| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 37 z 480 |
| Autor: | RaDiDaM [ 17 Lut 2014 20:12 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
okiemserca napisał(a): to ja mam takie pytanie: uzbierałem premiowych 50 000 w miles&more dzieki karcie mBanku. próba wykorzystania mil pokazuje mi absurdalność tego programu (np - w promocji milowej lot Wawa-New Delhi to 30 000 mil i 1850PLN dopłat! ----- i tu jaja: ten sam lot bez wykorzystywania mil - ok 2100 PLN (interesujące - bilet 550 a dopłat 1550 czyli mniej niz w okazjach milowych:-). Wykorzystanie mil na przeloty europejskie - dopłaty też absurdalne. moje pytanie: 1. po cholerę zbierać te mile? jak je wykorzystać sensownie? 2. czy warto zbierać mile m&m jeśli rocznie mogę uzbierać wartość rzędu ok. 30 000 - 40 000? A może lepiej wziąć kartę CitiLot (zniżki realne na loty Lotem), albo kartę Citi wizz - (realne punkty na loty tanie) jakie macie sugestie? Sugestia: Leć do USA. | |
| Autor: | anonim1 [ 17 Lut 2014 20:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
RaDiDaM napisał(a): Sugestia: Leć do USA. Ale tylko LOT-em do CHI, NYC, a dalej UA | |
| Autor: | drop [ 17 Lut 2014 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
okiemserca pochyl się nad tym co zapodał Kamil i dowiesz się jak wykorzystać te zgromadzone mile co do karty to ja z doświadczenia polecam citi, ale co kto woli | |
| Autor: | okiemserca [ 17 Lut 2014 20:41 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
marfot napisał(a): RaDiDaM napisał(a): Sugestia: Leć do USA. Ale tylko LOT-em do CHI, NYC, a dalej UA co to jest UA? Ok już wiem, United Airlines | |
| Autor: | J29 [ 18 Lut 2014 02:31 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czy ja dobrze rozumiem, że za lot United, w klasie rezerwacyjnej K w programie M&M dostanę: - mile premiowe x0.25 - mile statusowe x1 ? | |
| Autor: | SPLDER [ 18 Lut 2014 03:45 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
J29 napisał(a): Czy ja dobrze rozumiem, że za lot United, w klasie rezerwacyjnej K w programie M&M dostanę: - mile premiowe x0.25 - mile statusowe x1 ? Obecnie M&M stało się parodią FPP - nie ma sensu tam nic wrzucać. W UA dostaniesz 100% mil a jak będziesz chciał je wykorzystać to unikniesz drakońskich opłat M&M. Jak nie masz statusu to w M&M dostaniesz 25% zarówno statusowych jak i premiowych. | |
| Autor: | bartek. [ 18 Lut 2014 03:50 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Co ciekawe Amerykanie to samo mowia o programie Milaege Plus Generalnie Star Alliance jest kiepskie po prostu... | |
| Autor: | cart [ 18 Lut 2014 10:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
MP jest lata świetlne przed M&M. | |
| Autor: | okiemserca [ 18 Lut 2014 14:39 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
- czy da się może przenosić mile z M&M do MP? | |
| Autor: | cart [ 18 Lut 2014 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Nie. | |
| Autor: | lalka150 [ 18 Lut 2014 19:06 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
witam Mil z M&M nie można przenieść do MP , a czy znacie inne programy lojalnościowe do których można przenieść mile M&M Mogą to być programy lotnicze jak i hotelowe Pozdrawiam | |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 24 Lut 2014 23:56 ] | ||
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania | ||
Takie szybkie pytanie: co to są mile HON circle? Screen w załączniku:
| |||
| Autor: | mezzo [ 25 Lut 2014 00:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Mile do statusu HON Circle możliwe do uzyskania tylko w klasie business lub first. W odróżnieniu od mil statusowych "resetują" się po dwóch latach. Ten licznik jest widoczny od statusu SEN (chyba ponad 300K mil) na stronie WWW lub dla wszystkich FT i SEN przez aplikacje mobilne. | |
| Autor: | klapio [ 27 Lut 2014 23:25 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Czy teoretycznie mogę co parę miesięcy otwierać i zamykać konto w mbanku bądź citi o ile taka karta kredytowa po raz kolejny będzie mi wydawana i zgarniać dzięki mile premiowe przyznawane na start ? | |
| Autor: | mucha [ 27 Lut 2014 23:32 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
klapio napisał(a): Czy teoretycznie mogę co parę miesięcy otwierać i zamykać konto w mbanku bądź citi o ile taka karta kredytowa po raz kolejny będzie mi wydawana i zgarniać dzięki mile premiowe przyznawane na start ? Tak. Tylko że np. w mBanku jak zgłosisz zamknięcie karty to ona jeszcze wisi w systemie aż wygenerują się 3 zerowe wyciągi. Dopiero wtedy znika i można zawnioskować o nową kartę tego samego typu. No i teraz kasują chyba 50zł za wydanie więc to nie jest taki złoty interes. | |
| Autor: | klapio [ 27 Lut 2014 23:35 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
mucha napisał(a): klapio napisał(a): Czy teoretycznie mogę co parę miesięcy otwierać i zamykać konto w mbanku bądź citi o ile taka karta kredytowa po raz kolejny będzie mi wydawana i zgarniać dzięki mile premiowe przyznawane na start ? Tak. Tylko że np. w mBanku jak zgłosisz zamknięcie karty to ona jeszcze wisi w systemie aż wygenerują się 3 zerowe wyciągi. Dopiero wtedy znika i można zawnioskować o nową kartę tego samego typu. No i teraz kasują chyba 50zł za wydanie więc to nie jest taki złoty interes. Za wydanie karty kasują 10 zł. O 3 wyciągach wiem więc się tak zastanawiam, czy teoretycznie co te 4 miesiące można bez problemu wnioskować o nową kartę i bez problemu ją znowu otrzymać. Praktykował ktoś z was coś takiego ? | |
| Autor: | zenek007 [ 04 Mar 2014 16:04 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Witam, czy ktoś może pomóc - gdzie sprawdzić ile potrzeba mil na konkretne trasy z siatki Air New Zeland? | |
| Autor: | lider [ 04 Mar 2014 16:15 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Tutaj masz tabelę z ilością potrzebnych mil na poszczególne regiony: http://www.miles-and-more.com/mediapool/pdf/35/media_101934235.pdf | |
| Autor: | billabong [ 04 Mar 2014 16:39 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
miloszp napisał(a): dostępność musisz sprawdzić telefonicznie u konsultanta miles and more Dostępność w Air NZ i innych liniach *A można też sprawdzić zapisując się do ANA Mileage Club przez ich wyszukiwarkę i z wybranymi już lotami zadzwonić na infolinię M&M żeby zarezerwować nagrodę. Oczywiście nie sugerować się milami wyświetlanymi na stronie ANA bo te odnoszą się jedynie do tego programu. Mile z tabelki od przedmówcy, na stronie tylko dostępność. Tutaj link do formularza ANA: https://cam.ana.co.jp/amcmember/amcentr ... ryFacadeEn | |
| Autor: | blasto [ 05 Mar 2014 13:45 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
billabong napisał(a): miloszp napisał(a): dostępność musisz sprawdzić telefonicznie u konsultanta miles and more Dostępność w Air NZ i innych liniach *A można też sprawdzić zapisując się do ANA Mileage Club przez ich wyszukiwarkę i z wybranymi już lotami zadzwonić na infolinię M&M żeby zarezerwować nagrodę. Oczywiście nie sugerować się milami wyświetlanymi na stronie ANA bo te odnoszą się jedynie do tego programu. Mile z tabelki od przedmówcy, na stronie tylko dostępność. Tutaj link do formularza ANA: https://cam.ana.co.jp/amcmember/amcentr ... ryFacadeEn Tylko trzeba mieć najpierw jakieś mile w ich programie, bo bez tego wyszukiwarka nie działa. Redakcjo: pomyślcie o zrobieniu podwieszonego postu z najważniejszymi informacjami M&M np. link do chartu M&M jest w tym wątku minimum 20 razy, a pytania o niego powtarzają się co kilka stron. | |
| Strona 37 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |