| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 42 z 480 |
| Autor: | darekd [ 16 Kwi 2014 08:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Na stronie: http://www.aircanada.com/en/travelinfo/airport/baggage/checked.html są informacje o dostępnym limicie bagazu w zależności od trasy, klasy rezerwacji oraz posiadanego statusu. Z tego wynika że Silver płaci za drugi bagaż (100 CAD) Pozdrawiam | |
| Autor: | Siemion [ 16 Kwi 2014 09:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
viscaelbarca, - Drugi bagaż - możesz bez problemów mieć przy lotach liniami zrzeszonymi, czyli tymi wymienionymi na rewersie Twojej karty Frequent Traveller. W przypadku innych partnerów ze Star Alliance lepiej sprawdzić na stronie www. przewoźnika. - Odprawa priorytetowa bagażu - jeżeli masz na myśli specjalny tag bagażowy priorytetowy to w ogóle Ci nie przysługuje. Możesz natomiast odprawić się przy stanowisku biznes - na lotach liniami zrzeszonymi na pewno, przy innych partnerach - musiałbyś sprawdzić informację na lotnisku przy check-in, bo nie wiem. - Priorytetowe wejście na pokład także Ci nie przysługuje. Wyjątek stanowi tutaj tylko LOT, który wpuszcza FTL priorytetowo. | |
| Autor: | novart [ 16 Kwi 2014 12:11 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Siemion napisał(a): viscaelbarca, - Drugi bagaż - możesz bez problemów mieć przy lotach liniami zrzeszonymi, czyli tymi wymienionymi na rewersie Twojej karty Frequent Traveller. W przypadku innych partnerów ze Star Alliance lepiej sprawdzić na stronie www. przewoźnika. - Odprawa priorytetowa bagażu - jeżeli masz na myśli specjalny tag bagażowy priorytetowy to w ogóle Ci nie przysługuje. Możesz natomiast odprawić się przy stanowisku biznes - na lotach liniami zrzeszonymi na pewno, przy innych partnerach - musiałbyś sprawdzić informację na lotnisku przy check-in, bo nie wiem. - Priorytetowe wejście na pokład także Ci nie przysługuje. Wyjątek stanowi tutaj tylko LOT, który wpuszcza FTL priorytetowo. LH dla FTL tez daje priorytetowe wejście. Kilkukrotnie sprawdziłem w tym roku. | |
| Autor: | marek2011 [ 16 Kwi 2014 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
LH już nie daje priorytetu przy b dla srebrnych i to od jakiegoś czasu. | |
| Autor: | novart [ 16 Kwi 2014 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
marek2011 napisał(a): LH już nie daje priorytetu przy b dla srebrnych i to od jakiegoś czasu. Chyba, że od marca się coś zmieniło? Korzystałem z tego przywileju na lotach LH w DXB i 2xFRA w lutym. | |
| Autor: | FranekXVI [ 16 Kwi 2014 14:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
viscaelbarca napisał(a): Na podstawie tego linku ze strony Star Alliance http://www.staralliance.com/en/benefits/status-benefits/gold-silver-status/ oraz tego http://www.staralliance.com/assets/doc/en/benefits/frequent-flyer-programmes/pdf/FFP-table.pdf wynika, że przywileje dla karty Silver, a taką jest status Frequent to priorytet na liście oczekujących w przypadku zmiany lotu, oraz pomoc w oczekiwaniu na lot w przypadku zmiany rozkładu lotu. A wzmianki o dodatkowej sztuce bagażu dotyczą tylko karty Gold. Podobnie jak priorytetowe odprawy. Patrzac na ta tabelke przywilejow to srebrna karta niewiele daje. Mam racje czy czegos nie wiem? | |
| Autor: | Siemion [ 16 Kwi 2014 14:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
novart napisał(a): Chyba, że od marca się coś zmieniło ? Korzystałem z tego przywileju na lotach LH w DXB i 2xFRA w lutym. Z tego co mi wiadomo od bardzo dawna tak jest ... chyba, że w drugą stronę coś się zmieniło od tego roku (nie leciałem Star Alliance w 2014 więc nie wiem). Ale bardziej zgaduję, że jeżeli udało Ci się wejść priorytetowo to tylko dlatego, że obsługa miała dobry dzień ... widziałem też gorsze dni kiedy wyrzucała z kolejki srebrnych | |
| Autor: | novart [ 16 Kwi 2014 14:35 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Siemion napisał(a): novart napisał(a): Chyba, że od marca się coś zmieniło ? Korzystałem z tego przywileju na lotach LH w DXB i 2xFRA w lutym. Z tego co mi wiadomo od bardzo dawna tak jest ... chyba, że w drugą stronę coś się zmieniło od tego roku (nie leciałem Star Alliance w 2014 więc nie wiem). Ale bardziej zgaduję, że jeżeli udało Ci się wejść priorytetowo to tylko dlatego, że obsługa miała dobry dzień ... widziałem też gorsze dni kiedy wyrzucała z kolejki srebrnych Widać przez ładnych kilka dni miała dobry dzień Poza tym FTL daje jeszcze wejście do salonikow *A. | |
| Autor: | Siemion [ 16 Kwi 2014 15:08 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Eryk napisał(a): większych bzdur dawno nie widziałem... Widocznie mało widziałeś ! Taką samą sytuację widziałem ostatnio podczas lotu KLM więc nie tylko w Star Alliance takie rzeczy. ... i w sumie bardzo dobrze, bo przywileje dla *G także ubogie więc chociaż to co mają warto żeby było przestrzegane. | |
| Autor: | darekd [ 16 Kwi 2014 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
novart napisał(a): Siemion napisał(a): novart napisał(a): Chyba, że od marca się coś zmieniło ? Korzystałem z tego przywileju na lotach LH w DXB i 2xFRA w lutym. Z tego co mi wiadomo od bardzo dawna tak jest ... chyba, że w drugą stronę coś się zmieniło od tego roku (nie leciałem Star Alliance w 2014 więc nie wiem). Ale bardziej zgaduję, że jeżeli udało Ci się wejść priorytetowo to tylko dlatego, że obsługa miała dobry dzień ... widziałem też gorsze dni kiedy wyrzucała z kolejki srebrnych Widać przez ładnych kilka dni miała dobry dzień Poza tym FTL daje jeszcze wejście do salonikow *A. Status Silver nie daje wejścia do saloników Star Alliance - co najwyzej może dawać do saloniku linii w której mamy konto "frequent flyer". (lub ze wspolnego programu - i to tez nie zawsze) | |
| Autor: | marek2011 [ 16 Kwi 2014 15:34 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
@Eryk : LH/OS bardzo pilnują teraz porządku przy b, zwłaszcza na lotniskach niemieckich i austriackich , ale generalnie także na wszystkich innych gdzie mają własną obsługę: i *S są bardzo często proszeni o poczekanie na właściwą kolejkę, priorytet mają teraz tylko F/C/HON/SEN/*G. Jeśli czasem wpuszczają kogoś jeszcze to tylko przez nieuwagę, albo pracownikowi się nie chce sprawdzać. | |
| Autor: | novart [ 16 Kwi 2014 15:41 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Racja - trochę się rozpedzilem z tymi salonikami... Natomiast pokazując FTL korzystałem z fast track na lotniskach w Niemczech i w Polsce. Fakt, że mało daje, ale jednak się przydaje... | |
| Autor: | marek2011 [ 16 Kwi 2014 16:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
fast track to nie to samo co priority boarding | |
| Autor: | darek50 [ 16 Kwi 2014 16:51 ] |
| Temat postu: | Miles & NO More ??? |
Lepiej przeznaczyc kasę na alternatywne linie/ loty / promocje etc. szczegolnie teraz gdy sa o wiele lepsze mozliwosci wylotowe i transportu z Polski / patrz Polski Bus - Wieden , Berlin , Praga doloty low costami na loty długodystansowe z Eurppy czy nawet Tel Avivu , korzystanie z Dubaju jako hubu / bez wiz / a w mym wypadku - Katowice / LOT zlikwidował loty bezposrednie za granicę z KTW , pozostaje tylko WAW z kosmicznie drogim dolotem , a Lufthansa wykorzystała te lukę i dyktuje jako monopolista odpowiednie ceny | |
| Autor: | novart [ 16 Kwi 2014 16:54 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Wiem, że FT to nie to samo co PB. Napisałem o tym jako o korzyści z posiadania FTL. Natomiast, jak napisałem, na lotniskach DXB i FRA po okazaniu FTL wpuszczali mnie na pokład z "priorytetowej" kolejki i nie było żadnego problemu - być może miałem farta... | |
| Autor: | SPLDER [ 17 Kwi 2014 03:02 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Dawniej na lotach LH na lotach kontynentalnych panowała wolna amerykanka, a na międzykontynentalnych FTL, SEN i *G byli zapraszani poza kolejnością. Obecnie tylko *G ma prawo do priority boardingu, co oczywiście nie znaczy, że osobą z FTL nie uda się przemknąć. Formalnie FTL nie ma żadnych preferencji w LH i większości linii podczas boardingu (ze znanych mi wyjątków to UA i LO) | |
| Autor: | viscaelbarca [ 17 Kwi 2014 05:32 ] | ||
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania | ||
Ok, czyli reasumując mam bilet wystawiony przez Air Canada, sprawdzałem swoją rezerwację i faktycznie tak jak mówiliście, drugi bagaż dla *A Silver to koszt 100 CAD (czyli normalna cena jak dla wszystkich zwykłych podróżnych). Nadanie bagażu przy stanowisku klasy Biznes też mnie nie dotyczy, bo jak widziałem na lotnisku tabliczki, jest to opcja tylko dla *A Gold. A jeśli chodzi o saloniki, to mając przesiadkę we Frankfurcie na lot do Rzeszowa wykonywany przez Lufthansę, gdy mam bilet wystawiony przez Air Canada, posiadam kartę Miles&More Lufthansa, to mogę skorzystać ze wszystkich saloników, jakie wyświetla mi wyszukiwarka na moim koncie miles&more?
| |||
| Autor: | bartek. [ 20 Kwi 2014 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
SPLDER napisał(a): Dawniej na lotach LH na lotach kontynentalnych panowała wolna amerykanka, a na międzykontynentalnych FTL, SEN i *G byli zapraszani poza kolejnością. Obecnie tylko *G ma prawo do priority boardingu, co oczywiście nie znaczy, że osobą z FTL nie uda się przemknąć. Formalnie FTL nie ma żadnych preferencji w LH i większości linii podczas boardingu (ze znanych mi wyjątków to UA i LO) Chwila chwila. A od kiedy FTL/SEN nie mają oficjalnie priority boarding? Rzeczywiscie na stronie: https://www.miles-and-more.com/online/m ... &cid=18002 nie widzę w ogóle wzmianki o priority boarding, natomiast jestem przekonany że choćby na okęciu wielokrotnie widziałem takie czerwone tabliczki przy priority boardingu i tam wyszczególnione kogo dotyczy i widziałem m.in. FTL wyszczególniony. Coś się zmieniło? Jeżeli tak to od kiedy? Kiedyś też pytałem o priority boarding przy gejcie do A380 LH i obsluga powiedziała, że owszem należy się, ale A380 w ogóle nie biorą pod uwagę statusów tylko klase danego biletu na dany lot. No i chyba od 2 lat FTL nic właściwie nie daje. Tzn. daje - oczywiście. Ale nie warto nic robić aby go otrzymać specjalnie. Jego wartość oceniam na około 100 zł. | |
| Autor: | marek2011 [ 20 Kwi 2014 13:30 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): SPLDER napisał(a): Dawniej na lotach LH na lotach kontynentalnych panowała wolna amerykanka, a na międzykontynentalnych FTL, SEN i *G byli zapraszani poza kolejnością. Obecnie tylko *G ma prawo do priority boardingu, co oczywiście nie znaczy, że osobą z FTL nie uda się przemknąć. Formalnie FTL nie ma żadnych preferencji w LH i większości linii podczas boardingu (ze znanych mi wyjątków to UA i LO) Chwila chwila. A od kiedy FTL/SEN nie ma ją oficjalnie priority boarding? Rzeczywiscie na stronie: https://www.miles-and-more.com/online/m ... &cid=18002 nie widzę w ogóle wzmianki o priority boarding, natomiast jestem przekonany że choćby na okęciu wielokrotnie widziałem takie czerwone tabliczki przy priority boardingu i tam wyszczególnione kogo dotyczy i widziałem m.in. FTL wyszczególniony. Coś się zmieniło? Jeżeli tak to od kiedy? Kiedyś też pytałem o priority boarding przy gejcie do A380 LH i obsluga powiedziała, że owszem należy się, ale A380 w ogóle nie biorą pod uwagę statusów tylko klase danego biletu na dany lot. No i chyba od 2 lat FTL nic właściwie nie daje. Tzn. daje - oczywiście. Ale nie warto nic robić aby go otrzymać specjalnie. Jego wartość oceniam na około 100 zł. Bez przesady w druga stronę : FTL mimo wszystko ciągle daje dużo dodatkowego bagażu, odprawę w C i wstęp do saloników w przypadku przelotów liniami zintegrowanymi. Plus 25% mil więcej. Jeśli ktoś regularnie lata, jest to dużo więcej warte niż 100 zł rocznie. To co zostało w ostatnich latach zabrane to tak na prawdę wstęp do saloników kontraktowych (które hojnie dawał w sumie i tak tylko LOT - bo w LH/OS/LX zawsze były to tylko wybrane saloniki może w 30% siatki) i priorytetowy boarding w grupie LH. | |
| Autor: | bartek. [ 20 Kwi 2014 13:45 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
To ile to jest warte? Bo program milowy z punktu widzenia linii jest po to, aby przyciągnąć ludzi, aby dopłacili te $10 więcej i wybrali linie z programu, aniżeli konkurencję. A jeżeli ja mogę mieć Priority Pass i Diners Club LOT za sumę całkowitą do 1000 zł i mieć właśćiwie wszystkei przywileje, które daje FTL i DUŻO WIĘCEJ (saloniki praktycznie wszędzie) to karta FTL jest wielkrotnie mniej warta od takiego zestawu, który pozwala mi dodatkowo zaoszczędzić kupując po prostu najtańsze biletu u dowolnego przewoźnika. Dodatkowy bagaż jest coś tam warty - ok. Tylko znowu ten benefit wykorzystuje się stosunkowo rzadko i w takich chwilach można po prostu dopłacić z zaoszczędzonych pieniędzy. Dlatego M&M czy aktualnie MilaegePlus i SkyMiles nie do końca rozumiem. Tak jakby zapomnieli po co wymyślono programy lojalnościowe. | |
| Strona 42 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |