła do mnie konsultantka z informacją, że moje dochody są niewystarczające, poza tym mam 2 karty kredytowe, ale może mi obniżyć limit do 10tys - oczywiście się zgodziłem i kartę dostałem.

Autor:  Siemion [ 01 Maj 2014 17:21 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Mile za zakupy u partnera AELIA DUTY FREE po jakim czasie Wam się naliczają ?
Zawsze były już następnego dnia, a teraz 5 dni i cisza.

Autor:  Sudoku [ 01 Maj 2014 20:43 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

W M&M mają chyba ostatnio jakieś problemy z naliczaniem mil.

Np. za recenzje w Holidaycheck zwykle były na koncie po góra 2-3 dniach, a za ostatnią recenzję wpłynęły dopiero po 3 tygodniach.

Na 13 lotów w tym roku, aż na 4 musiałem wnioskować o mile, bo z automatu nie weszły.

Autor:  SPLDER [ 01 Maj 2014 21:15 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Sudoku napisał(a):
W M&M mają chyba ostatnio jakieś problemy z naliczaniem mil.

Np. za recenzje w Holidaycheck zwykle były na koncie po góra 2-3 dniach, a za ostatnią recenzję wpłynęły dopiero po 3 tygodniach.

Na 13 lotów w tym roku, aż na 4 musiałem wnioskować o mile, bo z automatu nie weszły.


Ja na mile z holidaycheck czekałem chyba ze 2 miesiące, ale za to loty LH i LO naliczają się błyskawicznie (< 24 h)

Autor:  bartek. [ 02 Maj 2014 00:24 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

marek2011 napisał(a):
Poza tym nie czarujmy się, pasażerowie latający nawet 100 x rocznie ale tylko w najniższych taryfach nie są dla linii żadną wartością, bo do ich przewiezienia linia generalnie dopłaca zamiast zarabiać przy takich taryfach/kosztach jakie są obecnie, a do tego płaci za to co zjedzą/wypiją w salonikach itd.


Polemizowalbym. Nawet U czy V na trasach WRO i GDN do zarobek dla linii. A jeśli nie zarobek to przynajmniej wychodzą na czysto przy założeniu ze część leci dalej

Autor:  ksiazemati [ 02 Maj 2014 02:03 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Czesc,

Podrzuci ktos jaka jest teraz najlepsza wyszukiwarka online biletow nagrod w *A? By sie orzygotowac na rozmowe z biurem M&M. Chce zlozyc trase 3 regiony docelowo do SYD i/lub AKL.

Stronak Beta Award nie dziala juz jakis czas.

Z gory dzieki

Autor:  marek2011 [ 02 Maj 2014 09:01 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

bartek. napisał(a):
marek2011 napisał(a):
Poza tym nie czarujmy się, pasażerowie latający nawet 100 x rocznie ale tylko w najniższych taryfach nie są dla linii żadną wartością, bo do ich przewiezienia linia generalnie dopłaca zamiast zarabiać przy takich taryfach/kosztach jakie są obecnie, a do tego płaci za to co zjedzą/wypiją w salonikach itd.


Polemizowalbym. Nawet U czy V na trasach WRO i GDN do zarobek dla linii. A jeśli nie zarobek to przynajmniej wychodzą na czysto przy założeniu ze część leci dalej


Leci dalej LO w O/U? To zazwyczaj tym więcej trzeba dołożyć :)

Autor:  bartek. [ 02 Maj 2014 10:34 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ta. Zazwyczaj dostaje U lub V. O dawno nie widziałem. Ale nawet U to ok. 200 zł w jedna strone. Chceszi mi powiedziec ze to im sie nie opłaca?

Autor:  bartek. [ 02 Maj 2014 16:14 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Pytanie, ma ktoś pomysł jak tanio zakupić za mile bilet z La Paz do Santiago lub Limy? Mam wrażenie, ze to w ogóle jest niemożliwe. Mam nadzieję, że się mylę?

Autor:  ZFR [ 02 Maj 2014 16:37 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

bartek. napisał(a):
Pytanie, ma ktoś pomysł jak tanio zakupić za mile bilet z La Paz do Santiago lub Limy? Mam wrażenie, ze to w ogóle jest niemożliwe. Mam nadzieję, że się mylę?


Aby kupić bilet za mile w Ameryce Południowej musisz przedzwonić na infolinię M&M
Nie jestem pewien czy z La Paz da radę.

Autor:  bartek. [ 02 Maj 2014 16:37 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

No dobrze, ale gdzieś mogę sprawdzić dostępność/rozkład?

Autor:  ZFR [ 02 Maj 2014 16:44 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

bartek. napisał(a):
No dobrze, ale gdzieś mogę sprawdzić dostępność/rozkład?


Nieraz można sprawdzać na stronach United.
Niestety, w kalkulatorze M&M nie ma La Paz, więc prawdopodobnie będzie problem, aby otrzymać bilet w M&m. mam nadzieję, że się mylę.

Autor:  bartek. [ 02 Maj 2014 16:47 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ale na United nic nie znajduje. Dlatego pytanie czy w ogóle na tej trasie da się polecieć za mile w M&M? Głównym operatorem jest LAN..

Strona 45 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/