Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 38 z 480

Autor:  billabong [ 05 Mar 2014 14:09 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

blasto napisał(a):
Tylko trzeba mieć najpierw jakieś mile w ich programie, bo bez tego wyszukiwarka nie działa.

Mea culpa - rzeczywiście nie zwróciłam na to uwagi bo jakieś mile w tym programie mam.

W akcie desperacji, gdy ktoś często sprawdza dostępność innych linii to zawsze można przerzucić jakieś mile z programu hotelowego na ANA jeżeli jest partnerem i aktywować wyszukiwanie.

Autor:  Paw_Lew [ 05 Mar 2014 14:34 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

blasto napisał(a):

Tylko trzeba mieć najpierw jakieś mile w ich programie, bo bez tego wyszukiwarka nie działa.

.


Są sposoby żeby to ominąć, tutaj instrukcja: http://thepointsguy.com/2011/06/how-to- ... ilability/


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Autor:  blasto [ 05 Mar 2014 15:19 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Paw_Lew napisał(a):
blasto napisał(a):

Tylko trzeba mieć najpierw jakieś mile w ich programie, bo bez tego wyszukiwarka nie działa.

.


Są sposoby żeby to ominąć, tutaj instrukcja: http://thepointsguy.com/2011/06/how-to- ... ilability/


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


To są takie sposoby, żeby przelać punkty między programami, ale finalnie i tak trzeba je mieć na koncie ANA. Tego nie da się obejść. Dla mnie wyszukiwarka UA jest wystarczająco dobra.

edit: a jednak podobno się da - info w linku.

Autor:  Paw_Lew [ 05 Mar 2014 15:22 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

W linku który podałem jest opis jak sprawdzić dostępność bez konieczności posiadania tam mil - sprawdzałem i działa. To czy UA jest wystarczające to inna kwestia.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Autor:  blasto [ 05 Mar 2014 15:23 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Paw_Lew napisał(a):
W linku który podałem jest opis jak sprawdzić dostępność bez konieczności posiadania tam mil - sprawdzałem i działa. To czy UA jest wystarczające to inna kwestia.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


A, słusznie. Moja buła. Nie znałem tego.

Autor:  cart [ 05 Mar 2014 15:53 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Dostępność we wszystkich programach można sprawdzić tu:
http://beta.awardtravelr.com/

Autor:  marek2011 [ 05 Mar 2014 16:03 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Dostępność w innych programach / wyszukiwarkach pokrywa się w 99% z dostępnością w M&M.
Ten 1% to zazwyczaj lot, na którym miejsca się akurat szuka :lol:

Autor:  guest [ 05 Mar 2014 16:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

cart napisał(a):
Dostępność we wszystkich programach można sprawdzić tu:
http://beta.awardtravelr.com/


Jesli chodzi o Oneworld to mozna sobie odpuscic. Podobno ze *A ma dzialac lepiej.

Autor:  tictac [ 07 Mar 2014 20:46 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Witajcie

czy teraz nie można płacić milami a opłaty lotniskowe 18.000?
Szukam czegoś na marzec, mama 114.000, Lufa ma Dubaj i Muscat za 25.000 ale oplaty ponad 1600zł nie ma możliwość płacić milami,
kto ma jakiś pomysł jak dobrze wykorzystać te mile? co sprawdzam smarta za 15.000 to nie ma polaczeń, np Santorini na infolini MM bilety sa za 30.000 a w smarcie nie ma, co lepszy kierunek to nie ma biletów, a w dalszych kierunkach oplaty kosmos...gdzie tu lecieć?

Autor:  kemot [ 07 Mar 2014 20:56 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

FlySmart po Europie łącznie 33tyś mil i brak jakichkolwiek dopłat (np. Lizbona z takich ciekawszych i niespecjalnie tanich z WAW) lub promocje LOTu na połączenia transatlantyckie za 30 tyś mil plus 400-500 PLN dopłat, w tej chwili trwa promocja na Chicago za 30 tyś mil plus 487 PLN opłat.

Autor:  tictac [ 07 Mar 2014 21:03 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Lizbone właśnie wziąlęm rok temu z tych ciekawszych i drozszych, USA na mój termin nie ma, urlop mam od 28.03 do 6.04 i szukam czegos w tym termienie, czyli za dalekie dystanse nie mogę płacic za podatki milami?

Autor:  kemot [ 07 Mar 2014 21:21 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Nie można i przynajmniej od paru dobrych lat jak bawię się w M&M nigdy nie było takiej możliwości.

Autor:  cart [ 08 Mar 2014 10:35 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Poszukaj US Air za atlantyk, mają śmieszne dopłaty.

Autor:  Sudoku [ 08 Mar 2014 18:20 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

US Airways wychodzą ze SA z końcem miesiąca.

Autor:  cart [ 08 Mar 2014 18:29 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ale można kupić jeszcze ich bilet na lipiec (sprawdzone w praktyce).

Autor:  szymonpoznan1 [ 08 Mar 2014 18:36 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

cart napisał(a):
Ale można kupić jeszcze ich bilet na lipiec (sprawdzone w praktyce).


Możesz podać jaka trasę kupiłeś, ile mil dałeś i ile wyniosły opłaty? ;)

Autor:  cart [ 08 Mar 2014 21:37 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Kupowałem w biznesie dla znajomego przez FRA i CLT. Cennik milowy standardowy, opłaty za OW chyba 240zł.

Autor:  miloszp [ 10 Mar 2014 20:34 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Co zrobić by dozbierać 900 mil premiowych przed końcem miesiąca nie latając ?
kończy mi się ważność dużej ilości a tyle mi brakuje żeby coś dostać

Autor:  Janek [ 10 Mar 2014 20:38 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Wymień sobie pkt Pajbackk (bo zazwyczaj każdy ma ich trochę :) ) na mile.

Autor:  miloszp [ 10 Mar 2014 20:45 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

payback to ostateczność. wie ktoś ile czasu zajmuje transfer ?
Ma ktoś inne pomysły ?

Strona 38 z 480 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/