Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 30 z 479

Autor:  szymonpoznan1 [ 08 Gru 2013 16:51 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Tak, to bonus otrzymywany po roku uzytkowania karty.

Autor:  BusinessClass [ 08 Gru 2013 17:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

panrobo napisał(a):
Haha, tez dostalem 2k mil :D Coś pamiętam, że po kazdym użytkowania karty miało się dostawać 1000mil. To moze to?


Miło z ich strony :) Tylko dlaczego dali Ci 2000?

Miałem ciekawą historię z Ultime z Citibanku. W regulaminie jest, że przy zmianie karty z niższego typu nie dają bonusu powitalnego 10 000 mil. Ja dostałem :)

Autor:  madziaro [ 08 Gru 2013 17:31 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Ja dostałem teraz ale 1000 mil, ale 2000 - nieźle nieźle :-)

Autor:  panrobo [ 08 Gru 2013 17:48 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Dostalem 2x 1k, za dwie karty. Mimo, że jedna z nich jest dawno zastrzeżona :D

Autor:  mordek [ 08 Gru 2013 18:27 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB.

Autor:  aarongeru [ 11 Gru 2013 18:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Jakie macie karty, że dostaliscie 2000 mil za kartę kredytową? Ja mam zwykłą mastercard M&M i dostałem 1000 mil choć Pani z infolinii zapewniała mnie że za kolejny rok użytkowania karty żadnych bonusów nie ma ;)

Autor:  szymonpoznan1 [ 11 Gru 2013 19:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Bonus jest 1000 mil za kazda z kart, ale chodzi o karty wydane przed czerwcem 2013. Nowe karty bonusow nie maja. Jak ktos dostal 2000 to na 99% mial dwie karty.

Autor:  aarongeru [ 11 Gru 2013 20:14 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

szymonpoznan1 napisał(a):
Bonus jest 1000 mil za kazda z kart, ale chodzi o karty wydane przed czerwcem 2013. Nowe karty bonusow nie maja. Jak ktos dostal 2000 to na 99% mial dwie karty.

To by się zgadzało. Dzięki!

Autor:  Siemion [ 11 Gru 2013 22:14 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

mordek napisał(a):
Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB.


Ale po co takie kombinacje skoro karty PB można połączyć w jedno konto ?

Autor:  RaDiDaM [ 19 Gru 2013 01:21 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Siemion napisał(a):
mordek napisał(a):
Jeszcze odnośnie paybacku: można rowniez dodac numer karty tymczasowej (tej papierowej co sie samemu drukowalo) jak ktos ma jeszcze pierwszego maila od m&m. Czyli jak ktos ma FTL to mozna zbierac mile z 3 kart PB.


Ale po co takie kombinacje skoro karty PB można połączyć w jedno konto ?


Po to, aby na każdej karcie PB osobno korzystać z promocji np. zakupy w answear.com x5 :) bo po pierwszym skorzystaniu, juz drugim razem trzeba zrobic zakupy minimum 250 zł i daja 500 pkt PB

Autor:  petit35 [ 22 Gru 2013 02:05 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Witajcie, zakupiłem przedwczoraj z użyciem kodu eDreams, bilet lotniczy z Nowego Jorku do Indianapolis.
Jest to bilet linii lotniczych US Airways. Podczas rezerwacji nie miałem możliwości wpisania numeru karty M&M. Wiem, że US wychodzi z sojuszu, ale do 31 marca wszelkie zasady ( punkty, nagrody ) są utrzymane.
Po znalezieniu rezerwacji na stronie US Airways również nie mogę wpisać numeru karty.
Bilet wystawiony jest w dziwnej wg mnie klasie: Class of Service: Special Class (R)

Co radzicie w tym temacie?

Autor:  mucha [ 22 Gru 2013 02:29 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

petit35 napisał(a):
Co radzicie w tym temacie?

Dopisz nr karty logując się nazwiskiem i kodem rez. na stronie Lufthansy, powinno zadziałać.

Za klasę R dostaniesz 50% przelecianych mil.

Autor:  petit35 [ 22 Gru 2013 02:47 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Odnalezienie danego numeru potwierdzenia nie jest możliwe. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. (8104)

Autor:  mucha [ 22 Gru 2013 03:00 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

petit35 napisał(a):
Odnalezienie danego numeru potwierdzenia nie jest możliwe. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji. (8104)

W takim razie dodaj nr przy odprawie online albo na lotnisku.

Autor:  zbyhu [ 22 Gru 2013 13:53 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

A jak to się nie uda, to zachowaj karty pokładowe, wyślesz im potem i Ci naliczą wstecz.

Autor:  BusinessClass [ 22 Gru 2013 14:40 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

!jotodupca! napisał(a):
Dostalem nowa karte (srebrna), jako, ze mam dwie karty kredytowe M&M w mBanku, powinienem zglosic zmiane nr karty M&M, czy poza Silver nr z niebieskiej jest aktywny i mile beda sie za transakcje karta naliczaly?


będą się naliczały, nic nie musisz zgłaszać

Autor:  klapio [ 24 Gru 2013 00:00 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Chciałbym zacząć zbierać mile w programie M&M i mam w związku z tym kilka pytań. Przeczytałem cały ten temat i poradnik f4free ale sporo rzeczy nie do końca rozumiem.

Mile chciałbym zbierać raczej przy okazji, do tej porty latałem wyłącznie low costami i pewnie poza jakimiś krajówkami czy sporadycznymi lotami gdzie low costem dolecieć się nie da to się nie zmieni.

Niemniej mam kupione w krajówki LOTu w lutym, WAW - TLL i powrót RIX - WAW. Nie mam jeszcze konta w M&M a dziś złożyłem wniosek w mbanku o kartę kredytową pozwalającą naliczać mile za transakcje (nie wiem czy ją dostanę, student) i przy wniosku konsultant dał mi również wniosek o utworzenie konta w tym programie. Jak to najlepiej teraz rozegrać ? Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem idąc do banku przed wyrobieniem konta w M&M, w poradniku fly4free jest napisane że jak zarejestruję się przez podany tam link to dostanę 2000 mil na start. Zbieram również punkty payback ale nie mam jeszcze 500 a tyle z tego co czytałem można wymienić minimalnie.

Jak to widzicie ?

Autor:  miloszp [ 24 Gru 2013 00:16 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

tych 2000 na start to chyba już dawno nie ma przy twojej ilości przelotów to raczej wiele nie uzbierasz...

_______________________________________
http://dookolaswiat.blogspot.com/
Image

Autor:  xyrxis [ 24 Gru 2013 00:26 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Proponuje zebys sobie darowal M&M. Za jakies 3-4 lata moze nazbierasz na bilet do ktorego nie bedziesz musial doplacac a teraz szykuja sie jakies wieksze zmiany w programie wiec moze sie okazac ze czas zbierania sie jeszcze wydluzy. Zastanow sie nad karta WizzAir w Citibanku. Szybciej zobaczysz wymierne korzysci.

Autor:  klapio [ 26 Gru 2013 00:10 ]
Temat postu:  Re: Miles & More: pytania

Chyba faktycznie tak zrobię i rozważę tą kartę w Citi, dzięki za pomoc

Strona 30 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/