Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 32 z 479

Autor:  luftairways [ 12 Sty 2014 01:34 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą

Autor:  bartek. [ 12 Sty 2014 01:50 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

luftairways napisał(a):
od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą


? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? ;)

Autor:  snooka [ 12 Sty 2014 13:09 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

"Istnieje możliwość, że odstąpienie od zasady wygasania mil nie zostało jeszcze uwzględnione w aktualnym stanie Twojego konta Miles & More (nawet, jeżeli w Twoim przypadku obowiązują powyższe warunki). Taka sytuacja może wystąpić szczególnie na początku kwartalnego okresu".

Zdarzyło wam się dostać info, że mile wygasną, choć nie powinny?

Autor:  pawel.z [ 15 Sty 2014 14:44 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

snooka napisał(a):
"Zdarzyło wam się dostać info, że mile wygasną, choć nie powinny?


Cały czas pod aktywnością (historią) konta pojawia się:

"XXXXX mil premiowych wygasa 30.06.2014 r.", przy czym data wygasania zmienia się co jakiś czas na bardziej odległą.

Korzystam z karty citiLOT dokonując co najmniej jednej transakcji miesięcznie i od kilku lat jeszcze żadna mila nie wygasła :)

Autor:  Krz [ 15 Sty 2014 15:18 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

bartek. napisał(a):
? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? ;)

Pewnie każdy kto zapłacił.

Autor:  bartek. [ 15 Sty 2014 15:38 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

W sumie to się nie dziwie. Tam był niezły ruch...

Autor:  opo [ 15 Sty 2014 16:11 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

a ja się dziwie, bo podejście rodem z głębokiej komuny.
Za duże zainteresowanie? To zamkniemy! A jak będzie nadal duże z kartami to zamkniemy zupełnie, nie będzie nam się tu pasażer rozbijał po salonikach.

Autor:  bartek. [ 15 Sty 2014 16:15 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

To tak jakby na Chopina za duży ruch pasażerski był to by wywalili chartery na Modlin i już. Normalne. Wszystko ma swoją przepustowość. A priorytetem są osoby z przywilejem. Według Ciebie rozumiem powinni pakować jak sardynki wszystko do środka czy wystawić stoliki na hall dla tych co się nie mieszczą? :D

Autor:  michcioj [ 15 Sty 2014 16:25 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

luftairways napisał(a):
od Stycznia wstep do poloneza tylko z kartą

jakie poloneza ? mowisz o salonie na okeciu ?
a jakie teraz sa warunki ?

Autor:  BusinessClass [ 15 Sty 2014 20:45 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Krz napisał(a):
bartek. napisał(a):
? Ze niby wczesniej kazdy mogl sobie wejsc? ;)

Pewnie każdy kto zapłacił.


Do innych saloników owszem, ale żeby do Poloneza - pierwsze słyszę...

Autor:  opo [ 15 Sty 2014 22:37 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

bartek. napisał(a):
To tak jakby na Chopina za duży ruch pasażerski był to by wywalili chartery na Modlin i już. Normalne. Wszystko ma swoją przepustowość. A priorytetem są osoby z przywilejem. Według Ciebie rozumiem powinni pakować jak sardynki wszystko do środka czy wystawić stoliki na hall dla tych co się nie mieszczą? :D


wystarczy podejść do tematu biznesowo - jak jest popyt to należy go zaspokoić odpowiednią ilością podaży, czyli w tym wypadku np. nowym salonikiem np. tylko dla tych co chcą zapłacić na miejscu. U nas jest niestety jak zwykle na odwrót.

Swoją drogą Chopin chwali się, że do granicznej przepustowości lotniska to jeszcze daleka droga, a jak widać salonik już się zapchał i widzimy sposób rozwiązania problemu. Strach pomyśleć co będzie jak faktycznie dobiją do końca przepustowości lotniska, chyba toi toi i budki z hot dogami (jak w FRA) dostawią ;) a Twój pomysł z ogródkami na hallu też pewnie się spodoba dyrekcji lotniska.

Autor:  cart [ 16 Sty 2014 12:00 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Pewnie jak się zapcha na maxa to ograniczą dostęp dla FTL, tak jak to zrobili w tym saloniku poza strefą Schengen.

Autor:  marek2011 [ 16 Sty 2014 12:29 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT.

Autor:  michcioj [ 16 Sty 2014 15:31 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

marek2011 napisał(a):
Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT.

sluchajcie a jaki musze miec status miles and more czy ile mil zeby miec wejscie do saloniku ?

Autor:  cart [ 16 Sty 2014 15:49 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

marek2011 napisał(a):
Poza schengen salonik nie jest oflagowany jako "LOTowski" więc jego wycofanie dla FTL wynikało nie z tłumów tylko z ogólnej zmiany w M&M wywalenia dostępu do saloników kontraktowych. natomiast "Polonez" jest traktowany jako salonik własny LOT.


Przydałby się osobny salonik tylko dla *G...

Autor:  Siemion [ 19 Sty 2014 18:29 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Panowie,

Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto.
Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ?

Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ?

Autor:  billabong [ 20 Sty 2014 18:27 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Siemion napisał(a):
Panowie,

Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto.
Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ?

Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ?

Dostępność miejsc się zmienia szczególnie na kilka (poniżej 14) dni przed odlotem - zwłaszcza jeżeli lot nie jest obłożony. Są portale (np. ExpertFlyer) które automatycznie będą Cię informowały o nowej dostępności, ale niestety są to portale płatne ($75 - $100+ rocznie). Po prostu często sprawdzaj.

Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T):
Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000

A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ;)

Autor:  blasto [ 20 Sty 2014 18:30 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

billabong napisał(a):
Siemion napisał(a):
Panowie,

Pytanie odnośnie nagrodę M&M, a mianowicie bilet w klasie Premium Economy LOT do Toronto.
Czy takowa jest możliwa i jeżeli TAK ile mil kosztuje ?

Na stronie M&M nie ma dostępnych lotów LOTem do Toronto ani w biznesie ani w Premium Economy - jest sens dzwonić i pytać ?

Dostępność miejsc się zmienia szczególnie na kilka (poniżej 14) dni przed odlotem - zwłaszcza jeżeli lot nie jest obłożony. Są portale (np. ExpertFlyer) które automatycznie będą Cię informowały o nowej dostępności, ale niestety są to portale płatne ($75 - $100+ rocznie). Po prostu często sprawdzaj.

Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T):
Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000

A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ;)


ExpertFlyer się zepsuł jakiś czas temu i już nie pokazuje dostępności miejsc linii *A. Wielka szkoda, bo narzędzie było bardzo przydatne. Seat alerty są na EF bezpłatne i działają także po zakończeniu 5 dniowego free trial.

Autor:  Siemion [ 20 Sty 2014 19:53 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

billabong napisał(a):
Standardowe ceny (nie w promocjach milowych) na trasie WAW-YYZ (R/T):
Economy - 60 000, Premium Economy - 75 000, Business - 105 000

A tak na marginesie pamiętaj, że nie tylko panowie piszą na tym forum. ;)


Dzięki za info ... i przepraszam za gafę madame billabong ;)

Autor:  wiciu [ 23 Sty 2014 03:13 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Witam!

Chciałem dziś zamówić bilet nagrodę za przelot Warszawa-Moskwa na datę 24-28 marca tego roku w ramach promocji - 10 tys mil + opłaty dodatkowe... I tu właśnie o te dopłaty dodatkowe się rozchodzi; gdy patrzyłem na system rezerwacji jeszcze tydzień temu opłaty można było uregulować za pomocą 18 tys mil, dziś już nie ma takiej opcji... Czyżbym przeoczył jakąś najnowszą zmianę regulaminu?

Strona 32 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/