Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 34 z 479

Autor:  blasto [ 28 Sty 2014 01:56 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Sudoku napisał(a):
Ale promocje, to tylko LOT (a więc NY lub Chicago) albo Lufthansa i w tym przypadku spore dopłaty.

Musisz zatem skalkulować, czy mieć niższe dopłaty, czy może wydać więcej mil.

Oczywiście optymalnie byłoby skorzystać z promocji LOT-u (jeśli taka się pojawi) i dobrać loty wewnątrz USA z United.


Ja tam wolę dwa stopovery w USA/Kanadzie niż 6k. mil oszczędności.

Autor:  lendziro [ 28 Sty 2014 12:33 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Mam możliwość odkupienia od kogoś trochę mil. Ktoś może napisać ile realnie warta jest (warto jest) zapłacić za 1 mile?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Autor:  snooka [ 28 Sty 2014 12:52 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

poniżej 3 groszy za 1 milę to jest dobra cena

Autor:  adamuto [ 28 Sty 2014 13:04 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ja uważam, że powyżej 2 groszy za milę raczej się nie opłaca. Sam kupowałem jakiś czas temu 170 000 mil za 2500 i myślę, że ok 0,015 PLN za milę to jest cena OK.

Autor:  mucha [ 28 Sty 2014 13:25 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

adamuto napisał(a):
Ja uważam, że powyżej 2 groszy za milę raczej się nie opłaca. Sam kupowałem jakiś czas temu 170 000 mil za 2500 i myślę, że ok 0,015 PLN za milę to jest cena OK.

To miałeś cholerne szczęście (a ten co sprzedawał to trochę frajer...). Nigdy nie widziałem oferty poniżej 3gr za milę.

Autor:  manio [ 28 Sty 2014 13:50 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

adamuto napisał(a):
Ja uważam, że powyżej 2 groszy za milę raczej się nie opłaca. Sam kupowałem jakiś czas temu 170 000 mil za 2500 i myślę, że ok 0,015 PLN za milę to jest cena OK.


daj namiary na tego "super sprzedawce". Sam kupie :D

Autor:  Krz [ 28 Sty 2014 14:11 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

marfot napisał(a):
Im więcej linii w programie, tym lepiej, LOT ma tak małą siatkę połączeń, że trudno by było coś uzbierać. Chyba, że ktoś co tydzień lata do pracy. W ostatnich latach wszystkie programy podupadły. M&M i tak najdłużej oferował lepsze warunki niż inne programy, ale teraz coraz mniej mil przysługuje za najtańsze bilety i usług jest coraz mniej.


Ale o to właśnie chodzi....by lecieć LOT a nie inną linią ze *A.
LH robi coś w tym stylu utrudniając zbieranie mil w innych liniach.

Jak ktoś lata bardzo dużo faktycznie dla niego warto zachowac opcję M&M.

Jednak jako zachęta by lecieć LOT zamiast jakimś LCC taki program byłby niezły, a M&M się do tego nie nadaje.
"Coś uzbierać" nie byłoby problemem. Wszystko zależy od sposobów w jaki można by wydawać uzbierane mile/punkty.

Autor:  marek2011 [ 28 Sty 2014 14:44 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

LO myśli już mniej lub bardziej poważnie od jakiegoś czasu o wyjściu z M&M i stworzeniu własnego programu, ale obawiam się, że zwyczajnie LOT-u na to nie stać. Więc nie spodziewałbym się przełomu.

Autor:  bartek. [ 28 Sty 2014 15:08 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

A nie może być jednocznie w M&M i mieć własny program?

Autor:  Krz [ 28 Sty 2014 15:30 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Własny program ma np. Aegean no ale powiedzmy, że to trochę prężniejsza linia.

Dobre pytanie, czy można być w dwóch programach. Bo dla latających dużo LH M&M były pewnie korzystniejszy.

Autor:  kangaroo1983 [ 28 Sty 2014 16:19 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Zakupilam lot w klasie ekonomicznej podczas jakies promocji i chcialabym teraz wykupic upgrade za mile.
Czy wymienialiscie moze mile na lepsza klase lotu? Macie jakies doswiadczenia w tej kwestii?

Autor:  bartek. [ 28 Sty 2014 16:22 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Z promocji to zazwyczaj jest zakaz upgradeu

Autor:  kangaroo1983 [ 28 Sty 2014 16:28 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ok, a co jezeli nie kupilam na promocji?
Bo slyszalam ze mozna wybienic bezposrednio przy gejcie przed wejsiciem do samolotu jezeli samolot nie jest calkowicie zabookowany. Czy to jets prawda? Czy ktos z was tak zrobil kiedykolwiek?

Autor:  warsawfan [ 28 Sty 2014 16:36 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Wszystko powinnas znalezc na stronie m&m (dokladniej mileage calculator). Bedzie tam rowniez info z jakich klas nie mozna upgrade'owac.
Kiedys mozna bylo zrobic upg za mile podczas odprawy. Teraz mozesz zrobic upg przez infolinie m&m najpozniej bodajze cztery godziny przed odlotem.

Autor:  art77 [ 28 Sty 2014 16:59 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

a czy jeśli jest w promocji np za 30 t mil Filadelfia, wylot min, z Poznania, mogę w Stanach zrobić jeden stoper w ramach biletu nagrody??

Autor:  tomasz.tomczuk [ 28 Sty 2014 17:00 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

w ramach biletu "mile bargain" NIEEE

Autor:  sranda [ 04 Lut 2014 12:16 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Jak pokażesz srebrną kartę, to bez problemu przejdziesz 'Fast lane', często nawet z osobą towarzyszącą, która może nie mieć statusu.

Autor:  cart [ 04 Lut 2014 16:03 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Do fast lane często jest dłuższa kolejka niż dla reszty. Zresztą ja nigdy karty do fast lane nie pokazywałem i nikt się nie czepiał.

Autor:  silvershark [ 04 Lut 2014 17:27 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

W Gdańsku akurat na fast lane wymagają okazania karty m&m.

Autor:  BusinessClass [ 05 Lut 2014 23:21 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Na stronie głównej M&M jest promocja Marriott.

Cytuj:
Spełnij marzenia i zgromadź nawet do 50 000 mil premiowych z Marriott MegaMiles


Ale jak tam klikam, to pokazuje mi się taki komunikat:
A Note About This Promotion

We’re sorry, but there was an error in directing you to this promotion.

The reason for this error could be:

You’re trying to access a miles promotion and are a points-earner, or vice versa
You are not eligible for this promotion
This promotion has expired

ktoś z Was próbował?

Strona 34 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/