| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 435 z 479 |
| Autor: | blak [ 07 Lis 2024 13:40 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@ncn Chyba nie do końca, przy RT region wylotu cały czas będzie taki sam, więc na powrocie można zrobić stopover w tym samym regionie co wylot. Ja tak robiłem powroty, np. SCY-GYE-BOG (stopover)-MAD | |
| Autor: | ncn [ 07 Lis 2024 13:56 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak, faktycznie masz rację, jako region wylotu liczy się przy RT tylko wylot "tam", czyli powinna być taka opcja możliwa. | |
| Autor: | pawi [ 07 Lis 2024 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
pawfazi napisał(a): Dzisiaj zaktualizował mi się status w M&M. Status przedłużyłem w poprzednim roku na starych zasadach i dzisiaj wpadła aktualizacja na starych zasadach o kolejne 2 lata. Teraz mam ważność statusu do 02.27 (wcześniej miałem status do 02.25). Chyba wszystkim, którzy przedłużyli rok temu to wskoczyło. Dzięki za info. | |
| Autor: | cart [ 07 Lis 2024 14:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
yanas napisał(a): Dzięki serdeczne za te informacje. Czyli stopovera (np. 2-3 dni) mógłbym oczekiwać, mimo dwóch stref. Cart - podałeś za przykład właśnie taką kombinację, która całkiem by mnie urządzała edit : co mi tam, jeszcze dopytam mądrzejszych: WRO->ICN (LAYOVER 20H) ->OKA (STOPOVER 48H) -> MYJ, a powrót KIX->ICN/GMP (STOPOVER 48H)->WRO jest w takim razie wykonalny za 80/60k mil (dorosły/dziecko), przynajmniej na papierze? To powinno być wykonalne, choć stopover przed krajówką może być problematyczny. Krajówka to generalnie taki connecting flight przeważnie działał. Może na infolinii to sklecą. | |
| Autor: | benedetti [ 08 Lis 2024 13:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@yanas W teorii wykonalne, ale wszystko rozbija się o praktykę Jeśli mogę coś doradzić, to znajdź wszystkie loty w wyszukiwarce i je pozapisuj (zapisz też opcjonalne), a następnie dzwoń na infolinię. Jeśli na PL nie będą mieli dostępności, albo będą robić inne problemy, czego sam doświadczyłem, to próbuj na US w polskich godzinach wieczornych (nieco mniejsza szansa na obsługę w hindi). Nawet jeśli agent będzie niezbyt kumaty, to podaj mu te konkretne loty i i poproś by to wklepał, nawet jeśli będzie twierdził, że to niewykonalne (naważniejsze by była dostępność). Jeśli będzie Ci próbował wcisnąć inne loty, to podaj mu konkretne numery (zdarza się, że nagle się znajdą). Jeśli będzie to zgodne z zasadami, to system to przyjmie. No i daj znać jak poszło. | |
| Autor: | turczy [ 08 Lis 2024 23:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
pawfazi napisał(a): Dzisiaj zaktualizował mi się status w M&M. Status przedłużyłem w poprzednim roku na starych zasadach i dzisiaj wpadła aktualizacja na starych zasadach o kolejne 2 lata. Teraz mam ważność statusu do 02.27 (wcześniej miałem status do 02.25). U mnie to samo, ale dostałem jeszcze 4 evouchery. Myślałem, że będą dwa. | |
| Autor: | malawita [ 14 Lis 2024 15:55 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
pawfazi napisał(a): Dzisiaj zaktualizował mi się status w M&M. Status przedłużyłem w poprzednim roku na starych zasadach i dzisiaj wpadła aktualizacja na starych zasadach o kolejne 2 lata. Teraz mam ważność statusu do 02.27 (wcześniej miałem status do 02.25). Jeśli przedłużyłeś status w poprzednim roku 2023 to powinien być ważny 2 lata, do 02.2026. | |
| Autor: | Kashpir [ 14 Lis 2024 16:01 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak jest dla osób, które miały status do 02.2024. W zeszłym roku wylatałem odcinki dla FTL i obecnie mam status do 02.2026. | |
| Autor: | robespierre [ 15 Lis 2024 15:11 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie mogę odnaleźć wątku, gdzie u góry były podwieszone orientacyjne stawki dopłat dla poszczególnych miast, czy ktoś poratuje linkiem ? Z góry dzięki. Zszedłem niestety poniżej 7 tys. mil i nie mogę tego posprawdzać w aplikacjach. Ewentualnie potrzebowałbym po prostu stawek dla miast w Ameryce Płn, Azji, Bliskim Wschodze i Afryce. | |
| Autor: | Zeus [ 15 Lis 2024 15:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
miles-more-promocje-milowe,1553,176853 | |
| Autor: | Olencjaaa [ 19 Lis 2024 08:39 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy jest możliwe żeby w Najmilszym Poniedziałku pojawiły się bilety na okres świąt? Aktualna promocja jest na podróże do 15.12 więc teoretycznie następna powinna objąć święta | |
| Autor: | Garmond [ 19 Lis 2024 08:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Odrobina cierpliwości i przeszukanie właściwego wątku dot. promocji M&M - poniedziałek, 18.12. 2023: | |
| Autor: | aeonflux [ 20 Lis 2024 10:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Orientuje się ktoś, jak jest z naliczaniem M&M za loty CA? Próbowałem podpiąć kartę M&M przy checkinie, ale wyszedł jakiś błąd. Retro-naliczenie na stronie MM - wniosek odrzucony z automatu, uzasadnienia brak (a miało być widoczne na wyciągu z konta). Opłaca się kruszyć kopię i pisać do M&M w nadziei, że ktoś to ogarnie lub chociaż poda faktyczny powód? Edyta: Powód pojawił się po kilkunastu minutach w wyciągu z konta - za przelot zostały naliczone już mile CA (PhoenixMiles). Da się je jakoś przerzucić do M&M czy po frytkach? | |
| Autor: | koncentrator [ 20 Lis 2024 10:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Już chyba kilka razy był poruszany ten wątek. viewtopic.php?p=1692410#p1692410 Tu nawet miesiąc temu: viewtopic.php?p=1730255#p1730255 | |
| Autor: | aeonflux [ 20 Lis 2024 11:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak, nie popisałem się bo nawet ten post czytałem, ale najwyraźniej mózg wyparł z pamięci | |
| Autor: | Icek2024 [ 21 Lis 2024 14:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
aeonflux napisał(a): Orientuje się ktoś, jak jest z naliczaniem M&M za loty CA? Próbowałem podpiąć kartę M&M przy checkinie, ale wyszedł jakiś błąd. Retro-naliczenie na stronie MM - wniosek odrzucony z automatu, uzasadnienia brak (a miało być widoczne na wyciągu z konta). Opłaca się kruszyć kopię i pisać do M&M w nadziei, że ktoś to ogarnie lub chociaż poda faktyczny powód? Edyta: Powód pojawił się po kilkunastu minutach w wyciągu z konta - za przelot zostały naliczone już mile CA (PhoenixMiles). Da się je jakoś przerzucić do M&M czy po frytkach? Ja rozmawiałem w tej sprawie z polskim oddziałem M&M. Prosili o przesłanie informacji o problemie do nich. Potem przyszedł mail, że temat został przekazany do centrali w Niemczech. U mnie jako powód zostało podane, że przelot został już naliczony, ale bez informacji o CA. Myślałem, że to ja walnąłem gafę, nie podając nr karty przy check-in, a wygląda na to, że problem jest grubszy, jeśli chodzi o układa M&M-CA, skoro nawet podanie nr karty przy check-in nie pomaga. Przewrotne, może to jakaś szansa na pozytywne załatwienie tematu.... | |
| Autor: | BrunoJ [ 21 Lis 2024 23:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Miałem loty robione na SK i TAP, kupione całość jako SK, i z przypisanym ichniejszym FLT. Odcinki robione TAPem nie zostały naliczone. . Automat MM również odrzucił, ale po wysłaniu prośby z wyjaśnieniem, dostałem punkty do MM po niecałych dwóch tygodniach. Warto próbować. | |
| Autor: | marek2011 [ 22 Lis 2024 00:05 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
W MM dość często odrzuca wnioski składane online o naliczenie wsteczne z ran domowych powodów - wtedy trzeba manualnie pisać mailem i czekać aż "centrala" to ogarnie. | |
| Autor: | aeonflux [ 23 Lis 2024 08:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Icek2024 napisał(a): może to jakaś szansa na pozytywne załatwienie tematu.... Niestety nie bardzo. Poniżej odpowiedź od CA: Cytuj: We are sorry that according to our policy upon mileage accumulation, the mileages in different FFP cards could not be converted to each other,mileages in your Phoenixmiles card could not be converted to your M&M card, vice versa. When miles have been awarded cannot be deleted. Thank you for your understanding. If you don’t want to automatically mileage credited PhoenixMiles account,please visit Phoenix Miles official website https://ffp.airchina.com.cn, log in your Phoenix Miles account,and click "My Account-Profile Management"turn off "Automatic Membership Identification"at the bottom of the web. | |
| Autor: | Bodi [ 23 Lis 2024 12:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Cześć Mam ostatni lot, który ląduje o 23:30, ostatniego dnia roku, w Madrycie Zdążą mi go zaliczyć do przedłużenia FTL zanim się punkty wyzerują z nowym rokiem? Ten lot będzie mi potrzebny do przedłużenia Czy lepiej nie ryzykować i zrobić jakąś rundkę po kraju | |
| Strona 435 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |