| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 32 z 479 |
| Autor: | luftairways [ 12 Sty 2014 01:34 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą | |
| Autor: | bartek. [ 12 Sty 2014 01:50 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
luftairways napisał(a): od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą ? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? | |
| Autor: | snooka [ 12 Sty 2014 13:09 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
"Istnieje możliwość, że odstąpienie od zasady wygasania mil nie zostało jeszcze uwzględnione w aktualnym stanie Twojego konta Miles & More (nawet, jeżeli w Twoim przypadku obowiązują powyższe warunki). Taka sytuacja może wystąpić szczególnie na początku kwartalnego okresu". Zdarzyło wam się dostać info, że mile wygasną, choć nie powinny? | |
| Autor: | pawel.z [ 15 Sty 2014 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
snooka napisał(a): "Zdarzyło wam się dostać info, że mile wygasną, choć nie powinny? Cały czas pod aktywnością (historią) konta pojawia się: "XXXXX mil premiowych wygasa 30.06.2014 r.", przy czym data wygasania zmienia się co jakiś czas na bardziej odległą. Korzystam z karty citiLOT dokonując co najmniej jednej transakcji miesięcznie i od kilku lat jeszcze żadna mila nie wygasła | |
| Autor: | Krz [ 15 Sty 2014 15:18 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): ? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? Pewnie każdy kto zapłacił. | |
| Autor: | bartek. [ 15 Sty 2014 15:38 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
W sumie to się nie dziwie. Tam był niezły ruch... | |
| Autor: | opo [ 15 Sty 2014 16:11 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
a ja się dziwie, bo podejście rodem z głębokiej komuny. Za duże zainteresowanie? To zamkniemy! A jak będzie nadal duże z kartami to zamkniemy zupełnie, nie będzie nam się tu pasażer rozbijał po salonikach. | |
| Autor: | bartek. [ 15 Sty 2014 16:15 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
To tak jakby na Chopina za duży ruch pasażerski był to by wywalili chartery na Modlin i już. Normalne. Wszystko ma swoją przepustowość. A priorytetem są osoby z przywilejem. Według Ciebie rozumiem powinni pakować jak sardynki wszystko do środka czy wystawić stoliki na hall dla tych co się nie mieszczą? | |
| Autor: | michcioj [ 15 Sty 2014 16:25 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
luftairways napisał(a): od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą jakie poloneza ? mowisz o salonie na okeciu ? a jakie teraz sa warunki ? | |
| Autor: | BusinessClass [ 15 Sty 2014 20:45 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Krz napisał(a): bartek. napisał(a): ? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? Pewnie każdy kto zapłacił. Do innych saloników owszem, ale żeby do Poloneza - pierwsze słyszę... | |
| Autor: | opo [ 15 Sty 2014 22:37 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
bartek. napisał(a): To tak jakby na Chopina za duży ruch pasażerski był to by wywalili chartery na Modlin i już. Normalne. Wszystko ma swoją przepustowość. A priorytetem są osoby z przywilejem. Według Ciebie rozumiem powinni pakować jak sardynki wszystko do środka czy wystawić stoliki na hall dla tych co się nie mieszczą? wystarczy podejść do tematu biznesowo - jak jest popyt to należy go zaspokoić odpowiednią ilością podaży, czyli w tym wypadku np. nowym salonikiem np. tylko dla tych co chcą zapłacić na miejscu. U nas jest niestety jak zwykle na odwrót. Swoją drogą Chopin chwali się, że do granicznej przepustowości lotniska to jeszcze daleka droga, a jak widać salonik już się zapchał i widzimy sposób rozwiązania problemu. Strach pomyśleć co będzie jak faktycznie dobiją do końca przepustowości lotniska, chyba toi toi i budki z hot dogami (jak w FRA) dostawią | |
| Autor: | cart [ 16 Sty 2014 12:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Pewnie jak się zapcha na maxa to ograniczą dostęp dla FTL, tak jak to zrobili w tym saloniku poza strefą Schengen. | |
| Autor: | marek2011 [ 16 Sty 2014 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT. | |
| Autor: | michcioj [ 16 Sty 2014 15:31 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
marek2011 napisał(a): Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT. sluchajcie a jaki musze miec status miles and more czy ile mil zeby miec wejscie do saloniku ? | |
| Autor: | cart [ 16 Sty 2014 15:49 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
marek2011 napisał(a): Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT. Przydałby się osobny salonik tylko dla *G... | |
| Autor: | Siemion [ 19 Sty 2014 18:29 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Panowie, Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto. Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ? Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ? | |
| Autor: | billabong [ 20 Sty 2014 18:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Siemion napisał(a): Panowie, Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto. Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ? Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ? Dostępność miejsc się zmienia szczególnie na kilka (poniżej 14) dni przed odlotem - zwłaszcza jeżeli lot nie jest obłożony. Są portale (np. ExpertFlyer) które automatycznie będą Cię informowały o nowej dostępności, ale niestety są to portale płatne ($75 - $100+ rocznie). Po prostu często sprawdzaj. Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T): Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000 A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. | |
| Autor: | blasto [ 20 Sty 2014 18:30 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
billabong napisał(a): Siemion napisał(a): Panowie, Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto. Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ? Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ? Dostępność miejsc się zmienia szczególnie na kilka (poniżej 14) dni przed odlotem - zwłaszcza jeżeli lot nie jest obłożony. Są portale (np. ExpertFlyer) które automatycznie będą Cię informowały o nowej dostępności, ale niestety są to portale płatne ($75 - $100+ rocznie). Po prostu często sprawdzaj. Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T): Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000 A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ExpertFlyer się zepsuł jakiś czas temu i już nie pokazuje dostępności miejsc linii *A. Wielka szkoda, bo narzędzie było bardzo przydatne. Seat alerty są na EF bezpłatne i działają także po zakończeniu 5 dniowego free trial. | |
| Autor: | Siemion [ 20 Sty 2014 19:53 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
billabong napisał(a): Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T): Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000 A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. Dzięki za info ... i przepraszam za gafę madame billabong | |
| Autor: | wiciu [ 23 Sty 2014 03:13 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Witam! Chciałem dziś zamówić bilet nagrodę za przelot Warszawa-Moskwa na datę 24-28 marca tego roku w ramach promocji - 10 tys mil + opłaty dodatkowe... I tu właśnie o te dopłaty dodatkowe się rozchodzi; gdy patrzyłem na system rezerwacji jeszcze tydzień temu opłaty można było uregulować za pomocą 18 tys mil, dziś już nie ma takiej opcji... Czyżbym przeoczył jakąś najnowszą zmianę regulaminu? | |
| Strona 32 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |