| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 440 z 479 |
| Autor: | andywaw [ 12 Sty 2025 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Odcinki POZ-FRA // FRA-POZ nie są realizowane przez samolot SQ, tu trzeba uwzględnić innego przewoźnika. Taryfa K w jednej linii lotniczej może odpowiadać innej taryfie w innej linii lotniczej. | |
| Autor: | DXmaniac [ 12 Sty 2025 17:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Za taryfę K nie naliczy żadnych mil w programie SQ. | |
| Autor: | kerad85 [ 12 Sty 2025 18:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
moss_LOT napisał(a): Ma znaczenie w przypadku grupy LH. Jesli bilet kupiony przez OTA to zazwyczaj liczy mile wg. klasy rezerwacyjnej a nie wg. wartości ceny biletu Możesz przybliżyć temat? Jak zatem liczyć mile przy kupnie przez OTA? Po staremu? | |
| Autor: | pawi [ 12 Sty 2025 20:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam pytanie - jak mam status FTL do lutego 2027 i teraz wylatam odpowiednią ilość na przedłużenie to będzie ważny do 02/2028? Kiedyś tak było, a po zmianach? Nigdzie nie mogę znaleźć tego info. | |
| Autor: | marek2011 [ 12 Sty 2025 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie, teraz nie da się przedłużyć na "zaś". Żeby mieć na 2027 musisz przedłużyć w 2026. | |
| Autor: | pawi [ 12 Sty 2025 20:37 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ok czyli jak coś będzie brakowało nie ma co na siłę latać ? dzięki! | |
| Autor: | chester0 [ 13 Sty 2025 20:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej nie można już przez stronę klepnąć biletu nagrody dla osoby nie będącej właścicielem konta (przy 1 pax)? Widzę że domyślnie podstawia właściciela przy 1 pax a podświetlenie wskazuje, że nie można zmieniać danych online. Czy coś przeoczyłem? | |
| Autor: | lluukk [ 13 Sty 2025 20:47 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@chester0 właśnie szukam lotów i sprawdziłem - faktycznie wyskakuje komunikat po najechaniu na moje dane "tego pola nie można zmodyfikować online" | |
| Autor: | chester0 [ 13 Sty 2025 20:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Kiedyś była pamiętam jakaś zakładka kupuje dla siebie albo innej osoby teraz po zmianach nigdzie nic takiego nie widzę. | |
| Autor: | Maciek737 [ 13 Sty 2025 20:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Zmienili także możliwość samodzielnego łączenia dzień po dniu odcinków multicity (nie da sie). System po zmianie dolicza YQ do całej trasy dla przykładu Et + AI. Wcześniej ET swoje yq, ai swoje, teraz liczy YQ INDII na całą trasę (kosmiczne) | |
| Autor: | Garmond [ 13 Sty 2025 21:02 ] | |||
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania | |||
Wcześniej trzeba wybrać potrzebę biletu dla innej osoby - podczas pierwszego kroku. A dalej po staremu...
| ||||
| Autor: | benedetti [ 14 Sty 2025 13:48 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy ktoś ma wiedzę, jak wygląda ostatnio sytuacja w Latam? Naliczają | |
| Autor: | ogt [ 14 Sty 2025 14:00 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
-- 14 Sty 2025 13:00 -- Pierwszy raz skorzystałem z kontaktu z supportem m&m poprzez formularz (brak naliczenia mil). Napisałem do nich w poprzedni czwartek i póki co cisza. Czy to normalne, że nie odpisują od razu? Ile zazwyczaj czeka się na odpowiedź? -- 14 Sty 2025 13:00 -- Pierwszy raz skorzystałem z kontaktu z supportem m&m poprzez formularz (brak naliczenia mil). Napisałem do nich w poprzedni czwartek i póki co cisza. Czy to normalne, że nie odpisują od razu? Ile zazwyczaj czeka się na odpowiedź? | |
| Autor: | benedetti [ 14 Sty 2025 14:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@ogt Pisałeś w formularzu wiadomości, czy w formularzu o naliczenie? | |
| Autor: | ogt [ 14 Sty 2025 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
formularz wiadomości | |
| Autor: | abelincoln [ 14 Sty 2025 14:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
benedetti napisał(a): Naliczają Naliczają, 2 loty - szorty - automatycznie 1 - long - po upomnieniu się. | |
| Autor: | benedetti [ 14 Sty 2025 15:56 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@ogt Wyślij formularz „wsteczne naliczenie mil”. https://www.miles-and-more.com/pl/pl/pr ... quest.html Jeśli LO, LHG; to możliwe że zadziała i w ciągu kilku dni mile wpadną. Jeśli po kilku/kilkunastu dniach mil nie będzie to napisz prośbę o naliczenie do ffp@lot.com załączając BP. Jeśli to nie zadziała to najbardziej prawdopodobną opcją jest, że Twa taryfa nie daje mil. | |
| Autor: | ogt [ 15 Sty 2025 00:17 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tutaj akurat chodzi o naliczenie mil za zakupy u partnera (Amazon). Dzięki za radę, skorzystam z formularza. | |
| Autor: | lluukk [ 15 Sty 2025 12:26 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam takie pytanie odnośnie taryf FLEX Plus - czy coś się zmieniło w kwestii dostępności dla mieszkańców Polski? Od 'zawsze" wyszukuję loty przez moje konto z adresem DE a żona ma adres PL i mam dziwne przekonanie, że zmieniałem adres na niemiecki właśnie by mieć dostęp do taryf z mniejszą dopłatą kosztem większej ilości mil. Żona miała adres w PL na wypadek rezerwacji w Najmilszym choćby. Dziś zalogowałem się na konto żony i wyszukałem loty a tam pokazuje taryfę FLEX Plus. Czy nastąpiła zmiana czy coś mi się myli? Bo z jakiego innego powodu zmieniałbym adres na DE (dawno temu)? | |
| Autor: | kostek966 [ 15 Sty 2025 13:14 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Kiedyś się zmieniło z wielu powodów, przede wszystkim promocji, kalendarza odwetowego czy lotach po Europie za same mile, itd | |
| Strona 440 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |