| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 45 z 480 |
| Autor: | mucha [ 28 Kwi 2014 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
A z GUM do HNL będzie YQ czy nie? Bo starczy mi mil z UA na NRT-GUM i wtedy GUM-HNL bym wziął z M&M... | |
| Autor: | blasto [ 28 Kwi 2014 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
mucha napisał(a): A z GUM do HNL będzie YQ czy nie? Bo starczy mi mil z UA na NRT-GUA i wtedy GUA-HNL bym wziął z M&M... Niestety będzie. Jak Ci zależy na niskich dopłatach, a mil masz dużo i jest dostępność to leć przez Nową Zelandię | |
| Autor: | mucha [ 28 Kwi 2014 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
blasto napisał(a): Jak Ci zależy na niskich dopłatach, a mil masz dużo i jest dostępność to leć przez Nową Zelandię Przez NZ? ZAWSZE! | |
| Autor: | ZFR [ 28 Kwi 2014 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11) | |
| Autor: | blasto [ 28 Kwi 2014 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
ZFR napisał(a): Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11) Ale tylko jeśli płacisz milami UA, jeśli płacisz M&M cena skacze do ponad 600 PLN. | |
| Autor: | ZFR [ 28 Kwi 2014 15:57 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
blasto napisał(a): ZFR napisał(a): Fakt, United lata na trasie NRT - HNL sorry Bilet nagroda: One way to 25 000 mil + 43 $ podatki (20.11) Ale tylko jeśli płacisz milami UA, jeśli płacisz M&M cena skacze do ponad 600 PLN. Dokładnie tak. M&M sucks | |
| Autor: | ZFR [ 29 Kwi 2014 12:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
ZFR napisał(a): Derelor napisał(a): ...czy ktos z Was wyrabial juz moze karte Diners Club LOT w nowej prmocji ? Czy orientujesz się jak wysokie należy mieć wynagrodzenie, aby otrzymać kartę ? Odpowiadam na własne pytanie "...Kryterium dochodowe, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wydanie karty DC LOT to 5 000 PLN netto miesięcznie...." | |
| Autor: | ghole [ 29 Kwi 2014 17:49 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
ZFR napisał(a): ZFR napisał(a): Derelor napisał(a): ...czy ktos z Was wyrabial juz moze karte Diners Club LOT w nowej prmocji ? Czy orientujesz się jak wysokie należy mieć wynagrodzenie, aby otrzymać kartę ? Odpowiadam na własne pytanie "...Kryterium dochodowe, jakie należy spełnić, aby ubiegać się o wydanie karty DC LOT to 5 000 PLN netto miesięcznie...." To ja dodam, że powyższego warunku nie spełniłem - zadzwoniła do mnie konsultantka z informacją, że moje dochody są niewystarczające, poza tym mam 2 karty kredytowe, ale może mi obniżyć limit do 10tys - oczywiście się zgodziłem i kartę dostałem. | |
| Autor: | Siemion [ 01 Maj 2014 17:21 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Mile za zakupy u partnera AELIA DUTY FREE po jakim czasie Wam się naliczają ? Zawsze były już następnego dnia, a teraz 5 dni i cisza. | |
| Autor: | Sudoku [ 01 Maj 2014 20:43 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
W M&M mają chyba ostatnio jakieś problemy z naliczaniem mil. Np. za recenzje w Holidaycheck zwykle były na koncie po góra 2-3 dniach, a za ostatnią recenzję wpłynęły dopiero po 3 tygodniach. Na 13 lotów w tym roku, aż na 4 musiałem wnioskować o mile, bo z automatu nie weszły. | |
| Autor: | SPLDER [ 01 Maj 2014 21:15 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Sudoku napisał(a): W M&M mają chyba ostatnio jakieś problemy z naliczaniem mil. Np. za recenzje w Holidaycheck zwykle były na koncie po góra 2-3 dniach, a za ostatnią recenzję wpłynęły dopiero po 3 tygodniach. Na 13 lotów w tym roku, aż na 4 musiałem wnioskować o mile, bo z automatu nie weszły. Ja na mile z holidaycheck czekałem chyba ze 2 miesiące, ale za to loty LH i LO naliczają się błyskawicznie (< 24 h) | |
| Autor: | bartek. [ 02 Maj 2014 00:24 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
marek2011 napisał(a): Poza tym nie czarujmy się, pasażerowie latający nawet 100 x rocznie ale tylko w najniższych taryfach nie są dla linii żadną wartością, bo do ich przewiezienia linia generalnie dopłaca zamiast zarabiać przy takich taryfach/kosztach jakie są obecnie, a do tego płaci za to co zjedzą/wypiją w salonikach itd. Polemizowalbym. Nawet U czy V na trasach WRO i GDN do zarobek dla linii. A jeśli nie zarobek to przynajmniej wychodzą na czysto przy założeniu ze część leci dalej | |
| Autor: | ksiazemati [ 02 Maj 2014 02:03 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czesc, Podrzuci ktos jaka jest teraz najlepsza wyszukiwarka online biletow nagrod w *A? By sie orzygotowac na rozmowe z biurem M&M. Chce zlozyc trase 3 regiony docelowo do SYD i/lub AKL. Stronak Beta Award nie dziala juz jakis czas. Z gory dzieki | |
| Autor: | marek2011 [ 02 Maj 2014 09:01 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): marek2011 napisał(a): Poza tym nie czarujmy się, pasażerowie latający nawet 100 x rocznie ale tylko w najniższych taryfach nie są dla linii żadną wartością, bo do ich przewiezienia linia generalnie dopłaca zamiast zarabiać przy takich taryfach/kosztach jakie są obecnie, a do tego płaci za to co zjedzą/wypiją w salonikach itd. Polemizowalbym. Nawet U czy V na trasach WRO i GDN do zarobek dla linii. A jeśli nie zarobek to przynajmniej wychodzą na czysto przy założeniu ze część leci dalej Leci dalej LO w O/U? To zazwyczaj tym więcej trzeba dołożyć | |
| Autor: | bartek. [ 02 Maj 2014 10:34 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ta. Zazwyczaj dostaje U lub V. O dawno nie widziałem. Ale nawet U to ok. 200 zł w jedna strone. Chceszi mi powiedziec ze to im sie nie opłaca? | |
| Autor: | bartek. [ 02 Maj 2014 16:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Pytanie, ma ktoś pomysł jak tanio zakupić za mile bilet z La Paz do Santiago lub Limy? Mam wrażenie, ze to w ogóle jest niemożliwe. Mam nadzieję, że się mylę? | |
| Autor: | ZFR [ 02 Maj 2014 16:37 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): Pytanie, ma ktoś pomysł jak tanio zakupić za mile bilet z La Paz do Santiago lub Limy? Mam wrażenie, ze to w ogóle jest niemożliwe. Mam nadzieję, że się mylę? Aby kupić bilet za mile w Ameryce Południowej musisz przedzwonić na infolinię M&M Nie jestem pewien czy z La Paz da radę. | |
| Autor: | bartek. [ 02 Maj 2014 16:37 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
No dobrze, ale gdzieś mogę sprawdzić dostępność/rozkład? | |
| Autor: | ZFR [ 02 Maj 2014 16:44 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): No dobrze, ale gdzieś mogę sprawdzić dostępność/rozkład? Nieraz można sprawdzać na stronach United. Niestety, w kalkulatorze M&M nie ma La Paz, więc prawdopodobnie będzie problem, aby otrzymać bilet w M&m. mam nadzieję, że się mylę. | |
| Autor: | bartek. [ 02 Maj 2014 16:47 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ale na United nic nie znajduje. Dlatego pytanie czy w ogóle na tej trasie da się polecieć za mile w M&M? Głównym operatorem jest LAN.. | |
| Strona 45 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |