| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 34 z 479 |
| Autor: | blasto [ 28 Sty 2014 01:56 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Sudoku napisał(a): Ale promocje, to tylko LOT (a więc NY lub Chicago) albo Lufthansa i w tym przypadku spore dopłaty. Musisz zatem skalkulować, czy mieć niższe dopłaty, czy może wydać więcej mil. Oczywiście optymalnie byłoby skorzystać z promocji LOT-u (jeśli taka się pojawi) i dobrać loty wewnątrz USA z United. Ja tam wolę dwa stopovery w USA/Kanadzie niż 6k. mil oszczędności. | |
| Autor: | lendziro [ 28 Sty 2014 12:33 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Mam możliwość odkupienia od kogoś trochę mil. Ktoś może napisać ile realnie warta jest (warto jest) zapłacić za 1 mile? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | snooka [ 28 Sty 2014 12:52 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
poniżej 3 groszy za 1 milę to jest dobra cena | |
| Autor: | adamuto [ 28 Sty 2014 13:04 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ja uważam, że powyżej 2 groszy za milę raczej się nie opłaca. Sam kupowałem jakiś czas temu 170 000 mil za 2500 i myślę, że ok 0,015 PLN za milę to jest cena OK. | |
| Autor: | mucha [ 28 Sty 2014 13:25 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
adamuto napisał(a): Ja uważam, że powyżej 2 groszy za milę raczej się nie opłaca. Sam kupowałem jakiś czas temu 170 000 mil za 2500 i myślę, że ok 0,015 PLN za milę to jest cena OK. To miałeś cholerne szczęście (a ten co sprzedawał to trochę frajer...). Nigdy nie widziałem oferty poniżej 3gr za milę. | |
| Autor: | manio [ 28 Sty 2014 13:50 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
adamuto napisał(a): Ja uważam, że powyżej 2 groszy za milę raczej się nie opłaca. Sam kupowałem jakiś czas temu 170 000 mil za 2500 i myślę, że ok 0,015 PLN za milę to jest cena OK. daj namiary na tego "super sprzedawce". Sam kupie | |
| Autor: | Krz [ 28 Sty 2014 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
marfot napisał(a): Im więcej linii w programie, tym lepiej, LOT ma tak małą siatkę połączeń, że trudno by było coś uzbierać. Chyba, że ktoś co tydzień lata do pracy. W ostatnich latach wszystkie programy podupadły. M&M i tak najdłużej oferował lepsze warunki niż inne programy, ale teraz coraz mniej mil przysługuje za najtańsze bilety i usług jest coraz mniej. Ale o to właśnie chodzi....by lecieć LOT a nie inną linią ze *A. LH robi coś w tym stylu utrudniając zbieranie mil w innych liniach. Jak ktoś lata bardzo dużo faktycznie dla niego warto zachowac opcję M&M. Jednak jako zachęta by lecieć LOT zamiast jakimś LCC taki program byłby niezły, a M&M się do tego nie nadaje. "Coś uzbierać" nie byłoby problemem. Wszystko zależy od sposobów w jaki można by wydawać uzbierane mile/punkty. | |
| Autor: | marek2011 [ 28 Sty 2014 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
LO myśli już mniej lub bardziej poważnie od jakiegoś czasu o wyjściu z M&M i stworzeniu własnego programu, ale obawiam się, że zwyczajnie LOT-u na to nie stać. Więc nie spodziewałbym się przełomu. | |
| Autor: | bartek. [ 28 Sty 2014 15:08 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
A nie może być jednocznie w M&M i mieć własny program? | |
| Autor: | Krz [ 28 Sty 2014 15:30 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Własny program ma np. Aegean no ale powiedzmy, że to trochę prężniejsza linia. Dobre pytanie, czy można być w dwóch programach. Bo dla latających dużo LH M&M były pewnie korzystniejszy. | |
| Autor: | kangaroo1983 [ 28 Sty 2014 16:19 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Zakupilam lot w klasie ekonomicznej podczas jakies promocji i chcialabym teraz wykupic upgrade za mile. Czy wymienialiscie moze mile na lepsza klase lotu? Macie jakies doswiadczenia w tej kwestii? | |
| Autor: | bartek. [ 28 Sty 2014 16:22 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Z promocji to zazwyczaj jest zakaz upgradeu | |
| Autor: | kangaroo1983 [ 28 Sty 2014 16:28 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ok, a co jezeli nie kupilam na promocji? Bo slyszalam ze mozna wybienic bezposrednio przy gejcie przed wejsiciem do samolotu jezeli samolot nie jest calkowicie zabookowany. Czy to jets prawda? Czy ktos z was tak zrobil kiedykolwiek? | |
| Autor: | warsawfan [ 28 Sty 2014 16:36 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Wszystko powinnas znalezc na stronie m&m (dokladniej mileage calculator). Bedzie tam rowniez info z jakich klas nie mozna upgrade'owac. Kiedys mozna bylo zrobic upg za mile podczas odprawy. Teraz mozesz zrobic upg przez infolinie m&m najpozniej bodajze cztery godziny przed odlotem. | |
| Autor: | art77 [ 28 Sty 2014 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
a czy jeśli jest w promocji np za 30 t mil Filadelfia, wylot min, z Poznania, mogę w Stanach zrobić jeden stoper w ramach biletu nagrody?? | |
| Autor: | tomasz.tomczuk [ 28 Sty 2014 17:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
w ramach biletu "mile bargain" NIEEE | |
| Autor: | sranda [ 04 Lut 2014 12:16 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Jak pokażesz srebrną kartę, to bez problemu przejdziesz 'Fast lane', często nawet z osobą towarzyszącą, która może nie mieć statusu. | |
| Autor: | cart [ 04 Lut 2014 16:03 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Do fast lane często jest dłuższa kolejka niż dla reszty. Zresztą ja nigdy karty do fast lane nie pokazywałem i nikt się nie czepiał. | |
| Autor: | silvershark [ 04 Lut 2014 17:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
W Gdańsku akurat na fast lane wymagają okazania karty m&m. | |
| Autor: | BusinessClass [ 05 Lut 2014 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Na stronie głównej M&M jest promocja Marriott. Cytuj: Spełnij marzenia i zgromadź nawet do 50 000 mil premiowych z Marriott MegaMiles Ale jak tam klikam, to pokazuje mi się taki komunikat: A Note About This Promotion We’re sorry, but there was an error in directing you to this promotion. The reason for this error could be: You’re trying to access a miles promotion and are a points-earner, or vice versa You are not eligible for this promotion This promotion has expired ktoś z Was próbował? | |
| Strona 34 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |