| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 30 z 479 |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 08 Gru 2013 16:51 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Tak, to bonus otrzymywany po roku uzytkowania karty. | |
| Autor: | BusinessClass [ 08 Gru 2013 17:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
panrobo napisał(a): Haha, tez dostalem 2k mil Miło z ich strony Miałem ciekawą historię z Ultime z Citibanku. W regulaminie jest, że przy zmianie karty z niższego typu nie dają bonusu powitalnego 10 000 mil. Ja dostałem | |
| Autor: | madziaro [ 08 Gru 2013 17:31 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Ja dostałem teraz ale 1000 mil, ale 2000 - nieźle nieźle | |
| Autor: | panrobo [ 08 Gru 2013 17:48 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Dostalem 2x 1k, za dwie karty. Mimo, że jedna z nich jest dawno zastrzeżona | |
| Autor: | mordek [ 08 Gru 2013 18:27 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB. | |
| Autor: | aarongeru [ 11 Gru 2013 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Jakie macie karty, że dostaliscie 2000 mil za kartę kredytową? Ja mam zwykłą mastercard M&M i dostałem 1000 mil choć Pani z infolinii zapewniała mnie że za kolejny rok użytkowania karty żadnych bonusów nie ma | |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 11 Gru 2013 19:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Bonus jest 1000 mil za kazda z kart, ale chodzi o karty wydane przed czerwcem 2013. Nowe karty bonusow nie maja. Jak ktos dostal 2000 to na 99% mial dwie karty. | |
| Autor: | aarongeru [ 11 Gru 2013 20:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
szymonpoznan1 napisał(a): Bonus jest 1000 mil za kazda z kart, ale chodzi o karty wydane przed czerwcem 2013. Nowe karty bonusow nie maja. Jak ktos dostal 2000 to na 99% mial dwie karty. To by się zgadzało. Dzięki! | |
| Autor: | Siemion [ 11 Gru 2013 22:14 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
mordek napisał(a): Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB. Ale po co takie kombinacje skoro karty PB można połączyć w jedno konto ? | |
| Autor: | RaDiDaM [ 19 Gru 2013 01:21 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Siemion napisał(a): mordek napisał(a): Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB. Ale po co takie kombinacje skoro karty PB można połączyć w jedno konto ? Po to, aby na każdej karcie PB osobno korzystać z promocji np. zakupy w answear.com x5 | |
| Autor: | petit35 [ 22 Gru 2013 02:05 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Witajcie, zakupiłem przedwczoraj z użyciem kodu eDreams, bilet lotniczy z Nowego Jorku do Indianapolis. Jest to bilet linii lotniczych US Airways. Podczas rezerwacji nie miałem możliwości wpisania numeru karty M&M. Wiem, że US wychodzi z sojuszu, ale do 31 marca wszelkie zasady ( punkty, nagrody ) są utrzymane. Po znalezieniu rezerwacji na stronie US Airways również nie mogę wpisać numeru karty. Bilet wystawiony jest w dziwnej wg mnie klasie: Class of Service: Special Class (R) Co radzicie w tym temacie? | |
| Autor: | mucha [ 22 Gru 2013 02:29 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
petit35 napisał(a): Co radzicie w tym temacie? Dopisz nr karty logując się nazwiskiem i kodem rez. na stronie Lufthansy, powinno zadziałać. Za klasę R dostaniesz 50% przelecianych mil. | |
| Autor: | petit35 [ 22 Gru 2013 02:47 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Odnalezienie danego numeru potwierdzenia nie jest możliwe. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. (8104) | |
| Autor: | mucha [ 22 Gru 2013 03:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
petit35 napisał(a): Odnalezienie danego numeru potwierdzenia nie jest możliwe. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. (8104) W takim razie dodaj nr przy odprawie online albo na lotnisku. | |
| Autor: | zbyhu [ 22 Gru 2013 13:53 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
A jak to się nie uda, to zachowaj karty pokładowe, wyślesz im potem i Ci naliczą wstecz. | |
| Autor: | BusinessClass [ 22 Gru 2013 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
!jotodupca! napisał(a): Dostalem nowa karte (srebrna), jako, ze mam dwie karty kredytowe M&M w mBanku, powinienem zglosic zmiane nr karty M&M, czy poza Silver nr z niebieskiej jest aktywny i mile beda sie za transakcje karta naliczaly? będą się naliczały, nic nie musisz zgłaszać | |
| Autor: | klapio [ 24 Gru 2013 00:00 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Chciałbym zacząć zbierać mile w programie M&M i mam w związku z tym kilka pytań. Przeczytałem cały ten temat i poradnik f4free ale sporo rzeczy nie do końca rozumiem. Mile chciałbym zbierać raczej przy okazji, do tej porty latałem wyłącznie low costami i pewnie poza jakimiś krajówkami czy sporadycznymi lotami gdzie low costem dolecieć się nie da to się nie zmieni. Niemniej mam kupione w krajówki LOTu w lutym, WAW - TLL i powrót RIX - WAW. Nie mam jeszcze konta w M&M a dziś złożyłem wniosek w mbanku o kartę kredytową pozwalającą naliczać mile za transakcje (nie wiem czy ją dostanę, student) i przy wniosku konsultant dał mi również wniosek o utworzenie konta w tym programie. Jak to najlepiej teraz rozegrać ? Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem idąc do banku przed wyrobieniem konta w M&M, w poradniku fly4free jest napisane że jak zarejestruję się przez podany tam link to dostanę 2000 mil na start. Zbieram również punkty payback ale nie mam jeszcze 500 a tyle z tego co czytałem można wymienić minimalnie. Jak to widzicie ? | |
| Autor: | miloszp [ 24 Gru 2013 00:16 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
tych 2000 na start to chyba już dawno nie ma przy twojej ilości przelotów to raczej wiele nie uzbierasz... _______________________________________ http://dookolaswiat.blogspot.com/ | |
| Autor: | xyrxis [ 24 Gru 2013 00:26 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Proponuje zebys sobie darowal M&M. Za jakies 3-4 lata moze nazbierasz na bilet do ktorego nie bedziesz musial doplacac a teraz szykuja sie jakies wieksze zmiany w programie wiec moze sie okazac ze czas zbierania sie jeszcze wydluzy. Zastanow sie nad karta WizzAir w Citibanku. Szybciej zobaczysz wymierne korzysci. | |
| Autor: | klapio [ 26 Gru 2013 00:10 ] |
| Temat postu: | Re: Miles & More: pytania |
Chyba faktycznie tak zrobię i rozważę tą kartę w Citi, dzięki za pomoc | |
| Strona 30 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |