| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 36 z 480 |
| Autor: | BartoszSz [ 10 Lut 2014 14:26 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
xyrxis napisał(a): Konto M&M mozesz sobie zalozyc w dowolnym momencie i w dowolnym momencie dokonac wymiany z paybacka. Jesli moge Ci cos doradzic to zostaw sobie te punkty na koncie do ostatniej chwili i wymien je dopiero jak juz bedziesz pewien ze chcesz cos brac za mile. Punkty PB daja wiecej mozliwosci i szkoda wymieniac na M&M jesli sie okaze ze nigdy z nich nie skorzystasz. A istnieją jakieś promocje na to? Tak jak jest za zakupy z aktywacją promocji 2 x więcej pkt., tak tutaj 2 x lepszy przelicznik punktów na mile? | |
| Autor: | miloszp [ 10 Lut 2014 22:12 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
czy spełniłem wymagania na FTL 2 lata z rzędu to status w ogóle nie ulega przedłużeniu bo w profilu nic się nie zmieniło tzn wciąż mam do luty 2015 mimo że w 2013 spełniłem wymagania, czy też informacja zmieni się dopiero za rok i dopisze się wtedy ten kolejny rok czy tam dwa ważności ? | |
| Autor: | SPLDER [ 11 Lut 2014 00:57 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
miloszp napisał(a): czy spełniłem wymagania na FTL 2 lata z rzędu to status w ogóle nie ulega przedłużeniu bo w profilu nic się nie zmieniło tzn wciąż mam do luty 2015 mimo że w 2013 spełniłem wymagania, czy też informacja zmieni się dopiero za rok i dopisze się wtedy ten kolejny rok czy tam dwa ważności ? Ich system jest niedopracowany - przedłużenie statusu wyświetli się tuż przed upływem ważności obecnej karty. Jedyne, co ulega zmianie, to znika informacja, ile mil potrzebujesz do przedłużenia FTL (pojawia się informacja ile brakuje do SEN). Niemniej - masz 2 lata na przedłużenie statusu, jeśli spełnisz warunki w pierwszym roku, to ponownie ich spełnienie w następnym nie przedłuża statusu o kolejne 2 lata. | |
| Autor: | art77 [ 11 Lut 2014 16:45 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
BartoszSz napisał(a): xyrxis napisał(a): Konto M&M mozesz sobie zalozyc w dowolnym momencie i w dowolnym momencie dokonac wymiany z paybacka. Jesli moge Ci cos doradzic to zostaw sobie te punkty na koncie do ostatniej chwili i wymien je dopiero jak juz bedziesz pewien ze chcesz cos brac za mile. Punkty PB daja wiecej mozliwosci i szkoda wymieniac na M&M jesli sie okaze ze nigdy z nich nie skorzystasz. A istnieją jakieś promocje na to? Tak jak jest za zakupy z aktywacją promocji 2 x więcej pkt., tak tutaj 2 x lepszy przelicznik punktów na mile? zawsze 5 do 1 ( 5 pkt - 1 mila) , przynajmniej od 2 lat | |
| Autor: | p14c3k [ 13 Lut 2014 20:17 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
przeprszam ale nie potrafie znalsc, a wydaje mi sie ze pare podobny temat widzialem, szukajka nie pomogla wiec w racie czego prosze o przeniesienie,, rozbilem rezerwacje na LO, niestety pomyliem imie z nazwiskiem, teraz jak wprowadzalem numer karty M&M, niby potwierdza, ale po sprwdzeniu dalej jej tam nie ma,, czy mam cos z tym robic? jutro wylot,, czy po powrocie wyslac wniosek o naliczenie zaleglych mil, z tego co widze dla LO nie ma formularza online, i trzeba wysylac na papierze do Warszawy (chociaz wydaje mi sie wlasnie ze widalem jakis trick zeby to online zrobic).. ktos podpowie ?? | |
| Autor: | drop [ 13 Lut 2014 20:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
po 14 dniach po locie wyślij im formularz online z prośbą o naliczenie mil, w okienku nazwisko podaj zarówno imię jak i nazwisko nie będzie najmniejszych problemów (jesli tylko masz zamienione miejscami) | |
| Autor: | p14c3k [ 13 Lut 2014 21:08 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
@drop: wlasnie jak patrze na ten formulaz, to dla LO nie ma, jest tylko Kod: Przeloty (formularze online) -Star Alliance (z wyjatkiem South African Airways) -Germanwings a takze: Kod: W sytuacji braku naliczenia automatycznego mil na konto uczestnika, oraz braku możliwości skorzystania z formularza on-line, prosimy o przesłanie dokumentów reklamacyjnych pocztą. Wnioski dotyczące połączeń LOT oraz Lufthansa - na adres biura w Warszawie: Centrum Obsługi Miles & More, 00-972 Warszawa 119, Skrzynka pocztowa 78 | |
| Autor: | koncentrator [ 13 Lut 2014 21:16 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Wybierz Star Alliance i w nowym okienku z rozwijanej listy wybierasz LOT. | |
| Autor: | p14c3k [ 13 Lut 2014 21:19 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
koncentrator napisał(a): Wybierz Star Alliance i w nowym okienku z rozwijanej listy wybierasz LOT. dokladnie o cos takiego mi chodzilo, dzieki bardzo,, to dopiero po 14 dnia po locie ?? | |
| Autor: | koncentrator [ 13 Lut 2014 21:23 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Dokładnie 14 dni. Inaczej nie przejdzie formularz. | |
| Autor: | michcioj [ 13 Lut 2014 22:16 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
sluchajcie a czy da sie wykorzystac mile na liniach amerykanskach ? probowalem dzisiaj szukac ile kosztowalby lot miami panama city i MIA - MEX... nic nie znalazla wyszukiwarka miles and more, a wiem ze sa np. loty united do tych miast, skyscanner znalazl. | |
| Autor: | drop [ 13 Lut 2014 22:20 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
da się, było na forum skojarz "m&m united" | |
| Autor: | Kamil [ 13 Lut 2014 23:01 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Bardzo użyteczny przewodnik http://millionmilesecrets.com/2013/05/2 ... nsa-miles/ | |
| Autor: | blasto [ 14 Lut 2014 11:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Kamil napisał(a): Już linkowałem do niego chyba ze 3 razy, potwierdzam - bardzo przydatna rzecz. Jeszcze bardziej przydatny byłby moim zdaniem podwieszony post, wyjaśniający główne zasady M&M. Brakuje mi trochę tego typu rozwiązania na forum (świetnie sprawdzają się one na FT). | |
| Autor: | okiemserca [ 14 Lut 2014 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Użyteczny, ale krew zalewa jak widzę że w stanach mają karty kredytowe z bonusem 50 i 35 tys mil a u nas najdroższe wypas karty dają 10 000 mil. wioska trochę | |
| Autor: | mucha [ 16 Lut 2014 23:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
okiemserca napisał(a): Użyteczny, ale krew zalewa jak widzę że w stanach mają karty kredytowe z bonusem 50 i 35 tys mil a u nas najdroższe wypas karty dają 10 000 mil. wioska trochę Tam pasażer może przebierać w ofertach kart co-brandowych, jest ich na pęczki więc banki/linie czymś muszą przyciągnąć klienta. U nas tak jak napisałeś "wioska" w tym zaksiesie więc i tak cieszmy się z tych ochłapów co dają | |
| Autor: | okiemserca [ 17 Lut 2014 19:52 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
blasto napisał(a): Kamil napisał(a): Bardzo użyteczny przewodnik ...Jeszcze bardziej przydatny byłby moim zdaniem podwieszony post, wyjaśniający główne zasady M&M. Brakuje mi trochę tego typu rozwiązania na forum ..... oj tak oj tak. tu sami eksperci od optymalizacji koszów przelotów- ale nie ma expertów od optymalizacji czasu użytkowników forum. dowiedzieć się czegoś gdy startujesz z zerową wiedza - o m&m albo a3 (najpierw sie trza dowiedziec co to | |
| Autor: | Kamil [ 17 Lut 2014 19:56 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Przygotuj tutorial - zamieścimy i przykleimy. To forum, co oznacza, że użytkownicy, a nie redakcja przygotowują treść. | |
| Autor: | okiemserca [ 17 Lut 2014 20:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
to ja mam takie pytanie: uzbierałem premiowych 50 000 w miles&more dzieki karcie mBanku. próba wykorzystania mil pokazuje mi absurdalność tego programu (np - w promocji milowej lot Wawa-New Delhi to 30 000 mil i 1850PLN dopłat! ----- i tu jaja: ten sam lot bez wykorzystywania mil - ok 2100 PLN (interesujące - bilet 550 a dopłat 1550 czyli mniej niz w okazjach milowych:-). Wykorzystanie mil na przeloty europejskie - dopłaty też absurdalne. moje pytanie: 1. po cholerę zbierać te mile? jak je wykorzystać sensownie? 2. czy warto zbierać mile m&m jeśli rocznie mogę uzbierać wartość rzędu ok. 30 000 - 40 000? A może lepiej wziąć kartę CitiLot (zniżki realne na loty Lotem), albo kartę Citi wizz - (realne punkty na loty tanie) jakie macie sugestie? | |
| Autor: | okiemserca [ 17 Lut 2014 20:02 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Kamil napisał(a): Przygotuj tutorial - zamieścimy i przykleimy. To forum, co oznacza, że użytkownicy, a nie redakcja przygotowują treść. jakbym się znał na tyle ... | |
| Strona 36 z 480 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |