| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 429 z 480 |
| Autor: | michcioj [ 02 Paź 2024 21:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
tak, ma. FTL jest przypisany do biletu wystawionego, a nie do konta miles and more. | |
| Autor: | Akna [ 02 Paź 2024 21:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tylko dla drugiej osoby nie było miejsca na wpisanie numeru mm. Linie Lot + Lh więc powinno zadziałać w takim razie. | |
| Autor: | man4business [ 02 Paź 2024 22:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Miejsce na wpisanie FFP jest zawsze, każdy pasażer ma osobne. Natomiast jeśli masz bilet wystawiony przez LH (początek 220-...) to nie będzie bezpłatnego dodatkowego bagażu. Takie bonusy tylko w LOT-owskich biletach. Salonik tak. Można nawet pokazać przy wejściu kartę FTL jeśli się nie wpisało na BP. | |
| Autor: | Akna [ 03 Paź 2024 00:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam niestety 220 ale w samej taryfie mam już bagaż, więc chyba na wszelki wypadek zadzwonię dopytać czy mam też bagaż dodatkowy. Co ciekawiej jest napisane, że linią wiodącą jest właśnie LOT. W mojej rezerwacji podpiętej pod konto mm póki co widzę nr mm mojego męża.Skomplikowane to wszystko | |
| Autor: | Maciek737 [ 03 Paź 2024 00:06 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Taryfa z bagażem i karta M&M srebrna i wyższa dają łącznie 2 sztuki bagażu | |
| Autor: | man4business [ 03 Paź 2024 00:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Akna napisał(a): W mojej rezerwacji podpiętej pod konto mm póki co widzę nr mm mojego męża.Skomplikowane to wszystko A na jakiej stronie sprawdzasz rezerwację? Strona LOT ma nadal nieobecne pole dostępu do wpisywania numeru FFP, więc możesz mieć tutaj racji, że tego nie widzisz, bo w ogóle tego nie ma. Idź na stronę austrian.com tam wyszukaj swoją rezerwacje. Bez logowania, menu na górze: Zarządzaj rezerwacjami > Moje rezerwacje > Kod rezerwacji (wprowadź kod rezerwacji). Idziesz do części "Pasażer" wybierasz ZMIEŃ no i odpowiednio, pasażerowi wybierasz i wpisujesz numery FTL. Zachowujesz. Od tego momentu będzie ok i będzie widać nawet na stronie LOT. Uwaga: zdarza się, że strona Austrian (po wpisaniu poprawnych danych) mimo wszystko pokazuje komunikat:Załącznik: _n1.png [ 9.05 KiB | Obejrzany 1850 razy ] co jest całkowicie absurdalne. U mnie ponowne kliknięcie (bez zmieniania czegokolwiek) "POTWIERDŹ" pomaga. Numer FTL musi pasować oczywiście do imienia i nazwiska, jest to sprawdzane w bazie danych. | |
| Autor: | Akna [ 03 Paź 2024 00:24 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
-- 03 Paź 2024 00:23 -- Maciek737 napisał(a): Taryfa z bagażem i karta M&M srebrna i wyższa dają łącznie 2 sztuki bagażu Wydawało mi się, że w LH powyżej taryfy light również jest. -- 03 Paź 2024 00:24 -- man4business napisał(a): Akna napisał(a): W mojej rezerwacji podpiętej pod konto mm póki co widzę nr mm mojego męża.Skomplikowane to wszystko A na jakiej stronie sprawdzasz rezerwację? Strona LOT ma nadal nieobecne pole dostępu do wpisywania numeru FFP, więc możesz mieć tutaj racji, że tego nie widzisz, bo w ogóle tego nie ma. Idź na stronę austrian.com tam wyszukaj swoją rezerwacje. Bez logowania, menu na górze: Zarządzaj rezerwacjami > Moje rezerwacje > Kod rezerwacji (wprowadź kod rezerwacji). Idziesz do części "Pasażer" wybierasz ZMIEŃ no i odpowiednio, pasażerowi wybierasz i wpisujesz numery FTL. Zachowujesz. Od tego momentu będzie ok i będzie widać nawet na stronie LOT.Dzięki, jutro to zobaczę na komputerze. Pewnie też przy samej odprawie będzie miejsce na podanie numeru karty. | |
| Autor: | walerek [ 03 Paź 2024 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wczoraj dopisywałem numer M&M do istniejącej rezerwacji w LOT. Po wybraniu opcji "Zarządzaj rezerwacją" i wybraniu "Szczegóły biletu" i wybraniu pasażera widoczne było pole: Dodatkowe informacje No loyalty program added Po wpisaniu numeru karty, status był widoczny na stronie po ponownym zalogowaniu | |
| Autor: | Akna [ 03 Paź 2024 17:47 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dobra, w końcu opanowane - na stronie LOT i pojawiło się to Załącznik: 2024-10-03_17h44_06.png [ 65.03 KiB | Obejrzany 1714 razy ] Więc wychodzi, że mimo biletu z kodem od 220 mam dodatkowy bagaż w cenie | |
| Autor: | Darek M. [ 03 Paź 2024 21:20 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dodatkowy bagaż masz, jeśli operuje LO lub jeśli masz taryfę, w którym jest już jeden bagaż. To czy wystawione na stocku LH (220) czy LO (080) nie ma tutaj znaczenia. | |
| Autor: | chester0 [ 06 Paź 2024 08:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Hej pamiętam że kiedyś była opcja dołożenia dodatkowo krajówki typu WRO-WAW do nagrody za mile ponad ilość segmentów przewidzianych dla danego typu nagrody. Jest jeszcze taka opcja? rozumiem że najłatwiej to załatwić na infolinii PL? | |
| Autor: | Darek M. [ 06 Paź 2024 10:29 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jak próbowałem kilka miesięcy temu to wskakiwała wyższa stawka punktowa, więc nie wiem czy nadal to działa, ale jedynie na PL infolinii to załatwisz jak coś. | |
| Autor: | olekskw [ 06 Paź 2024 12:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
For the love of god - czy ktos wie jak do cholery dzialaja te Early Bird, Fly Smart i inne promocje milowe? Przysiegam ze albo jestem super idiotą albo M&M ma NAJGORSZY interfejs z mozliwych. Absolutnie nie moge znalezc zadnych lotow ktore kwalifikuja sie na te regularne promocje. Wybieram dokladnie warunki ktore sa podane, nie dziala nic, pokazuje sie pelna pula punktow (czyli np 60k zamiast 30k) Czy ktos wie o co chodzi? Co robie zle? | |
| Autor: | Bodi [ 06 Paź 2024 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Cześć. Takie pytanie - kupuję lot za mile plus podatki Wybiera mi taryfę Economy Flex która zawiera 1 bagaż podręczny i 1 23kg do luku Czy jako frequent flyer również tutaj mogę wziąć drugi 23kg bez dopłaty? (lot Lufthansy z przesiadką, MAD-CLJ) | |
| Autor: | andywaw [ 06 Paź 2024 15:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jako Frequent Traveller, tak | |
| Autor: | Bodi [ 06 Paź 2024 15:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
To jeszcze jedno pytanie - jako FTL mogę zaprosić dziecko 9 lat (na tym samym bilecie) do business lounge w MUC? Bez opłat / za opłatą / wcale? | |
| Autor: | andywaw [ 06 Paź 2024 16:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wcale. Let me google it for you: https://www.lufthansa.com/cn/en/admission-rules | |
| Autor: | Bodi [ 06 Paź 2024 16:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
To widziałem. Złożyłem że dotyczy dorosłych, a dziecko być może jako bezpłatny dodatek Dzięki | |
| Autor: | Ander [ 06 Paź 2024 22:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ja wchodzę z dziećmi 9 i 3 lata i nikt nie prosi o skanowanie ich biletów. Sprawdzane w salonikach LH, LX , LO , OS | |
| Autor: | malawita [ 07 Paź 2024 06:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ander napisał(a): Ja wchodzę z dziećmi 9 i 3 lata i nikt nie prosi o skanowanie ich biletów. @Ander Oczywiście spoko ze statusem SEN, ale pytano o FT. | |
| Strona 429 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |