Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 440 z 479

Autor:  andywaw [ 12 Sty 2025 13:00 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Odcinki POZ-FRA // FRA-POZ nie są realizowane przez samolot SQ, tu trzeba uwzględnić innego przewoźnika. Taryfa K w jednej linii lotniczej może odpowiadać innej taryfie w innej linii lotniczej.

Autor:  DXmaniac [ 12 Sty 2025 17:33 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Za taryfę K nie naliczy żadnych mil w programie SQ.

Autor:  kerad85 [ 12 Sty 2025 18:18 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

moss_LOT napisał(a):
Ma znaczenie w przypadku grupy LH. Jesli bilet kupiony przez OTA to zazwyczaj liczy mile wg. klasy rezerwacyjnej a nie wg. wartości ceny biletu
Możesz przybliżyć temat? Jak zatem liczyć mile przy kupnie przez OTA? Po staremu?

Autor:  pawi [ 12 Sty 2025 20:30 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Mam pytanie - jak mam status FTL do lutego 2027 i teraz wylatam odpowiednią ilość na przedłużenie to będzie ważny do 02/2028? Kiedyś tak było, a po zmianach? Nigdzie nie mogę znaleźć tego info.

Autor:  marek2011 [ 12 Sty 2025 20:36 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Nie, teraz nie da się przedłużyć na "zaś". Żeby mieć na 2027 musisz przedłużyć w 2026.

Autor:  pawi [ 12 Sty 2025 20:37 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Ok czyli jak coś będzie brakowało nie ma co na siłę latać ? dzięki!

Autor:  chester0 [ 13 Sty 2025 20:42 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Hej nie można już przez stronę klepnąć biletu nagrody dla osoby nie będącej właścicielem konta (przy 1 pax)? Widzę że domyślnie podstawia właściciela przy 1 pax a podświetlenie wskazuje, że nie można zmieniać danych online. Czy coś przeoczyłem?

Autor:  lluukk [ 13 Sty 2025 20:47 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@chester0 właśnie szukam lotów i sprawdziłem - faktycznie wyskakuje komunikat po najechaniu na moje dane "tego pola nie można zmodyfikować online"

Autor:  chester0 [ 13 Sty 2025 20:49 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Kiedyś była pamiętam jakaś zakładka kupuje dla siebie albo innej osoby teraz po zmianach nigdzie nic takiego nie widzę.

Autor:  Maciek737 [ 13 Sty 2025 20:50 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Zmienili także możliwość samodzielnego łączenia dzień po dniu odcinków multicity (nie da sie).
System po zmianie dolicza YQ do całej trasy dla przykładu Et + AI. Wcześniej ET swoje yq, ai swoje, teraz liczy YQ INDII na całą trasę (kosmiczne)

Autor:  Garmond [ 13 Sty 2025 21:02 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Wcześniej trzeba wybrać potrzebę biletu dla innej osoby - podczas pierwszego kroku.
A dalej po staremu...

Załączniki:
M&M - tutaj.jpg
M&M - tutaj.jpg [ 41.73 KiB | Obejrzany 1913 razy ]
M&M - tutaj2.jpg
M&M - tutaj2.jpg [ 23.73 KiB | Obejrzany 1913 razy ]

Autor:  benedetti [ 14 Sty 2025 13:48 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy ktoś ma wiedzę, jak wygląda ostatnio sytuacja w Latam? Naliczają

Autor:  ogt [ 14 Sty 2025 14:00 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

-- 14 Sty 2025 13:00 --

Pierwszy raz skorzystałem z kontaktu z supportem m&m poprzez formularz (brak naliczenia mil). Napisałem do nich w poprzedni czwartek i póki co cisza. Czy to normalne, że nie odpisują od razu? Ile zazwyczaj czeka się na odpowiedź?

-- 14 Sty 2025 13:00 --

Pierwszy raz skorzystałem z kontaktu z supportem m&m poprzez formularz (brak naliczenia mil). Napisałem do nich w poprzedni czwartek i póki co cisza. Czy to normalne, że nie odpisują od razu? Ile zazwyczaj czeka się na odpowiedź?

Autor:  benedetti [ 14 Sty 2025 14:03 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@ogt Pisałeś w formularzu wiadomości, czy w formularzu o naliczenie?

Autor:  ogt [ 14 Sty 2025 14:09 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

formularz wiadomości

Autor:  abelincoln [ 14 Sty 2025 14:16 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

benedetti napisał(a):
Naliczają

Naliczają, 2 loty - szorty - automatycznie 1 - long - po upomnieniu się.

Autor:  benedetti [ 14 Sty 2025 15:56 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@ogt
Wyślij formularz „wsteczne naliczenie mil”.
https://www.miles-and-more.com/pl/pl/pr ... quest.html
Jeśli LO, LHG; to możliwe że zadziała i w ciągu kilku dni mile wpadną. Jeśli po kilku/kilkunastu dniach mil nie będzie to napisz prośbę o naliczenie do ffp@lot.com załączając BP.
Jeśli to nie zadziała to najbardziej prawdopodobną opcją jest, że Twa taryfa nie daje mil.

Autor:  ogt [ 15 Sty 2025 00:17 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Tutaj akurat chodzi o naliczenie mil za zakupy u partnera (Amazon).
Dzięki za radę, skorzystam z formularza.

Autor:  lluukk [ 15 Sty 2025 12:26 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Mam takie pytanie odnośnie taryf FLEX Plus - czy coś się zmieniło w kwestii dostępności dla mieszkańców Polski?
Od 'zawsze" wyszukuję loty przez moje konto z adresem DE a żona ma adres PL i mam dziwne przekonanie, że zmieniałem adres na niemiecki właśnie by mieć dostęp do taryf z mniejszą dopłatą kosztem większej ilości mil. Żona miała adres w PL na wypadek rezerwacji w Najmilszym choćby.
Dziś zalogowałem się na konto żony i wyszukałem loty a tam pokazuje taryfę FLEX Plus. Czy nastąpiła zmiana czy coś mi się myli? Bo z jakiego innego powodu zmieniałbym adres na DE (dawno temu)?

Autor:  kostek966 [ 15 Sty 2025 13:14 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Kiedyś się zmieniło z wielu powodów, przede wszystkim promocji, kalendarza odwetowego czy lotach po Europie za same mile, itd

Strona 440 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/